Workshops in Warsaw

Check out happening workshops events all around Warsaw, MZ

Ladies style salsa on2 open z Agnieszką 27.06

Sun Jun 27 2021 at 04:15 pm Salsa Libre

Bodymovement crash course ze Starzykiem 26-27.06

Sat Jun 26 2021 at 10:00 am Salsa Libre

Introduction to Acting

Tue Jun 29 2021 at 06:00 pm Theatre PLN 29

John Scott i Julia Scott– warsztaty 25 – 27.06

Fri Jun 25 2021 at 05:30 pm Astanga Yoga Studio

LET'S REGGAETON - crash course z Oliwią 17.07

Sat Jul 17 2021 at 10:00 am Salsa Libre

Warsztaty Masażu GaSa z Martą Muchą-Balcerek

Thu Jul 01 2021 at 05:00 pm Psia Edukacja - Szkoła Komunikacji Ludzi i Psów

Rumba Cubana Ladies Crash Course

Sat Jun 26 2021 at 11:00 am The Cuban Place

Angamardana • Holistyczny Trening Jogiczny • Warszawa

Sat Jun 26 2021 at 05:00 pm Warszawa

Piąta Edycja Akademii Ustawień Systemowych. Moduł 5

Sat Jun 26 2021 at 10:00 am Naturalne Centrum Zdrowia

Bodymovement & footwork - crash course Wiktoria & Natalia 26.06

Sat Jun 26 2021 at 12:00 pm Salsa Libre

TANIEC WSPÓŁCZESNY - intensywne warsztaty

Mon Jul 19 2021 at 10:00 am Centrum Baletowe "Neoclassica"

Bachata poziom P2 crash course z Darią i Konradem 3-4.07

Sat Jul 03 2021 at 10:00 am Salsa Libre

Neoclassica Summer Ballet Workshops - vol. 7

Mon Jul 05 2021 at 10:00 am Centrum Baletowe "Neoclassica"

Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw

Sun Sep 05 2021 at 07:00 am Warszawa03-983 Warsaw, Poland

Reggaetón Crash Course Vol.2 (poziom P1)

Sat Jun 26 2021 at 01:30 pm The Cuban Place

Double Trouble w The Cuban Place!

Sat Jul 10 2021 at 10:00 am The Cuban Place

Bachata P4/S crash course z Julią i Piotrem 10-11.07

Sat Jul 10 2021 at 01:15 pm Salsa Libre

NO PLACE FOR HATE WORKSHOP

Sat Jun 26 2021 at 03:00 pm Łazienki Królewskie

Funkcjonalna Okluzja / Functional Occlusion 2020

Sat Oct 02 2021 at 09:00 am InterContinental Warsaw

Artroskopia kolana - rekonstrukcja ACL

Fri Aug 20 2021 at 08:15 am Centrum Edukacji Medycznej

4th Warsaw Seminar on Underwater Archaeology

Thu Nov 18 2021 at 10:00 am Uniwersytet Warszawski

Workshop. Nóż praktyczny, wykorzystany w obronie.

Sat Jul 03 2021 at 09:00 am Warsaw, Poland

KURS NA TRENERA PERSONALNEGO (WEEKENDOWY)

Sat Jul 10 2021 at 12:00 pm Fitness Klub ZDROFIT

Bachatastars 2021 - grupa Bachatiger -> Promocode

Fri Jul 09 2021 at 06:00 pm Warszawa03-983 Warsaw, Poland

African Beats Festival 2021

Sat Aug 14 2021 at 04:00 pm Progresja

Szkolenie w zakresie psychoterapii uzależnień behawioralnych

Thu Jul 15 2021 at 10:00 am Fundacja ETOH

12th Warsaw CI FLOW | International Dance Festival | Międzynarodowy Festiwal Tańca

Mon Aug 23 2021 at 10:00 am Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

Warsaw Zouk Reunion & Marathon with William & Irene 8 - 12 Jul 2021 :)

Thu Jul 08 2021 at 09:00 pm Warszawa03-983 Warsaw, Poland

9-cio tygodniowy kurs Uważność w Porodzie i Rodzicielstwie

Tue Jun 29 2021 at 06:00 pm MY PLACE yoga & mindfulness

Akademia zarządzania sprzedażą w biurze nieruchomości

Thu Sep 23 2021 at 09:00 am Sound Garden Hotel

NOWA DATA: Basia Bulat 18.9 | BARdzo bardzo, Warszawa

Sat Sep 18 2021 at 07:00 pm BARdzo bardzo

Warsaw Brasil Fest with Alex & Patrycja | 24-25.07.21

Sat Jul 24 2021 at 12:00 pm Warsaw

WARSZAWA - upięcia Master Class KATERYNA KOROLOVA

Sun Jul 04 2021 at 10:00 am Uniwersytet SWPS

Bachaturo Festival 2021 - Amorek Group

Fri Aug 13 2021 at 10:00 pm Sangate Hotel Airport

10-te Urodziny Warsaw Zouk Team/nowa data 2-4.07

Fri Jul 02 2021 at 09:00 pm Warsaw Zouk Zone

Bachaturo 2021 - Promocode: Rzeszów`

Thu Aug 12 2021 at 10:00 pm Bachaturo Festival

HPCI CEE 2021

Wed Sep 22 2021 at 10:00 am EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe

Letnie Soulzoukowanie - Special Edition

Fri Jul 30 2021 at 08:00 pm El Palacio Del Tango

Medycyna estetyczna twarzy. Praktyczny kurs kadawerowy

Fri Jun 25 2021 at 08:30 am Centrum Edukacji Medycznej

Yoga is Ecstasy Warsaw (Outdoor Yoga & Ecstatic Dance)

Sat Jul 24 2021 at 08:00 am Park Skaryszewski im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie GBP 11

Bachaturo 2021 - grupa Bachatiger ( promocode discount group)

Thu Aug 12 2021 at 10:00 pm Sangate Hotel Airport

Szkolenie Cross Training

Sun Aug 08 2021 at 11:30 am Fitness Klub ZDROFIT

Medycyna estetyczna twarzy. Praktyczny kurs kadawerowy

Fri Aug 27 2021 at 08:30 am Centrum Edukacji Medycznej

Bachata poziom P3 crash course z Darią i Konradem 17-18.07

Sat Jul 17 2021 at 10:00 am Salsa Libre