Upcoming Groningen Events

Check out what's happening all around Groningen, GR

Contactdag UMC Groningen Sarcomen

Sat Jul 09 2022 at 10:00 am UMCG - Universitair Medisch Centrum Groningen

Workshop Kind & Hond kinderen vanaf 6 jaar

Sat Jul 09 2022 at 10:00 am Active Dog Care

Ecstatic Dance GRN July 9 DJ Martyn Zij

Sat Jul 09 2022 at 07:30 pm Edanz

EM2 ✰ Ralph de Jongh + Band

Sat Jul 09 2022 at 09:00 pm EM2 Groningen

Giants Lustrum IV

Sat Jul 02 2022 at 11:00 am Sportpark Corpus den Hoorn

PopQuiz, Haat & liefde editie | Groningen

Sun Jul 10 2022 at 03:00 pm Huize Maas EUR 19

Cacao Party by Herbal Cacao

Fri Jul 22 2022 at 09:00 pm Bamboo Lodge

Ecstatic Dance GRN 23-07-22 DJ Ramon

Sat Jul 23 2022 at 07:30 pm Edanz

New Bomb Turks | VERA Groningen

Sun Jul 10 2022 at 09:30 pm Vera Groningen

DISCO DOTS - OUTDOOR FESTIVAL

Sun Jul 31 2022 at 02:00 pm DOT

Full Connection

Fri Jul 22 2022 at 01:00 pm Groningen

Alice In Wonderland Groningen

Sat Oct 15 2022 at 09:00 am Groningen

Dan Mangan / Lutherse Kerk

Fri Nov 18 2022 at 09:30 pm Lutherse kerk

Opleiding tot Luisterkindwerker

Tue Sep 20 2022 at 10:00 am Edanz

Iris Hond | SPOT De Oosterpoort

Wed Sep 21 2022 at 08:15 pm De Oosterpoort

UNO-UMCG Symposium 'Kennismaken'

