Advertisement
Buďte u toho! Nejsladší festival i letos nabídne nabitý program a zábavu, na kterou se nezapomíná. Od teď si můžete objednávat vstupenky na další libový ročník Džemfestu. Vymazlený program vypukne 23. října v Domě kultury Šumperk. Lístky jsou teď k mání s výraznou slevou. Má to ale háček... Program zveřejníme až 1. června, kdy zajíc z pytle vyskočí.Slevová akce pojmenovaná Zajíc v pytli se koná každoročně a její popularita u vás roste. První rok jste si koupili asi dvě stovky vstupenek, vloni už přes pět stovek. Máme upřímnou radost, že si objednáváte lístky půl roku dopředu, aniž byste znali program. Fakt si vážíme takové důvěry!
Vstupenky za speciální cenu 350 korun si můžete nyní objednávat na TicketLive.cz. Po zveřejnění programu 1. června lístky podraží na 650 korun a v den akce se cena zvedne o další stokorunu. Ovšem to už může být pozdě, v den konání festivalu jsou vstupenky zpravidla vyprodané.
Nejen ti z vás, kteří dobře prospívali v matematické olympiádě, si jistě umí spočítat, že se zajícem v pytli můžete jako parta kamarádů a kamarádek ušetřit na vstupném opravdu hezké peníze, které vám pak zbydou na dodržování pitného režimu během Džemfestu :)
A NEZAPOMEŇTE - BUDEME TAM VŠICHNI!
Advertisement
Event Venue
Dům kultury Šumperk, Fialova 3, 78701 Sumperk, Czech Republic, Fialova 416/3, 787 01 Šumperk, Česko, Sumperk , Czech Republic
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.





