Advertisement
Hoe hebben gebeurtenissen aan onze oorsprong impact op de rest van ons leven? Welke imprints of patronen kunnen er ontstaan vanaf de conceptie, zwangerschap en geboorte?Tijdens deze dag verkennen we verschillende perinatale imprints. Door deze informatie in ons onderbewuste toe te laten, kunnen we onze eigen Seiki ervaring nog verdiepen.
Seiki brengt ons als vanzelf terug naar het water element dat in de 5 elementenleer verbonden is met de diepe thema's van conceptie, zwangerschap en geboorte.
Deze dag is in de eerste plaats helend voor jezelf en zal je inspireren om ook op deze manier met je cliënten te kunnen werken rond perinatale imprints.
Inschrijven en info: https://www.iyashi.be/event-details/seiki-verdieping-perinatale-imprints
Advertisement
Event venue
Tweekleinewegenstraat 71, 3001 Heverlee, Belgium, Tweekleinewegenstraat 71, 3000 Leuven, België, Leuven, Belgium
Tickets
Discover more events by tag
Workshops in LeuvenEducation in LeuvenMindfulness in LeuvenPsychology in LeuvenPregnancy in LeuvenInfants in LeuvenHealth-wellness in LeuvenMedical in Leuven