Advertisement
Kom meezingen onder de stadshal op onze tedere singalong avond...Op 7 november is het 10 jaar geleden dat Leonard Cohen naar de eeuwige jachtvelden trok. Met een warmhartige samenzang koesteren we niet alleen hem maar al onze dierbaren. Dit doen we met pareltjes van Cohen en andere troost- en krachtsongs.
Het wordt een intimistische samenzang onder de Stadshal om 20u. Zonder podium, in cirkelopstelling.
Geertrui & Jasper van Zie Ze Zingen zorgen voor een tedere begeleiding. Samen zingen versterkt niet alleen vreugde, maar verzacht ook verdriet. Samen zingen is samen troosten.
Breng gerust een warm ledlichtje mee want het gaat al donker zijn. Je mag ook liedjes voorstellen via [email protected]
Wij zorgen voor een QR waarop de liedjesteksten staan.
Toegang gratis, iedereen welkom!
______
Wil je geen enkel nieuwtje missen? Abonneer je op onze nieuwsbrief via https://www.ziezezingen.be/nieuwsbrief. Zo blijf je altijd op de hoogte, onafhankelijk van sociale media!
Advertisement
Event venue
Stadshal van Gent, Emile Braunplein 40, 9000 Gent, België, Gent, Belgium
Tickets