Advertisement
Wist je dat elke bloedlijn ook een schat aan nectar in zich draagt? Krachten, kwaliteiten en vermogens om de uitdagingen in het leven mee tegemoet te treden? ✨Van vrijdag 20 t/m zondag 22 november 2026 ben je van harte welkom bij het 3-daagse Systemic Dance Ritual “DE AFDALING”. In deze driedaagse maak je via je lichaam, systemische opstellingen en intuïtieve dans opnieuw verbinding met het grotere voorouderveld. Een prachtige reis om de verbinding te herstellen met de krachten en kwaliteiten in jouw familiesysteem, zodat je van dragen naar ruimte kunt bewegen.
🔗 Claim je plek en lees alle details: helendveld.nl
🕊️ Voor wie is dit?
Dit weekend is voor jou als je verlangt naar meer aanwezigheid in je lichaam, hardnekkige patronen wilt laten bewegen, of de verborgen kwaliteiten en krachtbronnen uit jouw systeem wilt activeren. We werken in een veilige, gedragen groep.
✨ Wat kun je verwachten?
We combineren de diepgang van systemisch lichaamswerk en opstellingen met de vrijheid van dans en rituelen. We maken gebruik van:
• Dansopstellingen en systemische bewegingen om het lichaam te laten spreken.
• Mythen, archetypen en de bewegingen van de ziel.
• Stilte, vertraging en het openen van de stroom van steun en levensenergie uit jouw lijn.
📍 Praktische informatie
Datum: Vrijdag 20 t/m zondag 22 november 2026
Tijd: 10:00 – 17:00 uur (inloop vanaf 09:30 uur met koffie/thee)
Locatie: Boerderijzaal, EDANZ | Damsterdiep 289, Groningen
Begeleiding: Reino van der Velde (Helend Veld)
🎟️ Investering & Tickets
Early Bird: € 339,- (t/m 1 oktober)
Regulier: € 410,- (2 okt t/m 10 nov)
Late Bird: € 435,- (10 t/m 19 nov)
(Volledig verzorgd: inclusief biologische lunch, koffie, kruidenthee, water, fruit en lekkers)
Kom je mee afdalen naar de bedding van jouw voorouders?
🔗 Meld je direct aan via: helendveld.nl
Advertisement
Event venue
EdanZ, Damsterdiep 293,Groningen, Netherlands
Tickets