Advertisement
Jak se vyrovnat s odchodem Zuzany Navarové? Zpěvem, samozřejmě! A mám radost, že budu moci zpívat Poctu Zuzaně Navarové právě v hradecké Petrof Gallery. Doprovázet mě bude fenomenální pianista Michal Worek. Za ty roky jsme skvěle sehraní. Však uvidíte!Navarové písně nás elektrizují i dlouhá léta poté, co byly složeny. Zuzana Navarová je prostě pořád s námi.
Program Pocta Zuzaně Navarové je vlastně terapie, která vznikla, aby nám pomohla se s tím nějak vyrovnat.
Její fanoušci to velice dobře chápou a já mám z jejich podpory obrovskou radost. Zde najdete pár reakcí:
- Zuzanu si pouštím často. Jsem ráda, že nekopírujete a jste svá. Zuzka byla jedinečná. A váš přednes se mi vážně líbí. A jsem ráda, že jsme si na ni díky vám vzpomněli.
- Šanson není zrovna moje „káva“, ale tahle píseň ve Vašem podání je krásný zážitek. Je jednou z těch písní, kdy umělec či umělkyně tušili, nebo už věděli, že jejich cesta odsud přejde do jiné, vyšší dimenze… O to víc dojímá… Díky.
- Úžasně uchopená píseň mé milované Zuzanky, vy jste také má milovaná.
- Jak je možné, že Vás neznám! Tak úžasná zpěvačka, tak úžasný hlas… Kde jste byla?
- Výborně!!!! Úžasné…. Zuzana Navarová se povedla…. Bravoooo! Renatko, jste úžasná… jste nejlepší šansoniérka!!!!!
- Děkuji… krásné. Zuzana Navarová byla jedinečná a Vy jste tomu dala zase úplně jiný rozměr… pokračujte prosím, ať se nezapomene na tyto úžasné písně. Poslouchám je téměř denně cestou do práce.
- Miluji Zuzanu, ale tohle je krása.
- Nádhera, kdy mi tekly slzy a chtěla jsem, ať to neskončí. Jste skvělá, díky, a zase přijeďte.
- Líbí se mi, že tak krásné písně a skvěle interpretované dostanou ještě další rozměr.
- Vaše pomalá verze je úžasná! Miluji hlas a dikci Zuzany, ale Vy jste opravdu písni dala novou dimenzi.
- Myslím, že aspirujete na šansoniérku, kterou tady zřejmě široko daleko nemáme. Jen tak dál!
Advertisement
Event Venue
PETROF Gallery, Na Brně 2136/4,Hradec Králové, Hradec Kralove, Czech Republic
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.





