Advertisement
Met Lily De Clercq, Edgar Eeckman, Els Messelis, Magda De Meyer en Kasia UziebloModeratie door Sara Van Boxstael (journalist VRT)
Wat is ouderenmis(be)handeling en hoe kunnen we dit herkennen? Wat doe je wanneer je gevoel zegt dat er 'iets niet klopt'? Wat is een onveilige (thuis)situatie? Kunnen wij – als leek – een verschil maken en waarop moeten we letten? Welke acties kunnen we ondernemen?
Dit symposium richt zich tot iedereen die interesse heeft in deze problematiek, professionelen en het brede publiek. Vijf sprekers geven elk vanuit hun expertise duiding bij een maatschappelijk probleem dat nog al te vaak in de taboesfeer zit.
Bekijk de flyer met daarin o.a. het complete programma: https://be.humanistischverbond.filebuddy.be/media/uploads/activiteiten_2026/symposium_ouderenmis(be)handeling_21-11-2026.pdf
🎟️ Toegang € 15 (bijdrage lunch en drank). Inschrijven en betalen via https://www2.humanistischverbond.be/page?orl=308&ssn=f02118f00d6f381877041e830d7fbbf5277d3bcd&lng=1&pge=190&acy=731&scr=y.
Meer info: [email protected], T 03 233 70 32 (tijdens kantooruren), www.humanistischverbond.be
Een organisatie van PlusKracht, de seniorenwerking van het Humanistisch Verbond. In samenwerking met de Grijze Geuzen van het Humanistisch Verbond, Ik wil praten (Stichting Morele Bijstand, SMB), de Vlaamse Ouderenraad en de Vrijzinnige Dienst UA.
Advertisement
Event venue
Stadscampus Universiteit Antwerpen, lokaal S.C. 103, Prinsstraat 13, 2000 Antwerpen, Prinsstraat 13, 2000 Antwerpen, België, Antwerp, Belgium
Tickets
Discover more events by tag
Conferences in AntwerpMedical in AntwerpJournalism in AntwerpPsychology in AntwerpEducation in AntwerpHealth-wellness in Antwerp