Music Events in Budapest

Check out happening music events all around Budapest, BU

Kortárs szerzők az A38 Hajón: Lakatos István

Tue Jun 29 2021 at 08:00 pm A38 Hajó

Selyem Sári - Vagány Nők fonója

Sat Jun 26 2021 at 06:30 pm Feldmár Intézet

Nunki Bay Starship - Gólya

Thu Jul 01 2021 at 07:00 pm Gólya

Parno Graszt // KOBUCI

Fri Jul 02 2021 at 08:00 pm KOBUCI

Tánc a kertben - Sandy is going out

Sun Jul 04 2021 at 08:30 pm Várkert Bazár

Trillion, vendég: Antares - Akvárium Klub

Thu Nov 18 2021 at 08:00 pm Akvárium Klub Official

Hang Massive - Budapest - Akvárium Klub

Sun Nov 07 2021 at 08:30 pm Akvárium Klub Official

Új esemény! - Ulver - Dürer Kert

Fri Sep 17 2021 at 07:00 pm Dürer Kert

Yamaha Jazz Est: Révész Richárd Latin Trio

Wed Jun 23 2021 at 08:30 pm Budapest Jazz Club

Tánc a Kertben - Pirkad

Sun Jul 25 2021 at 08:30 pm Várkert Bazár

Ivan & The Parazol - Budai Pop lemezbemutató koncert

Thu Jul 15 2021 at 07:00 pm Várkert Bazár

REIKI I-II. TANFOLYAM, SÓTERÁPIÁS KEZELÉSSEL

Sat Jun 26 2021 at 11:00 am Natural száraz sóterápia

Indiai Főzőtanfolyam (II. menü)

Sun Jun 27 2021 at 03:30 pm Lélek Palotája

Tánc a Kertben - Beat

Sun Jul 18 2021 at 08:30 pm Várkert Bazár

The Sharonz ■ vendég: Whole Meal, Lunda

Sat Jun 26 2021 at 07:00 pm Analog Music Hall

LEIDEMANN SYLVIA: KÉT VILÁG BAROKK ZENÉJE LEMEZBEMUTATÓ KONCERT

Sat Jun 26 2021 at 06:00 pm Párbeszéd Háza

26. Budapest Pride Felvonulás 2021 // 26th Budapest Pride March

Sat Jul 24 2021 at 02:00 pm Madách Imre tér, Budapest 1075, Magyarország

KONDOR JAZZ KLUB

Fri Jun 25 2021 at 07:00 pm Kondor Béla Közösségi Ház

KISS live in Budapest 2021

Thu Jul 15 2021 at 07:00 pm BudapestArena

Harcsa Veronika és Gyémánt Bálint // TRIP Terasz

Mon Jun 28 2021 at 07:00 pm TRIP

Analog Tehetségkutató // I. Elődöntő

Sat Jun 26 2021 at 06:00 pm Analog Music Hall

2021 Budapest, Djabe & Steve Hackett

Thu Aug 05 2021 at 07:30 pm Budapest Jazz Club

Fórum Fesztivál

Sat Jun 26 2021 at 05:30 pm Budapest Jazz Club

WORKSHOP: Acting techniques of Theatre Gardzienice

Thu Jul 01 2021 at 10:00 am Műhely Alapítvány / Workshop Foundation

Maiden uniteD - Powerslave European Tour 2020 • Instant

Tue Nov 09 2021 at 08:00 pm Instant-Fogas Komplexum

360 Bar presents: Secret Garden S05E02

Sat Jun 26 2021 at 02:00 pm 360 Bar

Kowalsky Meg a Vega - Budapest Park

Sat Jun 26 2021 at 06:00 pm Park utca, Budapest 1223, Magyarország

Cadaveres ■ Watch My Dying | vendég: Soulocracy

Fri Jun 25 2021 at 07:00 pm Analog Music Hall

Gogol Bordello - Budapest Park

Mon Jun 28 2021 at 06:00 pm Park utca, Budapest 1223, Magyarország

Wedding Hair 2021 by Novák Adri

Mon Jun 28 2021 at 10:00 am ASK Academy Budapest Schwarzkopf

Be Massive Boat Party 2021

Sat Jul 31 2021 at 06:00 pm Zsófia Rendezvényhajó HUF 3,500 to 5,000

ESSZENCIA koncert - kulturális esemény

Wed Jul 28 2021 at 07:00 pm MOMkult

Kraft Kézműves Vásár a Szimpla Kertben

Sat Jun 26 2021 at 12:00 pm Szimpla Kert

Belmondo-15 éves jubileum & Lemezbemutató I RockFlow • Instant

Fri Sep 17 2021 at 07:00 pm Instant-Fogas Komplexum

Queen zenés rockmusical tábor

Mon Jun 28 2021 at 09:00 am Lillafüred utca, Budapest 1163, Magyarország

30Y . hisztori // Budapest Park

Fri Jul 02 2021 at 06:00 pm Park utca, Budapest 1223, Magyarország

Continoom ■ Vendég: Mad Robots

Fri Jul 09 2021 at 07:00 pm Analog Music Hall

Duda Éva Társulat - RAMAZURI (Jegyek hamarosan!)

