Advertisement
DJ Reform94 lager diskotek som på nittitallet på VerftetGikk du glipp av nittitallet, eller bare lengter tilbake?
Etter en ellevill helaften i Røkeriet i høst returnerer DJ Reform94 til Bergen for å lage diskotek som på nittitallet Studio på USF Verftet fredag 12. februar.
De siste årene har Skammens diskotek laget elleville kvelder i en rekke norske byer, og endelig kommer de til Sandefjord for å lage en helaftens dansefest på Verdensteatret. Her blir det laser, UV, glowsticks og strober når DJ Reform94 later som alt er som for 30 år siden.
Enten du vil forsvinne inn i røyken og danse for deg selv, eller om du vil stå i ring med vennegjengen og gaule med til låter vi aldri blir lei - så er dette en kveld for deg!
Her kan slå deg løs uten å skjemmes.
Dørene åpner 20:00.
DJ Reform 94 spiller fra 21:00
Arrangementet er ferdig 01:00
Advertisement
Event venue
USF Verftet, Georgernes Verft 12,Bergen, Hordaland, Norway
Tickets