#StayHappening
Fri Jul 03 2026 at 11:00 am to 12:15 pm

Velkommen til yoga på tunet i Sande☀️???

  • Sande, Vestfold · Svelvik
Yoga Balance Publisher / Host Yoga Balance
Share
Velkommen til yoga p\u00e5 tunet i Sande\u2600\ufe0f???
Advertisement
Kropp er så ferskvare! ?Bli med meg på en aktiv sommer med Yoga Balance, så hjelper vi hverandre til å holde oss i gang!??☀️Denne gangen inviterer jeg hjem til uteyoga hos meg i Sande. Ingenting slår uteyoga, helt magisk! ???Det blir en rolig Hatha time som passer for alle.
For deg som har lyst ta med badetøy så går vi ned og bader etter yoga.??NB! Husk å melde deg på senest 2 timer før oppstart. Jeg er helt nødt til å vite hvor mange som kommer ??Adresse og info om parkering etc. blir tilsendt når det nærmer seg.?
?Drop in: 200 kr
?Gratis for deg som er påmeldt kurs fra august.?‍?
?Mer info og påmelding her: http://www.yogabalance.no/sommer-yoga-2026-33220s.html
I sommer blir det Yoga på zoom, uteyoga og tur i skog og mark. Du som er påmeldt yogakurs fra august (og har betalt) får gratis yoga i hele sommer, men det er også mulighet for drop in for deg som ønsker å teste ut hvordan det er å ha yoga hos meg.☀️?‍??
Du finner link til timeplan her, som vil bli oppdatert hver mandag i hele sommer: http://www.yogabalance.no/sommer-yoga-2026-33220s.html
Riktig god sommer og velkommen på yoga! ???Hilsen Anneline
Advertisement

Event venue

Sande, Vestfold, Sande, Vestfold, Svelvik, Norway

Tickets
Concerts, fests, parties, meetups — all the happenings, one place.

Discover more events by tag

Ask AI if this event suits you