Theatre Events in Budapest

Check out happening theatre events all around Budapest, BU

Mundruczó Kornél / Proton Színház: Látszatélet

Tue Jun 07 2022 at 08:00 pm Trafó House

Hey, June! - Anna and the Barbies - EKHO

Tue Jun 21 2022 at 08:00 pm Müpa Budapest

Rabābi: Alim Qasimov & Alireza Ghorbani

Thu Jun 23 2022 at 08:00 pm Müpa Budapest

Cifra Palota XXL - Gyermeknap

Sun May 29 2022 at 10:00 am Müpa Budapest

Corpus Christi – Bem Mozi

Wed Jun 01 2022 at 06:00 pm Bem Mozi HUF 1,500

John Cleese - Last Time to See Me Before I Die

Sat Jun 11 2022 at 07:30 pm Mom Sport

Conor McPherson: Eleven éjszaka

Thu Jun 02 2022 at 07:00 pm Szkéné Színház

Jerca Rožnik Novak (SLO) & Johannes Randolf (AT): 2GETHER/AL(L)ONE

Tue Jun 07 2022 at 07:30 pm Bakelit Multi Art Center

ARMx Dance Workshop / Creation process

Sun May 29 2022 at 01:00 pm Trafó House

RePlay - Szobaszínház

Thu Jun 02 2022 at 07:00 pm KuglerArt Szalon Gallery and Shop

Parasztopera / vendégjáték

Mon May 30 2022 at 07:00 pm József Attila Színház

DramaWorks - Star Warts

Sat May 28 2022 at 11:00 am József Attila Művelődési központ

DramaWorks - Olivia!

Sat May 28 2022 at 02:30 pm József Attila Művelődési központ

Háy János: Elem

Mon Jun 20 2022 at 07:00 pm Szkéné Színház

Egy perccel tovább az Rs9 +Vallai Kertben

Sun May 29 2022 at 07:30 pm Rs9+ "Vallai kert"

Apprentice Audition - Budapest Dance Theatre

Sat May 28 2022 at 11:00 am Budapest Táncszínház / DEPO / Budapest Dance Theatre

Saturday Theatre School second semester February 2022

Sat May 28 2022 at 09:00 am József Attila Művelődési központ

Open Doors Sharing >>> Ça Ira - Cie MF | Maxime & Francesco

Sat May 28 2022 at 04:00 pm SÍN Arts and Culture Center

IZRAEL74

Sun May 29 2022 at 02:00 pm Szent István park, Budapest 1137, Magyarország

Metamorfózis / kortárstánc @ EXPERIMENT

Sat Jun 11 2022 at 05:00 pm Kiscelli Múzeum

: Liturgy (US) : Cantenac Dagar (FRA) : Porteleki Áron (HUN) :

Fri Sep 30 2022 at 07:00 pm Instant-Fogas Komplexum

Szárnyaló Valóság Tábor 2. turnus

Mon Aug 15 2022 at 08:00 am Ficsak Családi Központ

ÖsszFASOR & CSANÁDI & FORRAI

Fri Jun 17 2022 at 10:00 pm Red Club Theatre HUF 2,400 to 4,400

Foundations of Improv - Level 1 - INTENSIVE

Sat Jun 04 2022 at 10:00 am Hevzso Studio

International Competition - Friss Hús Budapest 2022

Thu Jun 02 2022 at 09:00 am TOLDI

Totem Tribe x Jonny Knüppel Collective

Sat Jun 04 2022 at 10:00 pm PONTOON

Likvidátor, a felszámoló - az évad utolsó 2 előadása!

Mon Jun 06 2022 at 04:00 pm Kettőspont / színház & spirituális ügynökség

Nálatok is esik? - Szobaszínházi előadás

Mon Jun 27 2022 at 07:00 pm KuglerArt Szalon Gallery and Shop

Szindra Gála

Fri Jun 10 2022 at 07:00 pm Marczibányi Téri Művelődési Központ

Vámpírok bálja 2022. nyár - 15. évad

Thu Aug 25 2022 at 06:00 pm Vámpírok bálja (Tanz Der Vampire) musical

How to be Funny - Comedy Worshop “Womens” Edition

Sun May 29 2022 at 01:00 pm Ó utca 37, Budapest 1066, Magyarország

Vámpírok bálja 2022. nyár - 15. évad

Thu Aug 25 2022 at 07:00 pm Vámpírok bálja (Tanz Der Vampire) musical

Feldmár Filmklub: Vezess helyettem

Wed Jun 01 2022 at 08:00 pm Bem Mozi HUF 2,000

Waiting for Waiting for Godot

Sun May 29 2022 at 07:30 pm Három Holló / Drei Raben

INTENSIVE - Foundations of Improv - LEVEL 2

Sat May 28 2022 at 10:00 am Hevzso Studio

DramaWorks - Star Warts

Sun May 29 2022 at 11:00 am Tárogató Szìnpad