#StayHappening
Wed, 25 Nov, 2026 at 07:00 pm UTC+01:00

Keep it Country Christmas – Bjøro Håland & Arthur Stulien

  • Kristiansand Domkirke · Kristiansand
Arthur Stulien Publisher / Host Arthur Stulien
Share
Keep it Country Christmas \u2013 Bj\u00f8ro H\u00e5land & Arthur Stulien
Advertisement
Keep it Country Christmas
Bjøro Håland & Arthur Stulien
Kristiansand Domkirke – onsdag 25. november 19:00
Varighet: 90 minutt
Billetter: kr 499,- (inkl. bill.avgift)
Bjøro Håland og Arthur Stulien inviterer til en stemningsfull førjulskveld i vakre Kristiansand Domkirke.
Med Keep it Country Christmas møtes to generasjoner norsk country til en julekonsert fylt med varme, tradisjon og ekte countryfølelse. Publikum får høre kjente og kjære julesanger, countryklassikere med julestemning og musikalske øyeblikk som passer perfekt inn i den helt spesielle atmosfæren i Domkirken.
Bjøro Håland har gjennom flere tiår vært en av Norges aller største og mest folkekjære countrystemmer. Sammen med Arthur Stulien, en av den nye generasjonens markante norske countryartister, inviterer han til en kveld hvor amerikanske countrytradisjoner møter den norske julen.
Det blir både nære og høytidelige øyeblikk, historier fra scenen og selvfølgelig rikelig med country – alt pakket inn i julens toner.
Enten countrymusikken allerede har en fast plass i hjertet ditt, eller du først og fremst ønsker å komme i julestemning, er Keep it Country Christmas en anledning til å senke skuldrene og starte førjulstiden sammen med oss.
Velkommen til Keep it Country Christmas med Bjøro Håland og Arthur Stulien – i Kristiansand Domkirke onsdag 25. november.
Advertisement

Event venue

Kristiansand Domkirke, Kristiansand, Norway

Tickets
Concerts, fests, parties, meetups — all the happenings, one place.

Discover more events by tag

Ask AI if this event suits you

Keep the plans coming

More events in Kristiansand

juledans med kurs

Fri, 27 Nov at 07:30 pm Vågsbygd kultursenter Kirsten Flagstad 32 4621 Kristiansand

Kristiansand is happening.

See everything else that’s on — concerts, markets, comedy and more.