Fri Sep 03 2021 at 07:00 pm Nemzeti Táncszínház

Szesztay Dávid (Kiscsillag) // TRIP Terasz

Thu Jul 15 2021 at 08:00 pm TRIP

Tátrai Band // Barba Negra

Sat Jul 03 2021 at 06:00 pm BARBA NEGRA

Aerosmith | Budapest 2021

Mon Jul 12 2021 at 06:30 pm Puskás Aréna

Sándor Tímea - Modern Jazz 4 napos intenzív kurzus a MOHA-ban

Mon Aug 09 2021 at 07:00 pm MOHA-Mozdulatművészek Háza - Orkesztika Alapítvány

Lara Fabian | Budapest 2021

Thu Jun 24 2021 at 08:00 pm BudapestArena

I Love 2000's ✘ Budapest Park 07.10.

Sat Jul 10 2021 at 05:00 pm Budapest, Palace of Arts, Komor Marcell u. 1, 1095 Hungary

Világsztárok a BJC-ben: Bill Frisell Trio

Wed Sep 29 2021 at 07:00 pm Budapest Jazz Club

Retro Cruise Party - Zsófia Rendezvényhajó

Fri Jun 25 2021 at 06:00 pm Zsófia Rendezvényhajó HUF 3,990 to 4,990

AMTS 2021 · Autofeszt Team Pavilon

Fri Aug 27 2021 at 09:00 am Hungexpo

HUGE Erasmus Reopening Party #finallytogether

Fri Jun 25 2021 at 06:00 pm Erasmus Life Budapest

Ad Absurdum / TRIP

Tue Jul 06 2021 at 07:00 pm TRIP

Kreatív Játszóház

Sun Jul 11 2021 at 11:00 am Zöldike Klub

Szimpozion Klub: Az “Újjászületők” c. könyv bemutatója

Sat Jul 17 2021 at 06:00 pm Közkincs Könyvtár

Ezüst - Kevély 18 / 12 / 7

Fri Jul 09 2021 at 06:00 pm Kőbánya utca, Budapest 1038, Magyarország

Alexander Abreu y Havana D'Primera Budapest - czech group

Wed Nov 03 2021 at 08:30 pm Akvárium Klub Official

Farkas erdő kívül - belül 14 / 9

Fri Aug 27 2021 at 06:00 pm Erdősor út, Budapest 1046, Magyarország

DJ Rush at Aquarium Club

Sat Jul 10 2021 at 10:30 pm Akvárium Klub Official

Ügyes Pöttöm tábor jóga mókával

Mon Jul 05 2021 at 09:00 am Bíró utca, Budapest 1122, Magyarország

7 csakra workshop

Sat Jul 10 2021 at 10:00 am Lelki-testi Harmónia

Fülakupunktúrás Addiktológus tanfolyam

Fri Jul 09 2021 at 09:00 am Garuda Meditációs és Oktatóközpont

Szárnyalás, lazulás - önismereti műhely

Sat Jun 26 2021 at 10:00 am MagNet Közösségi Ház

Morcheeba - Budapest Park

Fri Jul 09 2021 at 06:00 pm Park utca, Budapest 1223, Magyarország

Budapest Orchestra Project - Blue Skies koncert

Thu Jul 22 2021 at 07:30 pm Budai Szabadtéri Színház Csillebérc

TNT - Budapest Park

Sun Jul 04 2021 at 06:00 pm Park utca, Budapest 1223, Magyarország

Mozgolódó művészke tábor ovisoknak

Mon Jul 05 2021 at 08:00 am Kelenfa Családi és Szabadidőközpont

Mamma Mia musical tábor

Mon Jul 19 2021 at 09:00 am Lillafüred utca, Budapest 1163, Magyarország

2IN1 Summer Bachata Weekend & Bachata Party Night

Sat Jul 17 2021 at 01:00 pm Royal Dance Studio

Takács Tibor - 4 éves Asztrológia iskola - Budapest

Thu Sep 09 2021 at 07:00 pm Soter Ezoterikus Klub és 1001 éjszaka Teaház

Fülesbagoly Tehetségkutató - Budapest 2021

Sun Jul 04 2021 at 10:00 am KOBUCI

Dirty Swing

