Entertainment Events in Warsaw

Check out happening entertainment events all around Warsaw, MZ

STREFA JELENIA: OLIWKA BRAZIL

Fri Jul 08 2022 at 06:00 pm Strefa Jelenia

Salsa & funk z Oliwką - crash course 02.07

Sat Jul 02 2022 at 01:15 pm Salsa Libre

SHAGGY / 5.07.22 / Progresja, Warszawa

Tue Jul 05 2022 at 06:00 pm Progresja

Timba musicality z Oliwką S/Z - crash course 02.07

Sat Jul 02 2022 at 04:30 pm Salsa Libre

6th edition of Jack & Jill Competition

Sat Jul 09 2022 at 02:30 pm Warszawski Dom Technika NOT

Bachatastars 2022 - grupa Bachatiger -> Promocode

Fri Jul 08 2022 at 06:00 pm Warszawski Dom Technika NOT

HoliDance - bachata od podstaw P1 Bogusia & Dominik 04.07

Mon Jul 04 2022 at 08:10 pm Salsa Libre

Bachata wskocz na S - crash course Bogusia & Dominik 09-10.07

Sat Jul 09 2022 at 01:15 pm Salsa Libre

J1| THE DEEP SEA KIKI BALL by Kiki House of Femina

Sat Jul 09 2022 at 06:00 pm Jasna 1

Bella Ciao, Bella Baila!

Fri Jul 22 2022 at 08:30 pm Baila Show & Dining

Balfolk summer weekend Warsaw

Fri Jul 22 2022 at 08:00 pm Chata Numinosum

HoliDance - bachata solo poziom P2 z Formą 01.08

Mon Aug 01 2022 at 05:00 pm Salsa Libre

KOŁDRA W PIWNEJ BECZCE

Sat Sep 24 2022 at 09:00 pm Piwna Beczka

Zouk Club Meeting! Lambada Edition 6-7.08

Sat Aug 06 2022 at 12:00 pm Atlas Tower

Recital fortepianowy: Leonora Armellini

Sun Aug 14 2022 at 05:00 pm Filharmonia Narodowa w Warszawie

AIRBAG & BJORN RIIS BAND

Fri Nov 18 2022 at 09:00 pm Progresja

Bachaturo 2022 - PromoGroupe Kean&Laura

Fri Aug 19 2022 at 04:00 pm Katowice

MAMBITO! - Salsa Integration 22-24.07.2022

Fri Jul 22 2022 at 07:00 pm Pałac Kultury i Nauki

HoliDance - bachata solo od podstaw P1 z Formą 25.07

Mon Jul 25 2022 at 05:00 pm Salsa Libre

HoliDance - bachata od podstaw P1 Sambor & Forma 25.07

Mon Jul 25 2022 at 06:00 pm Salsa Libre

Profesjonalna wizyta higienizacyjna

Sat Sep 03 2022 at 02:00 pm Atelier Uśmiechu

„Pałac”. Interwencja artystyczna Diany Lelonek

Sun Jul 31 2022 at 11:00 am Muzeum Warszawy

Eluveitie, Amorphis / 5 XII 2022 / Warszawa

Mon Dec 05 2022 at 07:00 pm Progresja

Natalia Romik. Kryjówki. Architektura przetrwania | wystawa

Sun Jul 17 2022 at 12:00 pm Zachęta Narodowa Galeria Sztuki / Zachęta National Gallery of Art

Warsaw International Dance Championships & Gala Ball 2022

Sat Sep 17 2022 at 10:00 am DoubleTree by Hilton Warsaw

NOWA DATA - Fat Freddy's Drop 01.08.2022

Mon Aug 01 2022 at 07:00 pm Progresja

RUSS | Warszawa | Palladium

Sat Sep 10 2022 at 08:00 pm Palladium

Koncert inauguracyjny: Stanisław Moniuszko Widma, Pieśń Nijoły

Sun Aug 14 2022 at 08:00 pm Teatr Wielki - Opera Narodowa

II Konferencja Szkoleniowa Fundacji Moc Kobiet - ODWAŻ SIĘ NA MOC!

Sat Oct 01 2022 at 10:30 am Szkolne Schronisko Młodzieżowe Agrykola

HoliDance 2022 - intensywne kursy wakacyjne [lipiec]

Mon Jul 04 2022 at 04:00 pm Salsa Libre

KUBAŃCZYK | 09.07 | Hulakula | 16+

Sat Jul 09 2022 at 09:00 pm Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

Za rok o tej samej porze - Bończyk i Gąsowski

Sun Jul 10 2022 at 06:00 pm Teatr IMKA

Warsaw Blues Exchange

Fri Jul 15 2022 at 04:00 pm Chata Numinosum

STREFA JELENIA: ZDECHŁY OSA

Sat Jul 16 2022 at 06:00 pm Strefa Jelenia

Fenomeny | Kultowe Klasyki od Splat!FilmFest

Tue Jul 19 2022 at 09:30 pm Plac Defilad w Warszawie

STREFA JELENIA: YOUNG IGI

Sat Jul 30 2022 at 06:00 pm Strefa Jelenia

STREFA JELENIA: DONGURALESKO

Fri Aug 05 2022 at 06:00 pm Strefa Jelenia

STREFA JELENIA: SZCZYL + FRANK LEEN

Fri Jul 29 2022 at 06:00 pm Strefa Jelenia

STREFA JELENIA: PLANBE

Sat Aug 06 2022 at 06:00 pm Strefa Jelenia

mxmtoon • 22 października 2022 • Warszawa

Sat Oct 22 2022 at 06:00 pm Praga Centrum

Moderat — Warsaw — COS Torwar

Sun Dec 11 2022 at 07:00 pm COS Torwar

WILD HUNT LIVE + Heroes Orchestra!

