Sports Events in Budapest

Check out happening sports events all around Budapest, BU

5th Budapest, ICSSH, 12-13 July 2022

Tue Jul 12 2022 at 06:30 am Óbuda University - Kandó Kálmán Faculty of Electrical Engineering USD 150 to 350

2022 – Xth ICBELLP, 13-14 July, Budapest

Wed Jul 13 2022 at 06:30 am Óbuda University - Kandó Kálmán Faculty of Electrical Engineering USD 150 to 350

Szezonzáró Rakonczai Piano Garden - Június 3.

Fri Jun 03 2022 at 09:00 pm Symbol Budapest

IV. MÜ-GU PESTERZSÉBETI FUTÓVERSENY

Sat May 28 2022 at 10:45 am Csili Művelődési Központ

Egészség- és sportnap + IV. MÜ-GU Pesterzsébeti Futóverseny

Sat May 28 2022 at 10:00 am Kossuth Lajos utca, Budapest 1201, Magyarország

Pole Heaven kezdő rúdsport tréner képzés

Sat May 28 2022 at 10:00 am Pole Heaven

II. DIABKUPA ÉS SPORTÁGBEMUTATÓ

Sun May 29 2022 at 09:30 am BVSC-Zugló

UNDER500 Fesztivál | 2022

Sat Jun 18 2022 at 01:00 pm Artus Stúdió

III. Nagy Kutyás Sportágválasztó

Sat May 28 2022 at 09:30 am DOG3

Bográcsfőző verseny a Budapest Gardenben!

Sat May 28 2022 at 10:00 am Budapest Garden

27. Víz, Zene, Virág Fesztivál 2022 - Official Event

Fri Jun 24 2022 at 01:00 pm Öreg-tó

Blood Bowl Kezdő és Játéknap

Tue Jun 07 2022 at 05:00 pm HammerTime Cafe

IZRAEL74

Sun May 29 2022 at 02:00 pm Szent István park, Budapest 1137, Magyarország

ZeroPlus Performing Arts Education 2021-22

Sun Jun 12 2022 at 09:00 am ZéróPlusz Dance Studio

PÁPAI JOCI koncert a Víz, Zene, Virág Fesztiválon - Official Event

Fri Jun 24 2022 at 09:00 pm Víz Zene Virág Fesztivál

BudaBeach TROPICAL SUNSET | JÚN5

Sun Jun 05 2022 at 07:00 pm Lupa Beach Free

My First Yoga Experience - Jóga 13-18 éves lányoknak

Mon May 30 2022 at 03:30 pm ODU közösségi tér

Albertfalvi Helytörténeti Kalandtúra

Sat Jun 04 2022 at 10:00 am Albertfalvi Közösségi Ház

DJ DOMINIQUE fellépés a Víz, Zene, Virág Fesztiválon - Official Event

Sat Jun 25 2022 at 10:30 pm Víz Zene Virág Fesztivál

Horváth Tamás koncert a Víz, Zene, Virág Fesztiválon - Official Event

Sat Jun 25 2022 at 09:00 pm Víz Zene Virág Fesztivál

Fascial Fitness® tréning kezdő workshop

Sat Jun 11 2022 at 10:00 am Kamala Mozgás- és Életmódközpont

Az építészeti koncepcióalkotásról és a debreceni Aquaticumról

Tue May 31 2022 at 05:00 pm Magyar Építőművészek Szövetsége (MÉSZ)

METZKER VIKTÓRIA fellépés a Víz, Zene, Virág Fesztiválon - Official Event

Fri Jun 24 2022 at 10:30 pm Víz Zene Virág Fesztivál

HUNGARIAN ELITE TOUR 2022

Fri Oct 21 2022 at 02:00 pm Angyalföldi Láng Sportcsarnok

HARLEM GLOBETROTTERS - 2022

Thu Oct 27 2022 at 07:00 pm BudapestArena

Júniusi Ninja Nyílt nap a Ninja Akadémián!

Sat Jun 18 2022 at 02:00 pm FORCE GYM Budapest XIII.

Kutyakiképző tanfolyam (Felnőttképzés)

Sat Oct 08 2022 at 10:00 am Országos Munkakutya SE vizsgaközpont és kutyaiskola

Dö'loorien party zenekar koncert a Víz, Zene, Virág Fesztiválon - Official Event

Fri Jun 24 2022 at 05:00 pm Víz Zene Virág Fesztivál

Ceglédi Laskafesztivál és Extrém Sportnapok

Fri Jun 10 2022 at 04:30 pm Fürdő út, Cegléd 2700, Magyarország

Fülesbagoly Tehetségkutató - Budapest 2022

Sun Jul 10 2022 at 12:00 pm KOBUCI

Diabétesz Erzsébet-tábor - Napközis Élménytábor

Mon Jul 11 2022 at 08:00 am Budapest XIV. Kerületi Liszt Ferenc Általános Iskola

Spartan Girja Basic level (SGBL) Girja-kettlebell alapok

Sat Jun 11 2022 at 08:00 am BSK Crossfight

Komplex Művészeti tábor június

Mon Jun 20 2022 at 08:00 am Kelenfa Családi és Szabadidőközpont

Kutyaképzést vezető oktató képzés (felnőttképzés)

Sat Oct 08 2022 at 12:00 pm Országos Munkakutya SE vizsgaközpont és kutyaiskola

Sport szétnyílt hasizommal (SZH) - ÚJRA

Sat Jun 25 2022 at 08:00 am BSK Crossfight

MaxCity szakmai napok 2022. június 1-3.

