#StayHappening
Sun Nov 15 2026 at 01:00 pm to 04:15 pm UTC+01:00

Intocht Sinterklaas Bovenkarspel

  • Haven De Kolk · Enkhuizen
Intocht Bovenkarspel Publisher / Host Intocht Bovenkarspel
Share
Intocht Sinterklaas Bovenkarspel
Advertisement
Zondag 15 november 2026 zal Bovenkarspel weer in het teken staan van de intocht van Sinterklaas. Om 13.00 uur begint het programma bij het gezellige haventje aan het IJsselmeer, ook wel De Kolk genoemd. De verwachting is dat de Sint om 13.30 uur voet aan wal zal zetten, waar burgemeester Wortelboer van Stede Broec hem zal verwelkomen.
Dankzij de hekken rondom de haven kunnen kleine kinderen veilig vooraan staan. Ook aan de overkant van de haven, op ‘Pampus’, is alles goed te zien en te horen.
Na een kort woordje zal de Sint te paard een rondgang door Bovenkarspel maken.
De route loopt dit jaar via de Broekerhavenweg, Hoofdstraat, Outger Jacobszstraat, Gezinspaviljoen (hier stapt de Sint even af voor een kort bezoekje), Spoorsingel, Zwanebloem, Middenweg, Zonnedauw, Hoofdstraat, Stationslaan en De Middend naar het Streekplein (voor het gemeentehuis), waar van 15.15 tot 16.15 uur een feestelijk programma zal plaatsvinden.
Advertisement

Event venue

Haven De Kolk, Zuiderdijk 6, 1611 MC Bovenkarspel, Nederland, Enkhuizen, Netherlands

Tickets
Concerts, fests, parties, meetups — all the happenings, one place.

Discover more events by tag

Ask AI if this event suits you

Keep the plans coming

More events in Enkhuizen

Pub Quiz

Fri, 27 Nov at 08:00 pm De Nieuwe Doelen

Enkhuizen is happening.

See everything else that’s on — concerts, markets, comedy and more.