Tue Oct 11 2022 at 11:45 am MartiniPlaza EUR 0 to 75

De Foute Muziek Bingo | Groningen

Sun Sep 04 2022 at 03:00 pm Huize Maas

Vox Clamantis | SPOT De Oosterpoort

Thu Dec 22 2022 at 09:15 pm De Oosterpoort

Richard Thompson / De Oosterpoort

Sat Jul 02 2022 at 08:30 pm De Oosterpoort

De How I Met Your Mother Quiz | Groningen

Sun Aug 21 2022 at 03:00 pm Huize Maas EUR 19

De Disney PopQuiz & Sing-Along | Groningen

Sun Sep 11 2022 at 03:00 pm Huize Maas

GASTRONOMIE FESTIVAL 2022

Sat Sep 17 2022 at 03:00 pm EM2 Groningen

Open Avond Groningen Danst

Sat Sep 10 2022 at 07:30 pm Dansschool Groningen Danst

Melissa Etheridge / De Oosterpoort

Sat Jul 09 2022 at 08:00 pm De Oosterpoort

EBF Conference

Fri Oct 07 2022 at 09:00 am MartiniPlaza EUR 170

HARMONIE PATRIMONIUM | SPOT De Oosterpoort

Sat Sep 10 2022 at 08:00 pm De Oosterpoort

Openingsborrel

Thu Sep 01 2022 at 08:00 pm Grand Café Time Out

Rockit Festival 2022

Sat Nov 12 2022 at 05:00 pm De Oosterpoort

Vicefest 2022 / De Oosterpoort

Sat Sep 17 2022 at 07:30 pm De Oosterpoort

Sarah Shook & The Disarmers / De Oosterpoort

Sun Sep 04 2022 at 08:30 pm Der Aa-Theater

De Friends Quiz Volume.1 | Groningen

Sun Sep 18 2022 at 03:00 pm Huize Maas EUR 20

Half Moon Run / De Oosterpoort

Thu Nov 24 2022 at 09:00 pm De Oosterpoort

Explain Pain

Fri Nov 11 2022 at 10:00 am Het kasteel groningen

Michael Pilarczyk

Sun Sep 18 2022 at 04:00 pm MartiniPlaza Groningen

Thomas Azier / De Oosterpoort

Wed Oct 26 2022 at 08:00 pm De Oosterpoort

Marcus Miller / De Oosterpoort

Tue Oct 18 2022 at 08:30 pm De Oosterpoort

Andy Summers / De Oosterpoort

Fri Sep 30 2022 at 08:30 pm De Oosterpoort

Battles + support | VERA Groningen

Wed Aug 24 2022 at 09:00 pm Oosterstraat 44, 9711 NV Groningen, Nederland

The Cool Quest | Simplon

Fri Oct 07 2022 at 08:00 pm Simplon

Kris Berry | Simplon

Sat Oct 08 2022 at 08:00 pm Simplon

Naturally 7 / De Oosterpoort

Mon Nov 07 2022 at 09:30 pm De Oosterpoort

EM2 ✰ George Baker + Tilt

Sat Oct 29 2022 at 08:00 pm EM2 Groningen

Shortparis | VERA Groningen

Thu Sep 22 2022 at 09:30 pm Oosterstraat 44, 9711 NV Groningen, Nederland

The Vibez Of Hiphop presents: #TheSpitPitt #8 - Summer Break Edition

Sat Jul 30 2022 at 08:00 pm Hundread Sound Accompany EUR 8

Michelle David & The True-tones/De Oosterpoort

Sat Nov 26 2022 at 09:30 pm De Oosterpoort

Ariel Posen / De Oosterpoort

Sun Oct 09 2022 at 08:30 pm De Oosterpoort

Heideroosjes / De Oosterpoort

Thu Dec 08 2022 at 09:00 pm De Oosterpoort

Guus Meeuwis / De Oosterpoort

Fri Oct 07 2022 at 08:00 pm De Oosterpoort

Anastacia / De Oosterpoort

Fri Oct 21 2022 at 08:00 pm De Oosterpoort

Silje Nergaard & Espen Berg / De Oosterpoort

Fri Sep 02 2022 at 08:30 pm De Oosterpoort

Happy Feelings By Day | Groningen

Sat Oct 08 2022 at 01:00 pm Graanfabriek

Sean Koch + support: Felipe Baldomir | Simplon

Sat Oct 15 2022 at 08:00 pm Simplon

The Notwist + Aloa Input | VERA Groningen

Sat Sep 17 2022 at 08:30 pm Oosterstraat 44, 9711 NV Groningen, Nederland

Jan Akkerman / De Oosterpoort

Thu Dec 22 2022 at 09:30 pm De Oosterpoort

Muyayo Rif | VERA Groningen

Sat Oct 01 2022 at 09:30 pm Oosterstraat 44, 9711 NV Groningen, Nederland

Billy Ocean - One World Hits Tour / De Oosterpoort

Tue Sep 20 2022 at 08:00 pm De Oosterpoort

Xavier Rudd 'We Deserve To Dream' Tour - Groningen

Thu Nov 03 2022 at 08:00 pm De Oosterpoort

TakeRoot Presents: Strand of Oaks / De Oosterpoort

Thu Sep 01 2022 at 08:00 pm De Oosterpoort

“Je hebt kanker (gehad) en dan….”. Contactdag voor sarcoompatiënten en hun naasten.

Sat Jul 09 2022 at 10:00 am UMCG - Universitair Medisch Centrum Groningen

Rockit Presents: Jaga Jazzist / De Oosterpoort

Fri Sep 16 2022 at 08:30 pm De Oosterpoort

Moved to 2022: Steve 'n' Seagulls | VERA Groningen

Fri Nov 18 2022 at 10:00 pm Oosterstraat 44, 9711 NV Groningen, Nederland

Qmusic the Party XL - 4uur FOUT! in Groningen (Groningen) 01-10-2022

Sat Oct 01 2022 at 08:00 pm MartiniPlaza Groningen EUR 18 to 33

Vegan diner in Groningen

Fri Jul 08 2022 at 06:00 pm Het Paleis

Tartarus Records Showcase: Terzij de Horde + Throwing Bricks + Swerve | VERA Groningen

