Advertisement
Fadango: fado, tango en Latin in één passievol concert.Laat je verleiden door de ontroerende en opzwepende klanken van Fadango. De Portugese fado vloeit op unieke wijze samen met de sensuele Argentijnse tango en swingende Latin-invloeden.
Met haar warme, temperamentvolle stem bezingt Jeannine Flores de pieken en dalen van het leven. Samen met topmusici Mirek Walton (gitaar), Gerard van Duinen (bandoneon) en Suze Stiphout (contrabas) brengt zij een programma vol passie, emotie en muzikaliteit.
Geniet van eigen composities en muziek van onder anderen Astor Piazzolla, Amália Rodrigues, Mariza, Cristina Branco, Madredeus, Barbara Pravi en BLØF.
Een sfeervolle avond vol muziek die raakt.
Advertisement
Event venue
Cultuurkoepel Heiloo, Van Leeuwen, Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo, Nederland, Alkmaar, Netherlands
Tickets
Discover more events by tag
Concerts in AlkmaarMusic in AlkmaarPerforming-arts in AlkmaarLive-music in AlkmaarEntertainment in Alkmaar