Sports Events in Warsaw

Check out happening sports events all around Warsaw, MZ

Sztuczki i świadomość ciała

Mon Jun 28 2021 at 06:00 pm Dream Dog - szkolenie psów Ursynów

Sport wolny od dyskryminacji. Jak pracować z różnorodną grupą?

Sat Jul 03 2021 at 10:00 am Spółdzielnia Socjalna WOLA

HOLI COLOR FLASHMOB 4: Indian Color Festival

Sun Jul 04 2021 at 03:00 pm Baseny Kora

Warsztat Kettlebell Functional

Sat Jul 03 2021 at 12:00 pm Fitness Klub ZDROFIT

Aktywne lato z Uniq Fight Club - sportowe półkolonie dla dzieci

Mon Jun 28 2021 at 08:00 am Uniq Fight Club

Bieg z przeszkodami dla dzieci / Warszawa / Survival Race KIDS

Sat Jul 17 2021 at 11:00 am Warszawa03-983 Warsaw, Poland

Moduł II: Moc i Szybkość / Długofalowy Rozwój Motoryczny - WWA

Fri Jun 25 2021 at 09:00 am Warsaw, Poland

Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw

Sun Sep 05 2021 at 07:00 am Warszawa03-983 Warsaw, Poland

Lato w powietrzu - letnie półkolonie!

Mon Jun 28 2021 at 11:00 pm Gimnastyka Powietrzna School

Dzień Otwarty w CKR Warszawa Centrum

Sat Jun 26 2021 at 08:00 am CKR Konstancin filia Gałczyńskiego

Szkolenie Cross Mobility

Sat Aug 07 2021 at 11:30 am Zdrofit Stegny - Mangalia

KOSMETYKI DO WŁOSÓW – warsztaty 17 i 18.07

Sat Jul 17 2021 at 10:00 am Ukręcone

Alpha Zero x Lunacy x .bHP w VooDoo Club

Fri Jul 30 2021 at 06:00 pm VooDoo Club

Kurs Szpagat Extreme Lipiec 21'

Mon Jun 28 2021 at 07:00 pm DanceBook - Dance Lessons Online

Carbe on Road - poczuj prawdziwą moc

Sat Jul 24 2021 at 10:00 am Hilton Warsaw City

Kurs Instruktora Olympic Weightlifting Lvl 1+2 | Marcin Dołęga

Sat Jul 24 2021 at 08:30 am NoLimit GYM - Ursus

Dokąd zmierzają skoki narciarskie?

Fri Oct 29 2021 at 04:30 pm Collegium Iuridicum II

Dzień otwarty w siłowni & fitness - Fun for body

Sat Jun 26 2021 at 11:00 pm Fun for Body Free

Westminster Derby 2021

Sun Jul 04 2021 at 02:00 pm Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Night Drivers Crew - RACING

Fri Jun 25 2021 at 08:30 pm Warsaw

Kurs BLACKROLL ® Movement 26-27.2021, Warszawa

Sat Jun 26 2021 at 10:00 am BLACKROLL POLSKA

OSEES (The Oh Sees) • 14 lipca 2021 • Warszawa

Wed Jul 14 2021 at 07:00 pm Praga Centrum

Mobilność i stabilność 5h - certyfikat

Sun Jun 27 2021 at 10:00 am Crosshouse

5 DNIOWY KURS MANICURE - 5 TECHNIK MANICURE

Mon Jul 05 2021 at 10:00 am Olga Lubańska Nails Educator

4 DNIOWY KURS - PERFEKCYJNA STYLIZACJA ŻELOWA

Mon Aug 23 2021 at 10:00 am Olga Lubańska Nails Educator

12th Warsaw CI FLOW | International Dance Festival | Międzynarodowy Festiwal Tańca

Mon Aug 23 2021 at 10:00 am Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

Letnie obozy pływackie 2021 (Informator)

Thu Jul 01 2021 at 10:00 am POLSKA

Kurs BLACKROLL Functional 4-5.09.2021 Warszawa

Sat Sep 04 2021 at 10:00 am BLACKROLL POLSKA

Warsaw Zouk Reunion & Marathon with William & Irene 8 - 12 Jul 2021 :)

Thu Jul 08 2021 at 09:00 pm Warszawa03-983 Warsaw, Poland

Piękni i Młodzi na Basenach Kora//GraMy w Plenerze

Sun Jul 18 2021 at 06:00 pm Baseny Kora

Warsztaty wakacyjne

Mon Jun 28 2021 at 08:00 am Fundacja SCR - Sportowe Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży

The Suits x Bruklin x Nira Nise na Letniej Scenie VooDoo

Sat Jul 31 2021 at 07:00 pm VooDoo Club

Zenek Martyniuk i AKCENT na Basenach Kora // GraMy w Plenerze

Fri Jul 09 2021 at 08:00 pm Baseny Kora

Warsaw Brasil Fest with Alex & Patrycja | 24-25.07.21

Sat Jul 24 2021 at 12:00 pm Warsaw

Minuta dla Powstańców Godzina W

Sun Aug 01 2021 at 04:00 pm Rondo Żaba

Spotkanie WIWN®: Jak znaleźć i kupić mieszkania zadłużone - przygotuj się na okazje z pandemii.

Thu Jul 01 2021 at 06:00 pm Golden Floor Plaza - Al. Jerozolimskie 123A

Warsaw Jumping CSIO4* - LONGINES EEF Series Final

Thu Jul 22 2021 at 08:00 am Tor Wyścigów Konnych Służewiec

TMS - The Mind Seekers + goście | 30.07.21 | Warszawa

Fri Jul 30 2021 at 08:00 pm METAL CAVE KLUB Warszawa

Pogłębiony trening kontakt improwizacji

Sat Jun 26 2021 at 10:00 am Studio42

Monta Camp

Mon Jul 05 2021 at 07:00 am MONTA Beach Volley Club

Moduł I: Siła- Długofalowy Rozwój Motoryczny - Warszawa

Thu Jun 24 2021 at 09:00 am Warsaw, Poland

International Students Beer Pong Tournament in Warsaw

Tue Oct 05 2021 at 09:00 pm Pijalnia Wódki i Piwa

VII URODZINY INWESTUJ W KLASYKA

Sat Jul 03 2021 at 01:00 pm Łopuszańska

Roztańczony PGE Narodowy 2021

Sat Sep 25 2021 at 05:30 pm PGE Narodowy

Obóz Letni 2021 z Wola Tennis Club

Sat Jul 31 2021 at 03:00 pm Wola Tennis Club

Volleyball and picnic

Fri Jun 25 2021 at 04:00 pm Park Szymańskiego

Letnie Soulzoukowanie - Special Edition

Fri Jul 30 2021 at 08:00 pm El Palacio Del Tango

Szkolenie: Przygotowanie motoryczne w Pole Sport!

Sat Aug 07 2021 at 10:00 am Warszawa

Moduł III: Wytrzymałość - Długofalowy Rozwój Motoryczny - WWA

Sat Jun 26 2021 at 09:00 am Warszawa03-983 Warsaw, Poland

Lato na Pradze z Aperol Spritz • Sarsa • 29 lipca 2021

Thu Jul 29 2021 at 06:00 pm Praga Centrum

Kurs BLACKROLL® Trainer 28-29.08.2021 Warszawa

Sat Aug 28 2021 at 10:00 am BLACKROLL POLSKA