About this Event
House of Founders Marokko | Editie #2 | Meet-up & Première
AI verandert het speelveld razendsnel. Bedrijven die vroeger maanden kostten om te bouwen, kunnen nu binnen dagen ontstaan. Tijdens de tweede editie van House of Founders in Marokko bouwden 17 founders, 5 developers en 3 designers in vijf dagen maar liefst vijftien nieuwe bedrijven.
Maar juist daardoor ontstond een interessantere vraag: als bouwen geen kunst meer is, waar zit dan de waarde van een ondernemer?
Op 3 december bundelen House of Founders en nlgroeit hun krachten voor een bijzondere dag rondom ondernemerschap en innovatie. Vanaf 17:30 uur opent House of Founders de deuren voor een zelfstandig avondevent in B. Amsterdam, met de officiële première van onze documentaire over Marokko.
De avond wordt geopend door Marleen Evertsz, initiatiefnemer van House of Founders. We vertonen de documentaire en sluiten af met een netwerkborrel.
Geen groot congres. Gewoon een inspirerende avond voor ondernemers en andere nieuwsgierige mensen die willen ontdekken hoe ondernemerschap aan het veranderen is.
DPG Media is als exclusieve mediapartner verbonden aan House of Founders.
Datum: Donderdag 3 december 2026
Locatie: B. Amsterdam
Tijd: 17:30 – 21:00 uur (inloop vanaf 17:30, start programma om 18:00)
Tickets: €99 per persoon
Dit ticket geeft uitsluitend toegang tot het avondprogramma van House of Founders. Het afzonderlijke dagprogramma van nlgroeit is niet inbegrepen.
Join us.
Event venue & nearby stays
B. Amsterdam, 763A Johan Huizingalaan, Amsterdam, Netherlands