Concerts in Warsaw

Check out happening concerts events all around Warsaw, MZ

Moribaya w Fali koncert nad Wisłą

Thu Jun 30 2022 at 08:00 pm Fala - Pawilon nad Wisłą

Koncert live: Sinfonia Varsovia Brass

Sun Jul 03 2022 at 06:30 pm Sinfonia Varsovia

110. Czwartek Social Media w Warszawie

Thu Jun 30 2022 at 07:00 pm Centrum Zarządzania Światem

Mark Ernestus' Ndagga Rhythm Force w Pardon, To Tu

Sat Jul 02 2022 at 08:30 pm Pardon, To Tu

Koncert Finałowy – Sinfonia Varsovia, Marković

Tue Jun 28 2022 at 07:00 pm Sinfonia Varsovia

KUBAŃCZYK | 09.07 | Hulakula

Sat Jul 09 2022 at 09:00 pm Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

Inauguracja: Koncert symfoniczny „Śpiewaj Ogrody”

Fri Jul 01 2022 at 06:30 pm Sinfonia Varsovia

Warszawskim śladem Fryderyka Chopina

Sun Jul 10 2022 at 12:00 pm Plac marsz. Józefa Piłsudskiego w Warszawie

SUM 41 & Simple Plan Official Event, EXPO XXI, 03.10.2022

Mon Oct 03 2022 at 06:00 pm EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe

Balfolk summer weekend Warsaw

Fri Jul 22 2022 at 08:00 pm Chata Numinosum

NATALIA NYKIEL | 15.07 | BLACK BELT GREG | Hulakula

Fri Jul 15 2022 at 09:00 pm Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

Cirith Ungol, Night Demon + supports - 5.07, Warszawa

Tue Jul 05 2022 at 06:00 pm Remont: Reaktywacja Legendy

KOŁDRA W PIWNEJ BECZCE

Sat Sep 24 2022 at 09:00 pm Piwna Beczka

The Neighbourhood / Warszawa Music

Wed Sep 28 2022 at 11:30 pm COS Torwar

Death Cult Maniac III - Truchło Strzygi Release Show + GOŚCIE | 2.07, Warszawa

Sat Jul 02 2022 at 07:00 pm 2KOŁA, Pub Motocyklowy

Tesseract, Lorna Shore / 9 VIII 2022 / Warszawa

Tue Aug 09 2022 at 06:00 pm Palladium

SCARLET PLEASURE / 18.09.22 / Niebo, Warszawa

Sun Sep 18 2022 at 07:00 pm NIEBO

Striker [CA] + Aquilla + Rascal / 27.07. / Warszawa

Wed Jul 27 2022 at 08:00 pm VooDoo Club

Archive | 12.10.2022 | Warszawa, COS Torwar

Wed Oct 12 2022 at 06:30 pm COS Torwar

LOCHY I SMOKI // Fala Pawilon nad Wisłą, Warszawa 31.07.2022

Sun Jul 31 2022 at 06:00 pm Fala - Pawilon nad Wisłą

RAIN CITY DRIVE / 9.10.22 / Pogłos, Warszawa

Sun Oct 09 2022 at 07:00 pm Pogłos

NOWA DATA - Fat Freddy's Drop 01.08.2022

Mon Aug 01 2022 at 07:00 pm Progresja

Tradycyjna potańcówka na Krakowskim Przedmieściu! | 47. Nagroda im. Oskara Kolberga

Wed Jul 06 2022 at 06:00 pm Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi

