Advertisement
Audun Mo - «Det finnes alltid håp». Krisen kom i 2018 da hans samboer omkom i en trafikkulykke og han ble alene med deres 1 år gamle datter. Audun er psykiatrisk sykepleier og jobber blant annet med å hjelpe mennesker i sorg.Vi møtes på Furuly kl. 12:00 og vi starter med å dele noen tanker for dagen og synge litt sammen. Deretter slipper vi til de som skal ha dagens tema, og vi avslutter med å hygge oss med nydelig lunsj. Vi avslutter cirka kl. 14:00.
Alt er gratis. Om man ønsker, kan man Vippse et valgfritt bidrag til menighetens diakoniarbeid.
Vel møtt!
________________________________________
Audun Mo er psykiatrisk sykepleier, foredragsholder og forfatter. Gjennom sitt arbeid og sine personlige erfaringer har han blitt en sterk stemme innen psykisk helse, sorg og håp. I foredraget «Det finnes alltid håp» deler han sin egen historie etter å ha mistet samboeren i en trafikkulykke og stått igjen som alenefar til en liten datter.
Med varme, ærlighet og faglige refleksjoner formidler Mo hvordan mennesker kan finne håp, mening og mestring selv i livets mest krevende situasjoner.
Foredraget med tittelen "Det finnes alltid håp" vil gi :
•innsikt i håpets betydning i bedrings- og sorgprosesser
•refleksjoner om sammenhengen mellom psykisk og fysisk helse
•økt forståelse for hjelperens rolle i møte med mennesker i sorg og krise
•faglig og personlig inspirasjon til hverdagen
Advertisement
Event venue
Skråtorpveien 2 c, 1640 Råde, Norway, Skråtorpveien 2C, 1640 Karlshus, Norge, Moss, Norway
Tickets
Discover more events by tag
Motivational in MossPsychology in MossWorkshops in MossMeetups in MossParties in MossMindfulness in MossComedy in Moss