Sports Events in Amsterdam

Check out happening sports events all around Amsterdam, NH

Tantric Awakening Festival

Sat Jul 03 2021 at 10:00 am Ecstatic Dance Odessa Amsterdam

Midsummer Goddess Soul Retreat

Thu Jun 24 2021 at 06:00 pm Buurtwerkplaats Noorderhof

Klaver Zomerkamp en Tophockeykamp

Mon Aug 16 2021 at 09:00 am Hockeyclub Xenios

De Oceaan en De Golf - non-dualiteit in je dagelijks leven (live training)

Sat Jun 19 2021 at 11:00 am Nederland Amsterdam

I Love Kizomba Sensual Festival

Wed Jul 28 2021 at 02:00 pm Park Inn Amsterdam City West EUR 85 to 343

Ellen ten Damme | De Amsterdamse Zomer

Thu Jul 08 2021 at 08:00 pm Olympisch Stadion

Klub Kids Amsterdam presents CRYSTAL METHYD & JUJUBEE's Wonderland

Mon Sep 20 2021 at 08:00 pm Melkweg EUR 8 to 60

Wim Hof Method workshop including Icebath (with Tim)

Sat Jun 26 2021 at 09:00 am Utrechtsestraat 13, 1017 VH Amsterdam, Nederland

National Cucumber Championship Bootcamp

Mon Jun 14 2021 at 03:00 pm Bar Feijoa

Juf Roos | De Amsterdamse Zomer

Sat Jul 03 2021 at 12:00 pm Olympisch Stadion

Jeroen van der Boom | De Amsterdamse Zomer

Sat Jul 03 2021 at 04:00 pm Olympisch Stadion

Ubuntu Voetbalkamp in Amsterdam in de zomervakantie (5 dagen)

Mon Jul 12 2021 at 09:00 am Sportpark de Schinkel, IJsbaanpad 50 in Amsterdam

Terug naar het verloren moment, gedichten van Nafiss Nia met live muziek

Fri Jun 18 2021 at 07:00 pm Maarten Luther Kerk EUR 8 to 15

Africadelic Film x Black Light: Soul Power

Sun Jul 11 2021 at 07:15 pm Eye Filmmuseum

Training en coaching voor jongeren van 15 t/m 17 jaar

Mon Aug 16 2021 at 09:00 am Bijlmerdreef 1289, 1103 TV Amsterdam, Nederland

Vault Afterhours Marathon // 3 JUL 2021

Sat Jul 03 2021 at 11:00 pm BRET

Open boulderavond Beest Boulders

Sat Jun 26 2021 at 06:00 pm Beest Boulders Amsterdam

2A vs 2B - Round of 16 - Euro2020 TICKETS

Sat Jun 26 2021 at 06:00 pm Johan Cruijff ArenA EUR 390 to 690

Borrel #22

Mon Jun 14 2021 at 08:00 pm Oosterpark

Core en Stabiliteit

Mon Jun 14 2021 at 05:30 pm A3-sport

Zomerkamp Amsterdam 2021 / Summer Camp Amsterdam 2021

Mon Jul 12 2021 at 09:00 am UP Events

Reaktor: Dax J B2B Kobosil [All Night Long]

Sun Nov 28 2021 at 12:00 am Warehouse Elementenstraat

[email protected]!.VITESSE - AJAX LIVE OP TV 16 MEI 2021

Fri Jun 25 2021 at 07:00 pm Ajax Amsterdam EUR 8

[email protected]!.AJAX - VITESSE LIVE OP TV 16 MEI 2021

Fri Jun 25 2021 at 07:00 pm Johan Cruijff ArenA EUR 7

[email protected]!.AJAX - VITESSE LIVE OP TV 16 MEI 2021

Fri Jun 25 2021 at 07:00 pm Ajax Amsterdam EUR 6

Amsterdam Half Marathon 2021

Sun Oct 17 2021 at 12:00 pm Amsterdam

Amsterdam Marathon 2021

Sun Oct 17 2021 at 09:30 am Amsterdam

U18 Amsterdam International

Sun Aug 01 2021 at 08:00 am Amsterdam Pirates

Lady Bunny - Pig In A Wig

Wed Aug 04 2021 at 07:30 pm Boom Chicago

AmsterdaMMasters 2021

Fri Jun 25 2021 at 09:00 am Ookmeer

1,5 Metersessie: Lucretia van der Vloot & Rob van Zandvoort

Sun Sep 05 2021 at 04:30 pm De Nieuwe KHL

North Macedonia Vs Netherlands - Euro 2020

Mon Jun 21 2021 at 06:00 pm Amsterdam, Netherlands

An Evening With Bianca Del Rio

Thu Aug 05 2021 at 07:30 pm Theater Amsterdam

Netherlands vs Austria - Group C - Match Day 2 - Euro2020 TICKETS

Thu Jun 17 2021 at 09:00 pm Johan Cruijff ArenA EUR 290 to 590

Play-off Winner D vs Netherlands - Group C - Match Day 3 - Euro2020 TICKETS

Mon Jun 21 2021 at 06:00 pm Johan Cruijff ArenA EUR 290 to 590

Glennis Grace | De Amsterdamse Zomer

Fri Jul 09 2021 at 04:00 pm Olympisch Stadion

Nature Summer Camp

Mon Aug 09 2021 at 09:00 am Terragon Nature Lab

Nature Summer Camp

Mon Jul 12 2021 at 09:00 am Terragon Nature Lab

Nature Summer Camp

Mon Jun 28 2021 at 09:00 am Terragon Nature Lab

Slagkracht (nog 5 plekken)

Fri Jun 25 2021 at 01:00 pm Golfcentrum De Hoge Dijk

Slagkracht (nog 5 plekken)

Fri Jun 25 2021 at 03:00 pm Golfcentrum De Hoge Dijk

Nature Summer Camp

Mon Jul 19 2021 at 09:00 am Terragon Nature Lab

Nature Summer Camp

Mon Jul 26 2021 at 09:00 am Terragon Nature Lab

Nature Summer Camp

Mon Aug 02 2021 at 09:00 am Terragon Nature Lab

Myo Fascial Release & Yin Yoga ๑ Soften The Body

Fri Jul 02 2021 at 07:00 pm The Conscious Club

Wim Hof Method ~ Fundamentals Workshop (Ochtend)

Sun Jun 27 2021 at 09:00 am Café de Ceuvel EUR 99

[email protected]!.VITESSE - AJAX LIVE OP TV 16 MEI 2021

Fri Jun 25 2021 at 07:00 pm Ajax Amsterdam EUR 7

[email protected]!.AJAX - VITESSE LIVE OP TV 16 MEI 2021

Fri Jun 25 2021 at 07:00 pm Johan Cruijff ArenA EUR 6

[email protected]!.AJAX - VITESSE LIVE OP TV 16 MEI 2021

Fri Jun 25 2021 at 07:00 pm Johan Cruijff ArenA EUR 8

Core en Stabiliteit

Mon Jun 28 2021 at 05:30 pm A3-sport

Core en Stabiliteit

Mon Jun 21 2021 at 05:30 pm A3-sport