Koncert inauguracyjny: Stanisław Moniuszko Widma, Pieśń Nijoły

Sun Aug 14 2022 at 08:00 pm Teatr Wielki - Opera Narodowa

TOTO – The Dogz of Oz Tour / Warszawa / 31.07.2022

Sun Jul 31 2022 at 08:00 pm COS Torwar

Kryptos [IN] + Hellhaim, Rascal, Lucille / 19.08 / Warszawa

Fri Aug 19 2022 at 07:00 pm VooDoo Club

Lato na Pradze • JWP / BC• 19 lipca 2022

Tue Jul 19 2022 at 06:00 pm Praga Centrum

Opeth + The Vintage Caravan / 16 IX 2022 / Warszawa

Fri Sep 16 2022 at 06:30 pm Progresja

Jassmine 0107: Azymuth

Fri Jul 01 2022 at 07:00 pm Jassmine

Koncert Specjalny: Marie Curie – gala musicalowa live

Mon Jul 04 2022 at 06:30 pm Sinfonia Varsovia

STREFA JELENIA: OLIWKA BRAZIL

Fri Jul 08 2022 at 06:00 pm Strefa Jelenia

HELL ON EARTH:SORG, HUMAN RIGHTS, ATENCJA

Sat Jul 02 2022 at 08:00 pm Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka

Lato na Pradze • Luna (Луна) • 4 lipca 2022

Mon Jul 04 2022 at 06:00 pm Praga Centrum

The Kroach x Human Code x DSize w Voodoo Club

Sat Jul 16 2022 at 07:00 pm VooDoo Club

Lato na Pradze • WaluśKraksaKryzys • 10 lipca 2022

Sun Jul 10 2022 at 06:00 pm Praga Centrum

STREFA JELENIA: YOUNG IGI

Sat Jul 30 2022 at 06:00 pm Strefa Jelenia

Lato na Pradze • ORGANEK • 28 lipca 2022

Thu Jul 28 2022 at 06:00 pm Praga Centrum

STREFA JELENIA: SZCZYL + FRANK LEEN

Fri Jul 29 2022 at 06:00 pm Strefa Jelenia

STREFA JELENIA: PLANBE

Sat Aug 06 2022 at 06:00 pm Strefa Jelenia

Lato na Pradze • Marie • 20 sierpnia 2022

Sat Aug 20 2022 at 06:00 pm Praga Centrum

mxmtoon • 22 października 2022 • Warszawa

Sat Oct 22 2022 at 06:00 pm Praga Centrum

WILD HUNT LIVE + Heroes Orchestra!

Sat Nov 26 2022 at 06:00 pm Progresja

MORHANA + LECT3R + ENNORATH + PRAISE THE SUN w VooDoo Club

Fri Jul 22 2022 at 07:00 pm VooDoo Club

Order(ManheimMessiah exMayhem Anders Odden Cadaver)Warszawa

Fri Jul 15 2022 at 07:00 pm Remont: Reaktywacja Legendy

The Pretty Reckless | 10.11.2022 | Warszawa, Progresja

Thu Nov 10 2022 at 07:30 pm Progresja

2 Nights with Fanfare Ciocărlia w Pardon, To Tu

Wed Aug 31 2022 at 08:30 pm Pardon, To Tu

Snarky Puppy // European Tour 2022 // Warsaw

Tue Oct 25 2022 at 08:00 pm Progresja

VANCOUVER SLEEP CLINIC / 29.09.22 / Niebo, Warszawa

Thu Sep 29 2022 at 07:00 pm NIEBO

Andrea Bocelli @Warszawa, Poland

Fri Aug 19 2022 at 08:00 pm PGE Narodowy

NOWA DATA: Injury Reserve • Warszawa

Wed Nov 23 2022 at 07:00 pm Hybrydy

Saltus x Bestia x Proch x Zgroza w VooDoo Club

Sat Jul 30 2022 at 07:00 pm VooDoo Club

FreshStage 2022 - wygraj własne demo!

Fri Aug 12 2022 at 08:00 pm Ośrodek Radość

Poets Of The Fall • Warszawa

Wed Oct 05 2022 at 07:00 pm Progresja

GUZIOR X GIBBS X MISZEL | Warszawa | Lato w Plenerze 2022

Fri Aug 05 2022 at 06:00 pm Progresja

SHAGGY | Warszawa | Lato w Plenerze 2022

Tue Jul 05 2022 at 06:00 pm Progresja

Król Słońce & Kwiaty / Pogłos / 08.07.2022

Fri Jul 08 2022 at 08:00 pm Pogłos

FLESHGOD APOCALYPSE + supports / 27.10.22 / Proxima, Warszawa

Thu Oct 27 2022 at 07:00 pm Klub Proxima

Angel Olsen | 6.10.2022 | Palladium, Warszawa

Thu Oct 06 2022 at 07:00 pm Palladium

Jassmine 4&507: Ak Dan Gwang Chil (ADG7)

