About this Event
Wat kost AI je organisatie eigenlijk, en hoe houd je dat onder controle zodra je AI op grote schaal inzet?
Op 5 november wordt de PizzAI sessie gehost door GreenPT. Deze editie staat volledig in het teken van kostenbeheersing op schaal.
Naarmate organisaties AI breder inzetten, lopen de kosten van tokengebruik snel op. Voor agencies, consultancybureaus en organisaties wordt grip op die kosten steeds belangrijker, zonder in te leveren op kwaliteit of snelheid.
Je hoort die avond hoe je kostenbeheersing aanpakt en waar je op moet letten. GreenPT deelt hun aanpak.
Voor wie is PizzAI?
PizzAI is er voor ondernemers, developers, AI professionals en iedereen die nieuwsgierig is naar AI en de mogelijkheden ervan.
Je hoeft geen AI-expert te zijn. Enige ervaring met AI is handig, maar nieuwsgierigheid is belangrijker. Kom langs, netwerk en laat je inspireren.
En ja, er is pizza. 🍕
Zijn er kosten aan verbonden?
Nee, de host stelt de ruimte en de drankjes beschikbaar, AI030 de pizza's.
Event venue & nearby stays
Locatie volgt, Utrecht, Netherlands