Advertisement
Welkom bij een nieuwe soepmiddag met hopelijk ook de nodige soul! In de drukte van alledag lopen we al snel aan onszelf en elkaar voorbij. We zien elkaar misschien wel, maar kennen we elkaar ook?
Een laagdrempelige, gezellig soepdiner met als thema deze keer: 'Loslaten'.
De herfst heeft inmiddels goed haar intrede gedaan. De wind waait, bomen stoten hun bladeren af, en ook kastanjes en nootjes verlaten hun takken.
Net zoals de bomen hun bladeren laten vallen, zijn er misschien ook zaken die wij in dit seizoen willen loslaten. Of het nu oude gewoonten, overtuigingen of sociale relaties zijn... Samen met de herfst vertragen we en reflecteren we samen op hoe het loslaten en loswaaien van bladeren buiten zich verhoudt tot zaken die zich in ons binnenste afspelen.
Vind je het leuk, verzamel dan thuis bladeren, kleine takjes en ander dun herfstmateriaal thuis, droog het tussen twee dikke boeken en neem het mee. We voegen dit materiaal samen tot één groot herfstschilderij.
Elkaar ontmoeten, naar elkaar vragen en naar elkaar luisteren.
En dat onder het genot van een dampende kop.
Kom langs en maak van die verre buur een goeie vriend!
Aanmelden: [email protected]
Toegang: vrijwillige bijdrage in onze donatiepot wordt erg gewaardeerd!
Advertisement
Event venue
De Wittenstraat 114, 1052 BB Amsterdam, Netherlands, Buurtzorg Westerpark, De Wittenstraat 114, 1052 Amsterdam, Nederland, Amsterdam, Netherlands
Tickets
Discover more events by tag
Mindfulness in AmsterdamParties in AmsterdamPhotography in AmsterdamWriting in AmsterdamFood-drinks in AmsterdamSocial-media in AmsterdamArt in AmsterdamCooking in AmsterdamLifestyle in AmsterdamFall-festivals in Amsterdam