Sat Sep 10 2022 at 08:45 pm Oosterstraat 44, 9711 NV Groningen, Nederland

John Cleese / De Oosterpoort

Wed Jul 06 2022 at 08:00 pm De Oosterpoort

ECHO BREAK FEST III - a day and night gathering

Fri Jul 08 2022 at 04:00 pm De Loods EUR 7 to 11

Screening Milked in Groningen

Fri Jul 08 2022 at 08:00 pm Het Paleis

Live at EM2: New York Ska-Jazz Ensemble

Sun Jul 10 2022 at 07:00 pm EM2 Groningen

Movements of Transformation - registration

Sun Oct 02 2022 at 10:00 am Middelberterweg 13A EUR 100

Cosplay & Otaku Picknick Groningen

Sat Jul 16 2022 at 11:00 am Bernoulliplein, 9714 Groningen, Nederland

Cacao Party & Organic Vibes

Fri Jul 22 2022 at 09:00 pm Bamboo Lodge EUR 15

SDM eindshow 2022 | Samen

Fri Jul 08 2022 at 12:00 am MartiniPlaza Groningen

Low Life | VERA Downstage

Sat Jul 16 2022 at 11:00 pm Oosterstraat 44, 9711 NV Groningen, Nederland

Stiff Richards | VERA Downstage Extra

Tue Jul 12 2022 at 10:30 pm Oosterstraat 44, 9711 NV Groningen, Nederland

Live at de Walrus: MDC + Night of the Rhino + Neuroot

Mon Jul 25 2022 at 07:00 pm Cafe de Walrus

WeFitness Spinning® Marathon

Sat Sep 10 2022 at 09:00 am Groningen EUR 60 to 100

Circa | Stadsschouwburg

Fri Sep 02 2022 at 08:15 pm SPOT Theater

Happy Feelings Festival | GRONINGEN

Sat Aug 06 2022 at 01:00 pm Graanfabriek

Hullabaloo Festival 2022

Sat Aug 27 2022 at 12:00 pm Hullabaloo Festival

Het geheim van de traan - Ad Vingerhoets

Thu Aug 18 2022 at 07:30 pm Noorderplantsoen

Maurino | Simplon Groningen

Fri Sep 30 2022 at 08:00 pm Simplon

GIBBY FEST: Bootlicker + Chain Whip + CLAMM

Sat Sep 03 2022 at 07:00 pm Oosterstraat 44, 9711 NV Groningen, Nederland

Sneakerzone Groningen (NL)

Sat Sep 24 2022 at 12:00 pm MartiniPlaza Groningen

WeFitness Spinningmarathon

Sat Sep 10 2022 at 09:00 am Reitdiephaven 159, 9746 Groningen, Nederland EUR 69 to 114

Samen of Alleen - Der Aa-Theater, Groningen (première)

Fri Sep 09 2022 at 08:15 pm Akerkstraat 11, 9712 BD Groningen, Nederland

Sat. 27/8/22: Salsa Bachata Kizomba Garden XXL

Sat Aug 27 2022 at 07:00 pm De Loods

Sneakerzone Groningen SEPT 2022

Sat Sep 24 2022 at 12:00 pm 2 Leonard Springerlaan,Groningen,9727 KB,NL

Herman van Veen / De Oosterpoort

Sat Sep 03 2022 at 07:15 pm De Oosterpoort

Boban Marković Orkestar / De Oosterpoort

Sun Sep 18 2022 at 08:00 pm De Oosterpoort

Geef me de 5 lezing: Punthoofden bij autisme

Thu Sep 15 2022 at 07:30 pm MartiniPlaza Groningen

Groningen Student Jobs Fair

Mon Sep 12 2022 at 09:00 am 9712 Groningen, Nederland

Kom erbij! - Groningen

Sat Nov 05 2022 at 11:30 am MartiniPlaza Groningen

Black Lips | VERA Groningen

Wed Jul 06 2022 at 09:00 pm Oosterstraat 44, 9711 NV Groningen, Nederland

Wolf Alice / De Oosterpoort

Sat Nov 19 2022 at 09:00 pm De Oosterpoort

Banji | Simplon

Sat Nov 19 2022 at 09:00 pm Simplon

The Bug Club + KEG | VERA Groningen

Wed Oct 19 2022 at 09:00 pm Oosterstraat 44, 9711 NV Groningen, Nederland

DI-RECT

Fri Oct 14 2022 at 08:00 pm De Oosterpoort

Freestyle dag V&P - SAVE THE DATE

Sat Jul 02 2022 at 10:00 am Vijver & Paard