#StayHappening
Sun, 15 Nov, 2026 at 05:00 pm UTC+01:00

Vorig jaar één van de hoogtepunten. Dit jaar terug: La Ratte — rauw, duister, groovend

  • wilhelminaplein 6, 5611HE Eindhoven, Netherlands · Eindhoven
cafe Wilhelmina Publisher / Host cafe Wilhelmina
Share
Vorig jaar \u00e9\u00e9n van de hoogtepunten. Dit jaar terug: La Ratte \u2014 rauw, duister, groovend
Advertisement
geen nette blues voor op de achtergrond, maar rauwe, ongepolijste rhythm & blues en rootsrock met een donkere rand, veel groove en een band die speelt alsof de boel ieder moment kan ontsporen.
Vooral het gitaarspel van Harm van Essen blijft hangen: eigenzinnig, obscuur, gruizig en vol onverwachte wendingen. Geen standaard blueslicks, maar riffs en lijnen die schuren, kronkelen en de hele set een spannend, bijna bezwerend karakter geven.
Denk aan de energie van Texas blues, de hypnotiserende drive van Mississippi Hill Country en de swampy sfeer van Louisiana — maar dan met een geheel eigen smoel.
Ben je er vorig jaar bij geweest? Dan weet je genoeg. Was je er niet bij? Dan is dit je herkansing.
Advertisement

Event venue

wilhelminaplein 6, 5611HE Eindhoven, Netherlands, Wilhelminaplein 6, 5611 HE Eindhoven, Nederland, Eindhoven, Netherlands

Tickets
Concerts, fests, parties, meetups — all the happenings, one place.

Discover more events by tag

Ask AI if this event suits you

Keep the plans coming

More events in Eindhoven

Eindhoven is happening.

See everything else that’s on — concerts, markets, comedy and more.