Trips & Adventurous Activities in Helsinki

Check out happening trips & adventurous activities events all around Helsinki, ES

The Helsinki Ripper

Sat Jul 24 2021 at 09:00 am Plaza Narinkka

Tuomiopäiväsitsit 2021

Thu Jun 24 2021 at 06:15 pm Resonanssi

Have You Met Suvi?

Sat Aug 28 2021 at 03:00 pm Akseli Toivosen Kenttä

SFK ry Erikoisnäyttely 2021

Sun Jul 18 2021 at 10:00 am Tuomarinkylän Vinttikoirarata

Feministinen Pride-piknik / Feminist Pride Picnic

Sun Jul 04 2021 at 01:00 pm Vanha kirkkopuisto

Dilemman Suomenlinna-Piknik

Sat Jul 24 2021 at 02:00 pm Suomenlinna

Sinustako poliisi? Monimuotoisella rekrytoinilla haetaan romaneita poliisin riveihin

Thu Aug 26 2021 at 06:00 pm Kinaporinkatu 2, FI-00500 Helsinki, Suomi

TAOn kesäexcursio Designmuseoon

Wed Jul 14 2021 at 02:00 pm Designmuseo

TEKNOPICNIC Open Air I / 3.7.2021

Sat Jul 03 2021 at 02:00 pm Alppipuisto

Bachata Flow Helsinki

Fri Aug 06 2021 at 08:00 pm Helsinki

Partiolaisten HKI Pride -kulkue ja piknik

Sat Jul 03 2021 at 12:00 pm Helsinki, Finland

Lacrimas Profundere

Sun Sep 26 2021 at 06:00 pm On the Rocks

Naisten Pride viikon Puistonvaltaus

Sat Jul 03 2021 at 02:00 pm Hesperian puisto

Lautanauhan kudontaa-kurssi

Sat Sep 11 2021 at 11:00 am SIRINÄ-design

GOOD STUFF SUNDAY

Sun Jul 18 2021 at 01:00 pm Alppipuisto

Midsummer Picnic

Sat Jun 26 2021 at 02:00 pm Viikinojanpuisto

Uusi päivä: S-Tool, Corrosium / On The Rocks

Fri Sep 24 2021 at 08:00 pm On the Rocks

Little Italy Festival - Suvilahti 2021

Fri Jul 23 2021 at 08:00 am Suvilahti