Concerts in Gliwice

Check out happening concerts events all around Gliwice, SL

KASHELL - premierowy koncert w Gliwicach

Sat Dec 04 2021 at 08:00 pm Mrowisko. Centrum Kultury Studenckiej Politechniki Śląskiej

OSTR & HADES / koncert premierowy albumu "HAOS" / Gliwice

Sat Dec 11 2021 at 08:00 pm Klub Studencki Spirala

Jarmark Bożonarodzeniowy

Sun Dec 12 2021 at 10:00 am Stara Szwajcaria

Koncert Nico ZZ'Band | IBU Craft Beers x Fundacja Pełna Kultury

Sun Dec 12 2021 at 06:00 pm IBU Craft Beers

Melanie Scholtz Trio // Jazovia

Mon Nov 29 2021 at 07:00 pm Centrum Kultury Jazovia

KONIEC LATA - premiera filmu, koncert, DJ set

Sat Dec 11 2021 at 07:00 pm Cechownia

Golec uOrkiestra I Kolędowanie z Papieżem I Gliwice 27.12.2021

Mon Dec 27 2021 at 06:00 pm Arena Gliwice

BalkanArtz + Arbuz Dust KONCERT w ramach BCC NADAJE TON

Sat Jan 29 2022 at 07:00 pm Cechownia

2. urodziny Boskiej! | Weekend z niespodziankami i kolacja degustacyjna

Fri Dec 03 2021 at 12:00 pm Boska Restauracja

Honky Tonk - koncert w Cechowni

Sat Jan 15 2022 at 07:00 pm Cechownia

Christmas Time! Concert / Gliwice

Sat Dec 18 2021 at 07:00 pm Arena Gliwice (mała hala)

Nightwish | Gliwice

Sun Nov 28 2021 at 07:00 pm Arena Gliwice

Mikołajkowy koncert jazzowy

Mon Dec 06 2021 at 08:00 pm ulica Wiejska 16B, 44-121 Gliwice, Polska

Nightwish w Polsce: 28 listopada 2021, Gliwice

Sun Nov 28 2021 at 08:00 pm Arena Gliwice