Advertisement
Velkommen til nytt kurs i west coast swing (grunnkurs og påbyggende) i Larvik.PÅMELDING: https://dansekurs.hoopla.no/event/512240537
Etter 7 ukers kurs i høst, så fortsetter kurset med nye 7 uker frem mot jul. Grunnkurset fortsetter med flere basic-turer som ikke ble lært bort på første del. Kurset passer best for deg som har gått et eller flere grunnkurs. Hvis du er usikker på om kurset passer for deg, så ta gjerne kontakt.
Påbyggende kurset går som vanlig fra 19:45, men varer et kvarter lenger. Sosialdansen varer helt til 21:45.
Her er programmet med oppstart 19. oktober:
18:30 - 19:30 West Coast Swing GRUNNKURS: BASIC 2 (passing tuck, inside roll, reverse whip med mer...)
19:45 - 21:00 West Coast Swing PÅBYGGENDE (her bygger vi videre på morsomme variasjoner, lek, musikalitet og teknikk)
21:00 - 21:45 Sosialdans/dansetrening
Det er god plass i lokalene, men det er lurt å melde seg på tidlig for å sikre plass. Noen ganger må jeg holde litt igjen på følgere for å jobbe med å få inn flere førere.
VELKOMMEN PÅ KURS!
Advertisement
Event venue
Hedrum Ravei 151, 3270 Larvik, Norge, Hedrum Ravei 151, 3270 Larvik, Norge, Larvik, Norway
Tickets