#StayHappening
Thu, 01 Oct, 2026 at 08:30 pm UTC+02:00

Rotterdam Late Night #119

  • WORM Rotterdam · Rotterdam
Rotterdam Late Night Publisher / Host Rotterdam Late Night
Share
Rotterdam Late Night #119
Advertisement
Rotterdam Late Night presenteert op donderdag 1 oktober weer een weergaloze talkshow in WORM.
Schrijver Dore van Duivenbode brengt een ode aan chef-kok Manuela Gonçalves Tavares. Presentator Tara Lewis gaat met CEO van Havenbedrijf Rotterdam Boudewijn Siemons in gesprek over de haven van de toekomst. Stand-upcomedian Patrick Laureij vertelt over zijn nieuwe show Kintsugi. Architectuurhistoricus Lindy Kuit geeft een minicollege en de band Magasin speelt postpunk. Kom ook!
https://issr.nu/agenda/rln-119/
Aanvang 20:30 uur
Deuren open 20:00 uur
Chef-kok Manuela Gonçalves Tavares, bekend van het Nieuwe Café, Coco en Toko 94, kookt ‘tokologisch’ – met producten uit de zwarte keuken. Schrijver Dore van Duivenbode brengt een verrukkelijke ode aan de creatief ondernemer met Kaapverdiaanse roots, wiens pittige pindasoep onlangs is opgenomen in de erfgoedcollectie van de stad.
Schone energie en economische groei: Europa’s grootste logistieke knooppunt staat voor een stevige uitdaging. De CO2-uitstoot moet drastisch lager. Hoe ziet een emissieloze vloot eruit? En hoe kan Rotterdam de innovatieve, weerbare en concurrerende haven van wereldklasse blijven? Presentator Tara Lewis praat met Boudewijn Siemons, CEO van Havenbedrijf Rotterdam, over de haven van de toekomst.
In zijn nieuwste theatershow schuwt Patrick Laureij, stand-upcomedian, veertiger en vader, de barsten in de ziel niet. Zoals in de Japanse kunst van kintsugi, het herstellen van gebroken keramiek met gouden en zilveren lak, krijgen imperfecties een plek. Hoe maakte hij dit goudeerlijke zelfportret? En hoe klinkt de oorlog die voortdurend in zijn hoofd woedt?
Als architect bij Gemeentewerken Rotterdam ontwierp hij honderden objecten, van het hoofdbureau van de politie tot metrostations en bruggen. Maar wie is Maarten Struijs? Architectuurhistoricus Lindy Kuit geeft een minicollege over het eigenzinnige werk van de ‘onbekende bekende’, die ruimte niet te veel voor de gebruiker wil invullen.
Magasin werd opgericht door Michiel Klein (gitaar) en de Argentijnse Lola Diaz Cantoni (zang). De band, inmiddels een kwartet, speelt prachtig dissonante postpunk, artpop en no wave. Strak geconstrueerd en uiterst dansbaar!
Advertisement

Event venue

WORM Rotterdam, Boomgaardsstraat 71, 3012 XA Rotterdam, Nederland, Rotterdam, Netherlands

Tickets
Concerts, fests, parties, meetups — all the happenings, one place.

Discover more events by tag

Ask AI if this event suits you

Keep the plans coming

More events in Rotterdam

Tussen(in)

Thu, 01 Oct at 06:45 pm wmo radar Huis van de Wijk Millinxparkhuis

Latin thursday

Thu, 01 Oct at 08:00 pm Raampoortstraat 24/26/28, 3032 AH Rotterdam, Netherlands

Rotterdam is happening.

See everything else that’s on — concerts, markets, comedy and more.