Wed Jun 01 2022 at 10:00 am MaxCity Free

Murph Hősi Kihívás 2022

Sat May 28 2022 at 09:00 am Bikás Park, Budapest, Újbuda

DRK BAZILIKA GRAND OPENING

Wed Jun 08 2022 at 06:00 pm Zrínyi utca 14, Budapest 1051, Magyarország

KR Tavaszi Torna 2022 / KR Spring Tournament 2022

Sat May 28 2022 at 08:00 am Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium

REHABILITÁCIÓS KUTYAKIKÉPZŐ TANFOLYAM (Hivatalos felnőttképzés!)

Sat Sep 10 2022 at 11:00 am Akela Kutyaiskola - Rákospalota

International Competition - Friss Hús Budapest 2022

Thu Jun 02 2022 at 09:00 am TOLDI

Mozgás Éjszakája 2022

Fri Jun 17 2022 at 07:00 pm Hősök tere

Nyári Sakk tábor a Ficsakban

Mon Jun 20 2022 at 09:00 am Ficsak Családi Központ

Totem Tribe x Jonny Knüppel Collective

Sat Jun 04 2022 at 10:00 pm PONTOON

OCR Factory megnyitó - MAG47

Sat Jun 04 2022 at 10:00 am MAG47 Climb&Cafe

37. SPAR Budapest Maraton® Fesztivál

Sat Oct 08 2022 at 08:00 am Budapest Maraton®

Bachata Ladies' style - izoláció és stílus 3x40 percben

Sun Jun 12 2022 at 01:00 pm Bachata Sensual - Hungary

Bachata Sensual Intensive beginner / Intenzív kezdő tanfolyam

Mon Jun 20 2022 at 06:30 pm Fáklya Klub

VII. Országos Gothic Találkozó 2022

Sat Sep 03 2022 at 01:30 pm Turbina Kulturális Központ

Ne habozz, táborozz!

Mon Jul 18 2022 at 07:00 am Játékváros Családi Bölcsőde

Paperdeer, BÖBE // A38 Hajó

Thu Aug 18 2022 at 07:30 pm A38 Hajó

Ninja Academy Napközis Nyári táborok

Mon Jun 20 2022 at 08:00 am FORCE GYM Budapest XIII.

Dark Rave pres. Lorenzo Raganzini & Paolo Ferrara (HEX) | Arzenál Budapest

Sat Jun 25 2022 at 09:00 pm Arzenál HUF 3,990 to 13,990

CELEBRATION - Tango Festival & Firework

Wed Aug 17 2022 at 02:00 pm Continental Hotel Budapest ****superior

Supernova Techno x Affenkäfig Showcase Budapest | Arzenál

Sat Jun 11 2022 at 09:00 pm Arzenál HUF 2,990 to 11,990

Beyōnd | dōTERRA Europe Convention 2022

Fri Jun 17 2022 at 09:00 am Papp László Budapest Sportaréna EUR 115 to 135

Menj amerre látsz! - Meglepetés

Sat Jun 18 2022 at 06:00 am Budai-hegység

37th Wizz Air Budapest Half Marathon

Sun Sep 11 2022 at 08:00 am Budapest Félmaraton

All Stars Summer BachaKiz Edition

Fri Aug 12 2022 at 04:00 pm Hotel Tiliana - The Hotel Unforgettable

X. Holi Peace Budapest 2022 ✪ The Biggest Color Festival | Június 10.

Fri Jun 10 2022 at 06:00 pm Kincsem Park - Nemzeti Lóverseny

Mozi - 2022 tavasz | Cycle de cinéma - printemps 2022

Tue May 31 2022 at 06:30 pm Francia Intézet / Institut français de Budapest

Agile Recruiter (AR22)

Thu Jun 23 2022 at 09:00 am Budapest CZK 60,000

Ace of Ace Championship 2022 - III. Round / Show + Weightpull

Sat Aug 06 2022 at 08:00 am Polgárdi Avia Benzinkút

Spartan Girja® Advanced Level (SGAL)

Mon Jun 13 2022 at 07:00 am BSK Crossfight

Ace of Ace Championship 2022 - II. Round / Athletic day

Sat Jun 11 2022 at 08:00 am Polgárdi Avia Benzinkút

Ace of Ace Championship 2022 - II. Round / Show + Weightpull

Sat Jul 02 2022 at 08:00 am Polgárdi Avia Benzinkút

X. Holi Peace Budapest 2022 ✪ The Biggest Color Festival | 06.10.

Fri Jun 10 2022 at 06:00 pm Kincsem Park - Nemzeti Lóverseny

Ace of Ace Championship 2022 - III. Round / Athletic day

Sat Jul 16 2022 at 08:00 am Polgárdi Avia Benzinkút

KUTYAKIKÉPZŐ TANFOLYAM (Hivatalos felnőttképzés!)

Sun Sep 11 2022 at 11:00 am Akela Kutyaiskola - Rákospalota

Vezetéstechnikai és pályamotorozás-alapozó tréning a SER-Ringen

Wed Jun 01 2022 at 08:00 am SER-Ring az extrém gokartpark

HammerTime Cafe Blood Bowl Bajnokság V. Szezon

Sat Jun 18 2022 at 10:00 am HammerTime Cafe

RÁCZ GERGŐ koncert a Víz, Zene, Virág Fesztiválon - Official Event

Sat Jun 25 2022 at 06:00 pm Víz Zene Virág Fesztivál