Wed Sep 08 2021 at 07:00 pm MOMkult

Oláh Krisztián Quartet

Wed Jun 23 2021 at 08:00 pm Opus Jazz Club

AMP & Kováts Gergő

Thu Jun 24 2021 at 08:00 pm Mátyás utca 8, Budapest 1093, Magyarország

Hullócsillagok éjszakája - romantikus csillaglesés 2021

Fri Aug 13 2021 at 08:00 pm Budai Szabadtéri Színház Csillebérc

Angol tábor sulisoknak

Mon Aug 09 2021 at 08:00 am Kelenfa Családi és Szabadidőközpont

Impulse Tánctábor BETELT!

Mon Jul 05 2021 at 08:00 am Kallós Dezső utca, Dunaújváros 2400, Magyarország

Te és a belső köröd Budapest

Sat Aug 28 2021 at 09:00 am Forrás Jóllét Stúdió

Szelfi - Önképző napközis gyermek tábor

Mon Jul 26 2021 at 08:00 am Breznó köz 8, Budapest 1118, Magyarország

Cosmix - Testre szabott szépség - Nyílt nap

Wed Jul 14 2021 at 09:00 am Pandhy's Szépség Akadémia

Táncolós kézműves tábor ovisoknak

Mon Jul 19 2021 at 08:00 am Kelenfa Családi és Szabadidőközpont

Decolonize Your Mind Society

Wed Jun 30 2021 at 08:00 pm Opus Jazz Club

Zene és Dráma tábor

Mon Jul 12 2021 at 08:00 am Kelenfa Családi és Szabadidőközpont

DJ Rush at Akvárium Klub

Sat Jul 10 2021 at 10:30 pm Akvárium Klub Official

30 Év Jazz | Vörös Niki Quartet feat. Subicz Gábor

Fri Jun 25 2021 at 08:00 pm Opus Jazz Club

Puff kárpitos workshop

Sun Jun 27 2021 at 09:00 am Tinka

Mi olyan vicces? - Fizikai komédia workshop

Sat Jul 03 2021 at 10:00 am METRO WORKS színházművészeti szabadiskola

Egyéjszakás KristályHangRelaxáció

Sat Jul 03 2021 at 09:00 pm SpalaKori Jóga

CranioSacral - haladó / advanced level

Wed Aug 25 2021 at 09:00 am Budapest

Djabe & Steve Hackett – The Journey Continues Tour (2021)

Thu Aug 05 2021 at 07:30 pm Budapest Jazz Club

Balance: for we know in part – BMC Records lemezbemutató

Sat Jun 26 2021 at 08:00 pm Opus Jazz Club

CranioSacral - kezdő / beginner - Budapest

Thu Aug 19 2021 at 09:00 am Budapest

Dés András Erdőkerülő Quartet

Thu Jul 01 2021 at 08:00 pm Opus Jazz Club

Szent Iván-éj a Duna-parton

Thu Jun 24 2021 at 08:30 pm Fellini Római Kultúrbisztró

Szelfi - Önképző napközis gyermek tábor

Mon Aug 02 2021 at 08:00 am Breznó köz 8, Budapest 1118, Magyarország

FARKAS GÁBRIEL BAND - Frank Sinatra & Friends / Újpalotai Nyári Játékok 2021.

Wed Jun 23 2021 at 08:00 pm Urunk Színeváltozása és Boldog Salkaházi Sára Templom

Ovis Karate tábor

Mon Jun 28 2021 at 08:00 am Kelenfa Családi és Szabadidőközpont

I bike Budapest bringás felvonulás

Sat Jun 26 2021 at 02:00 pm Budai Alsó Rakpart

Író leszek - workshop (leendő) íróknak

Sat Sep 04 2021 at 09:30 am Oktatoterem.com

The Toy Dolls (UK) ≣ 40th Anniversary Tour

Thu Sep 09 2021 at 07:30 pm BARBA NEGRA

JOYHAUSER (Terminal M, Drumcode) @ Symbol

Fri Jul 02 2021 at 10:30 pm Brandus HUF 3,000 to 7,500

Mester Dániel Trió

Fri Jul 09 2021 at 08:00 pm Opus Jazz Club