Advertisement
Klokken 16:15 fredag 27. november tenner vi julegrana ved Gamle Aker kirke! Gamle Aker kantori synger, og det blir gratis kaffe, solbærtoddy og pepperkaker til små og store som kommer forbi.Velkommen til å markere inngangen til adventstiden med oss og nabolaget på St. Hanshaugen!
Julegrantenning og korsang kl.16:15.
Gratis kaffe, solbærtoddy og pepperkaker fra kl.16:00. Vi serverer også wienerpølse i lompe til alle som vil få med seg forestillingen!
Fortellerstund for små og store kl.16:30
I år inviterer vi til forestilling med Helga Samset, en av Norges mest erfarne fortellere, i Gamle Aker kirke. Vi får høre fortellingen ”Superstjerna”: Baltasar elsker stjerner! Han står i tårnet hver eneste natt. Han lengter etter selveste superstjerna.
Bli med inn i en julefabel med stor sjarm og varme!
Gamle Aker kirke vil være åpen fra kl.12:00, og frem til forestillingen i kirken avsluttes, ca.17:00.
Velkommen!
Advertisement
Event venue
Gamle Aker kirke, Oslo, Norway
Tickets