Advertisement
• Leve de Feeks 2027 tour• Tickets: €37 vvk / €40 add / €34 jongerentarief / €33 prikkaart
• Locatie: Cactus Club | Bargeweg 10 8000 Brugge
• Deuren: 19u30
• Meer info: http://www.cactusmusic.be
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
MEROL lanceerde zichzelf in 2018 als een raket de popmuziek in met de hitsingle Lekker Met De Meiden. Sindsdien is ze niet meer te stoppen. Met haar brutale, eigenwijze en directe Nederlandstalige elektropop weet ze de tijdgeest feilloos bloot te leggen. Ze zingt over seks, feminisme en alles daaromheen, verpakt in onweerstaanbaar catchy synthpop. Haar ondeugende en scherpe teksten maken de tongen los in zowel Nederland als België.
Sinds haar doorbraak speelde MEROL de grote clubs plat en stond ze op festivals als Lowlands, Pukkelpop, Best Kept Secret, Rock Werchter en natuurlijk ook Cactusfestival. Haar energieke liveshows en iconische hits zoals Hou Je Bek en Bef Me bezorgden haar volle zalen en een trouwe fanbase. Volgens De Morgen is het dan ook "niet meer dan normaal dat elk festival tegenwoordig MEROL wil strikken." OOR doopte haar zelfs om tot "de Lady Gaga van de Lage Landen."
Het is 2026 en MEROL is terug: vuriger, kwetsbaarder en ruiger dan ooit. Met een nieuwe plaat op zak, genaamd Leve de Feeks, slaat ze een nieuw muzikaal pad in. Samen met producer Jeroen De Pessemier (bekend van o.a. The Subs en Oscar and the Wolf) creëerde ze wilde elektropunk met rock- en techno-invloeden, geïnspireerd door artiesten als Peaches, Wet Leg, Amyl and the Sniffers en Björk. Op haar nieuwe album blaast ze de term ‘feeks’ nieuw leven in en bevrijdt ze zichzelf van alle schaamte die ze heeft over haar lichaam, haar seks en haar kinderwens.
Deze zomer stelde MEROL Leve De Feeks voor op Pukkelpop, gewapend met een moedermelkpistool, en werd ze door The Subs gekroond tot nieuwe Pope Of Dope! Dat de feeks ook leeft in 2027 komt ze bewijzen in Cactus Club!
Advertisement
Event venue
Cactus Muziekcentrum, Bargeweg 10, 8000 Brugge, België, Brugge, Belgium
Tickets