#StayHappening
Sat, 17 Oct, 2026 at 09:15 am to Sun, 18 Oct, 2026 at 05:15 pm UTC+02:00

De kracht van Baby shiatsu

  • Heuvel 68, Erembodegem, Belgium · Aalst
V\u00e9ronique Van outrive - Embrace Your Life Publisher / Host Véronique Van outrive - Embrace Your Life
Share
 De kracht van Baby shiatsu ✨ Er zijn nog enkele plaatsen vrij! ✨
Ben jij (aanstaande) ouder, grootouder, werk je met baby’s, of verwacht je binnenkort jouw eigen wondertje? Dan is deze bijzondere cursus Baby-Shiatsu echt iets voor jou.
Je hoeft geen voorkennis te hebben van de meridianen. Ik neem je stap voor stap mee en leid je in in de wonderen van de Oosterse geneeskunde.
🥳Waar verschilt baby shiatsu van massage?
Babymassage is vooral gericht op ontspanning, aanraking en verbinding tussen ouder en baby.
Babyshiatsu gaat een stap verder: je gebruikt zachte druk, beweging en aanraking vanuit de shiatsu-principes, waarbij je leert afstemmen op de signalen en ontwikkeling van de baby.
🌿 Gedreven vanuit mijn eigen zoektocht
Nu 15 jaar geleden begon mijn eigen reis, destijds vanuit een zoektocht naar de motorische ondersteuning van mijn oudste zoon. Vandaag deel ik vol passie en wijsheid deze heerlijke, waardevolle tools met jou
👶 Wat mag je verwachten?
• Oefenen op poppen: We werken tijdens de cursus met speciale babypoppen, zodat je alle technieken in alle rust en met voldoende vertrouwen kunt inoefenen.
• Verbinding met je innerlijke kind: Baby’s ondersteunen betekent ook toegang krijgen tot je eigen babystukken. Een baby spiegelt jou sowieso, en tijdens deze dagen kom je ook liefdevol in contact met je eigen innerlijke kind.
• Postnatale ondersteuning voor mama: Voor mij zijn mama en baby onafscheidelijk. Daarom leer je naast de baby-shiatsu ook hoe je de mama postnataal optimaal kunt ondersteunen.
✨ Praktische info & inschrijving:
17&18 /10/26 van 9.15 tot 17.15 u
Te Erembodegem
Gun jezelf en de baby’s om je heen deze prachtige basis. Je kunt de investering eventueel ook in termijnen betalen.
👉 Klik hier voor alle informatie en om je in te schrijven:
https://www.veroniquevanoutrive.be/activiteit/leer-baby-shiatsu/
Wees er snel bij, er zijn nog enkele plaatsen Hopelijk tot snel!
Véronique

Event venue

Heuvel 68, Erembodegem, Belgium, Heuvel 68, 9320 Aalst, België, Aalst, Belgium

Tickets
Concerts, fests, parties, meetups — all the happenings, one place.

Discover more events by tag

Ask AI if this event suits you

Keep the plans coming

More events in Aalst

Eetfestijn 2026

Sat, 17 Oct at 06:00 pm De Looierij – Dekkersweg 4, Gijzegem

Eetfestijn DGS

Sat, 17 Oct at 06:00 pm Sint-Jozefscollege Aalst - Humaniora

LIVRA quiz

Sat, 17 Oct at 07:00 pm Onthaalcomplex Keizershallen

Aalst is happening.

See everything else that’s on — concerts, markets, comedy and more.