Mon Jul 04 2022 at 07:00 pm Jassmine

Salvador Sobral - Warszawa

Thu Sep 15 2022 at 08:00 pm Palladium

Kizo "Ostatni Taniec" Tour | Warszawa | 27.08.2022

Sat Aug 27 2022 at 07:00 pm Progresja

Lato na Pradze • Ewa Farna • 16 lipca 2022

Sat Jul 16 2022 at 06:00 pm Praga Centrum

The Neighbourhood / Warszawa

Wed Sep 28 2022 at 07:30 pm COS Torwar

Beata i Bajm / Warszawa / Amfiteatr w Parku Sowińskiego

Fri Jul 08 2022 at 08:00 pm Park im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie

STREFA JELENIA: ZDECHŁY OSA

Sat Jul 16 2022 at 06:00 pm Strefa Jelenia

STREFA JELENIA: DONGURALESKO

Fri Aug 05 2022 at 06:00 pm Strefa Jelenia

Dodatkowy Koncert Muzyki Filmowej - utwory H. Zimmera

Sat Dec 10 2022 at 03:30 pm COS Torwar

Lato na Pradze • Maria Peszek • 3 sierpień 2022

Wed Aug 03 2022 at 06:00 pm Praga Centrum

Justyna Steczkowska - 25 lat / Warszawa

Sat Sep 17 2022 at 07:00 pm COS Torwar

HAVASI Concert Show - Warsaw 2022

Sun Nov 20 2022 at 03:30 pm COS Torwar

Alt-J - Warszawa, EXPO XXI | 17.07.2022

Sun Jul 17 2022 at 07:00 pm EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe

Океан Ельзи - Варшава - 28.06.2022

Tue Jun 28 2022 at 06:00 pm COS Torwar

Rammstein - Warsaw (Europe Stadium Tour 2022) - SOLD OUT

Sat Jul 16 2022 at 07:30 pm PGE Narodowy

STOLICA i SZARA MASA w METAL CAVE CLUB!

Fri Jul 01 2022 at 08:00 pm METAL CAVE KLUB Warszawa

Koncert Rammstein

Sat Jul 16 2022 at 08:00 pm PGE Narodowy

The Neighbourhood / Warszawa

Wed Sep 28 2022 at 07:00 pm COS Torwar

Koncert Sting Warszawa

Sat Jul 30 2022 at 08:00 pm PGE Narodowy

Shortparis • Warszawa

Tue Sep 13 2022 at 07:00 pm Klub Proxima

Concert in Warsaw (POL), PGE Narodowy

Sat Jul 16 2022 at 07:30 pm PGE Narodowy

Wardruna - 7.12.2022 / Warszawa

Wed Dec 07 2022 at 07:30 pm Palladium

Ed Sheeran - Warszawa, PGE Narodowy

Thu Aug 25 2022 at 04:00 pm PGE Narodowy

THE NEIGHBOURHOOD WARSZAWA

Wed Sep 28 2022 at 07:30 pm COS Torwar

The Neighbourhood / Warszawa

Wed Sep 28 2022 at 11:30 pm COS Torwar

NOWA DATA: Dotan • Warszawa

Fri Oct 07 2022 at 06:00 pm Klub Hydrozagadka

HAVASI Concert Show - Warsaw 2022

Sun Nov 20 2022 at 04:30 pm COS Torwar

STREFA JELENIA: TUZZA

Fri Jul 15 2022 at 06:00 pm Strefa Jelenia

Romantyczne stare polskie piosenki w akustycznym duecie

Thu Aug 25 2022 at 07:47 pm Klubo Kawiarnia Alternatywy

Romantyczne stare polskie piosenki w akustycznym duecie

Thu Sep 22 2022 at 07:47 pm Klubo Kawiarnia Alternatywy