#StayHappening
Wed, 21 Oct, 2026 at 07:00 pm UTC+02:00

Verkiezingen HKC ronde 4

  • Home Bertha de Vriese · Gent
Home Konvent Publisher / Host Home Konvent
Share
Verkiezingen HKC ronde 4
Advertisement
Beste leden en sympathisanten
Het werkingsjaar is ondertussen van start gegaan, maar we zijn nog steeds op zoek naar enkele enthousiaste mensen om ons team te vervolledigen!
Wil jij je dit academiejaar inzetten voor het Home Konvent, meewerken aan leuke evenementen en mee het verschil maken voor alle homes? Dan is dit jouw kans! We zoeken verder naar een nieuw praesidium voor HK Centraal.
Draag je een warm hart voor de homes? Zit je boordevol leuke ideeën? Kan je niet wachten om jouw energie te laten resoneren met het Hezelligste Konvent?
Giet jouw passie en enthousiasme in een motivatiebrief waarin je iedereen overtuigt van jouw kandidatuur! Stuur deze in een mail door naar [email protected].
De deadline hiervoor is maandag 19 oktober, 17h.
Elke kandidaat krijgt de kans om zich voor te stellen, zijn kandidatuur te motiveren en de vragen van de aanwezigen te beantwoorden. Elke home en het huidige bestuur van het Home Konvent hebben elk één stem, met dus 10 stemmen in totaal. Alle leden van alle homes zijn welkom.
Je kan je nog kandidaat stellen voor (kandidaten die hun motivatiebrief al doorstuurden staan na de functie):
- Milieu:
- Sport (2 personen):
- Event (2 personen):
- PR:
- Zeden:
Heb je vragen of wil je meer weten over een bepaalde functie? De leden van HKC geven je graag alle nodige info!
Ut Vivat, Crescat et Floreat Home Konvent
Advertisement

Event venue

Home Bertha de Vriese, De Pintelaan 264,Gent, Belgium

Tickets
Concerts, fests, parties, meetups — all the happenings, one place.

Ask AI if this event suits you

Keep the plans coming

More events in Gent

Triton

Tue, 20 Oct at 08:00 pm Café-restaurant ENTR powered by De Centrale

BERRE (DEMOCRAZY)

Wed, 21 Oct at 08:00 pm Romain De Coninckplein 2, 9000 Ghent, Belgium

Gent is happening.

See everything else that’s on — concerts, markets, comedy and more.