Sports Events in Ljubljana

Check out happening sports events all around Ljubljana, LB

Reiki delavnica 1. stopnja

Sat Feb 04 2023 at 10:00 am Višja Vibracija

Kavč Festival @ Kino Šiška

Fri Feb 03 2023 at 09:00 pm Kino Šiška

Družinska akrojoga

Sat Feb 04 2023 at 10:00 am Ziherlova ulica, SI- 1000 Ljubljana, Slovenija

Elfriede Jelinek: LJUBIMKI

Sat Feb 11 2023 at 07:30 pm Slovensko mladinsko gledališče

STRESI STRES Z RAMEN - 4 DELAVNICE PO METODI FELDENKRAIS

Wed Feb 01 2023 at 03:30 pm Zdravstvena fakulteta Univerze v Ljubljani

Tečaj fotografije za začetnike

Wed Feb 15 2023 at 06:00 pm TR Studio

Elfriede Jelinek: LJUBIMKI

Sun Feb 12 2023 at 07:30 pm Slovensko mladinsko gledališče

The 2nd International Positive Education Marathon

Tue Feb 14 2023 at 01:30 pm Biotehniški izobraževalni center Ljubljana - BIC Ljubljana

Poizpitni Difovc // sreda, 15. 2. 2023 // Cirkus

Wed Feb 15 2023 at 10:00 pm Cirkus

VseŠtudentsko pustovanje - Torek, 21. 2. 2023

Tue Feb 21 2023 at 10:00 pm Cvetličarna

Reiki tečaj 1. stopnje

Sun Mar 05 2023 at 09:00 am Vojkova cesta 63, SI- 1000 Ljubljana, Slovenija

Seminar: Astronomija II.

Sat Jul 01 2023 at 10:00 am Institut IPAL

Fred Frith Trio + Enemy // Cankarjevi torki

Tue Mar 21 2023 at 08:00 pm Cankarjev dom

CELODNEVNA DELAVNICA ZA ŽENSKE: Posvetitev

Sat Mar 25 2023 at 10:00 am Višja Vibracija

Dnevna rekreacija 2022/2023

Wed May 31 2023 at 06:00 am Center za obštudijsko dejavnost Univerze v Ljubljani

SAFE festival, Spring 2023

Fri Mar 24 2023 at 05:00 pm Športno društvo GIB

Skydive Ljubljana: Prvi padalski tečaj v 2023

Mon Mar 20 2023 at 05:30 pm Skydive Ljubljana

7. Študentski Festival Piva | 7th Students Beer Fest

Wed Mar 08 2023 at 07:00 pm Biljardna Hiša Ljubljana - Slovenska

Kavč Festival @ Gromka

Thu Feb 02 2023 at 09:00 pm Klub Gromka, AKC Metelkova mesto

Brizani, Amala in prijatelji - etno jazz

Fri Feb 03 2023 at 08:00 pm Prulček - live music venue Free

CEV VOLLEYBALL CUP: ACH VOLLEY LJUBLJANA? VALSA GROUP MODENA

Wed Feb 08 2023 at 06:00 pm Tivoli, Ljubljana

TEČAJ ZDRAVA HRBTENICA – korekcija hrbtenice

Wed Feb 22 2023 at 04:30 pm Vit-al center

Turnir v malem nogometu Gibi sport 18.3.2023

Sat Mar 18 2023 at 09:00 am Gibi Šport

Wings for Life World Run 2023 - Slovenija

Sun May 07 2023 at 12:00 pm Ljubljana

Veteransko in amatersko državno prvenstvo v badmintonu 2023

Sat Feb 11 2023 at 09:30 am Športni center Dolgi most

Maraton Franja BTC City

Sun Jun 11 2023 at 08:00 am Maraton Franja BTC City

Z gibanjem in dihanjem do lažjega poroda - delavnica za pare

Sat Feb 18 2023 at 04:00 pm Zibelka življenja