Sat Nov 26 2022 at 06:00 pm Progresja

KinoGram International Film Festival 2022

Thu Nov 24 2022 at 08:00 pm Kino KinoGram

MORHANA + LECT3R + ENNORATH + PRAISE THE SUN w VooDoo Club

Fri Jul 22 2022 at 07:00 pm VooDoo Club

Warszawa: 29. Międzynarodowy Festiwal ORGANY ARCHIKATEDRY

Sun Sep 18 2022 at 04:00 pm Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela w Warszawie

WARSAW INFINITY DANCE CONGRESS

Thu Sep 01 2022 at 07:00 pm Sound Garden Hotel

Dodatkowy Koncert Muzyki Filmowej - utwory H. Zimmera

Sat Dec 10 2022 at 03:30 pm COS Torwar

Three Days Grace + 10 Years / 7 X 2022 / Warszawa

Fri Oct 07 2022 at 06:30 pm Progresja

The Pretty Reckless | 10.11.2022 | Warszawa, Progresja

Thu Nov 10 2022 at 07:30 pm Progresja

2 Nights with Fanfare Ciocărlia w Pardon, To Tu

Wed Aug 31 2022 at 08:30 pm Pardon, To Tu

Snarky Puppy // European Tour 2022 // Warsaw

Tue Oct 25 2022 at 08:00 pm Progresja

Sigur Rós - Warszawa, EXPO XXI, 24.10.2022

Mon Oct 24 2022 at 07:00 pm EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe

NOWA DATA: Injury Reserve • Warszawa

Wed Nov 23 2022 at 07:00 pm Hybrydy

Poets Of The Fall • Warszawa

Wed Oct 05 2022 at 07:00 pm Progresja

Lunar Workshops 22-24 July 2022

Fri Jul 22 2022 at 10:00 pm Warszawa

Bastille | 22.11.2022 | Warszawa, COS Torwar

Tue Nov 22 2022 at 07:30 pm COS Torwar

American College Party (4th July Weekend)

Sat Jul 02 2022 at 07:00 pm The Shamrock

WARSAW GENESIS KIZOMBA FESTIVAL

Thu Dec 08 2022 at 09:00 pm Novotel Warszawa Airport

★ 2000s Party ★ Warszawa

Fri Jul 22 2022 at 09:00 pm Capitol Warsaw

Justyna Steczkowska - 25 lat / Warszawa

Sat Sep 17 2022 at 07:00 pm COS Torwar

Lunar Workshops 05-07 August 2022

Fri Aug 05 2022 at 10:00 pm Warszawa

HAVASI Concert Show - Warsaw 2022

Sun Nov 20 2022 at 03:30 pm COS Torwar

Alt-J - Warszawa, EXPO XXI | 17.07.2022

Sun Jul 17 2022 at 07:00 pm EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe

Grupa zniżkowa SALSA LIBRE na El Sol Salsa Festival 2022 promo

Thu Nov 10 2022 at 04:00 pm Sangate Hotel Airport

Sun Salsa discount group - Bachaturo Festival 2020

Fri Aug 19 2022 at 10:00 pm Sangate Hotel Airport

BachataStars Poland 2022 - KORKE Y JUDITH

Fri Jul 08 2022 at 07:00 pm Warszawski Dom Technika NOT

Irish Traditional Music Session

Mon Jul 04 2022 at 07:00 pm The Shamrock

WILD HUNT LIVE + Heroes Orchestra!

Sat Nov 26 2022 at 05:00 pm Progresja

Rammstein - Warsaw (Europe Stadium Tour 2022) - SOLD OUT

Sat Jul 16 2022 at 07:30 pm PGE Narodowy

Official - Kizz Me More Festival 2022

Wed Jul 13 2022 at 09:00 pm Novotel Warszawa Airport

Lado w Mieście 2022

Thu Jul 07 2022 at 08:00 pm BarKa

Shortparis • Warszawa

Tue Sep 13 2022 at 07:00 pm Klub Proxima

Concert in Warsaw (POL), PGE Narodowy

Sat Jul 16 2022 at 07:30 pm PGE Narodowy

Jethro Tull's Martin Barre & Band | Warsaw, Poland

Thu Nov 24 2022 at 08:00 pm Progresja

Abra Zouk Festival & Marathon 2022 - Warsaw, Poland

Thu Sep 08 2022 at 10:00 pm Warsaw

Please, Stand-up! Warszawa 2022

Fri Sep 09 2022 at 09:00 pm Legia Warszawa

KORKE & JUDITH w Polsce!!! ZNIŻKA - Bachata FEVER

Fri Jul 08 2022 at 01:00 pm Warszawski Dom Technika NOT

Bachaturo 2022 - Promocode DANCE

Thu Aug 18 2022 at 09:00 pm Sangate Hotel Airport

BachataStars Poland 2022 - KORKE Y JUDITH - grupa BachaterosTricity

Fri Jul 08 2022 at 07:00 pm Warszawski Dom Technika NOT

Bück Dich - Rammstein BEFORE Party IV

Fri Jul 15 2022 at 08:00 pm METAL CAVE KLUB Warszawa

British Lion + Airforce / 23 VII 2022 / Warszawa

Sat Jul 23 2022 at 06:00 pm Progresja

NOWA DATA: Dotan • Warszawa

Fri Oct 07 2022 at 06:00 pm Klub Hydrozagadka

HAVASI Concert Show - Warsaw 2022

Sun Nov 20 2022 at 04:30 pm COS Torwar

STREFA JELENIA: TUZZA

Fri Jul 15 2022 at 06:00 pm Strefa Jelenia

Bachata P2 crash course z Dominikiem i Bogusią 09-10.07

Sat Jul 09 2022 at 10:00 am Salsa Libre