The Answer - Sundowners Tour 2024 - PRAHA, Storm

Wed Apr 10 2024 at 08:00 pm to 11:00 pm

Storm Club Prague | Prague

Masters of Rock
Publisher/HostMasters of Rock
The Answer - Sundowners Tour 2024 - PRAHA, Storm
Advertisement
Hard-rocková perla ze severního Irska THE ANSWER míří na jaře do PRAHY!
THE ANSWER – 10. 4. 2024 – PRAHA, klub Storm
Velký návrat s novým albem pro vás chystá Irská legendární hard-rocková banda THE ANSWER. Na tento okamžik čekali dlouhých 7 let a nyní jsou připraveni tento svůj plán uskutečnit. Nové album „Sundowners“ vyjde 17. března 2024 a turné po Evropě odstartuje v dubnu.
10. dubna 2024 dorazí tato vynikající kapela také k nám, do PRAHY, klubu Storm!
Nová deska zachycuje duši kapely, která chce nejen znovu zažehnout svou hard-rockovou jiskru, ale hořet ještě jasněji než kdy dřív. Tito čtyři irští rockeři se přeskupili a vrhli se do tvorby alba, které využívá jejich jedinečnou energii a neutuchající vášeň pro rockovou hudbu.
Zpěvák kapely, Cormac Neeson říká: „Jako kapela jsme toho prošli hodně, procestovali jsme svět, udělali šest skvělých nahrávek, na které jsme všichni hrdí. Naživo jsme vždy dělali vše, co bylo v našich silách, abychom publiku předali poctivou a nadčasovou hudbu. Po šesti albech a spoustě ujetých mil jsme cítili, že už si musíme dát pauzu, a tak nějak se vyresetovat. I když to nebylo snadné rozhodnutí, při zpětném pohledu je to možná nejlepší rozhodnutí, jaké jsme kdy udělali, protože konečným výsledkem je album, na které jsme čekali celý život...plné vynikajícího rock´n´rollu a pozitivní energie vytvořené čtyřmi bratry, kteří si upřímně řečeno opravdu chyběli. Jsme zpět a jsme připraveni zase vyrazit na cesty!"
THE ANSWER – to je charismatický frontman Cormac Neeson, ikonický kytarista Paul Mahon a výkonná rytmická sekce basáka Mickyho Waterse a bubeníka Jamese Heatleyho. Společně toho dokázali ve své kariéře opravdu hodně, na co mohou být hrdí.
Už jejich debutové album „Rise“ (2006), si získalo skvělé recenze a získalo kapele mnoho obdivovatelů od vzteklých fanoušků klasického rocku až po bystré teenagery se zálibou v rock'n'rollu.

'Rise' se prodalo přes 125 000 kopií po celém světě. V následujících letech si kapela upevnila svou fantastickou reputaci také jako úžasná živá kapela, a zahrála si např. s THE ROLLING STONES, AEROSMITH či AC/DC.
S více než 300 000 prodanými alby se nyní THE ANSWER, známí také jako jedni z průkopníků tzv. New Wave Of Classic Rock, vrací se svým sedmým albem, o kterém věří, že je bezpochyby jejich dosud nejlepší.
Připravte se na úžasný a energický rock´n´roll, připravte se na THE ANSWER – 10. dubna v pražském klubu Storm!
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Storm Club Prague, Žižkov food Festival, 130 00 Praha, Česko,Prague, Czech Republic

Tickets

Discover more events by tags:

Music in PragueEntertainment in Prague

Sharing is Caring: