Kayaking Events in Copenhagen

Check out happening kayaking events all around Copenhagen , SK

Ro Med #7 - (Lets Paddle)

Tue Jun 29 2021 at 06:00 pm Kayak Republic

Ro Med #8 - (Solnedgang over Trekroner)

Tue Jul 06 2021 at 06:00 pm Kayak Republic

Ro Med #6.1 - (Amok i skrøner og røverhistorier)

Tue Aug 17 2021 at 06:00 pm Kayak Republic

Ro-Med (AFSLUTNINGSTUR!!!)

Tue Sep 07 2021 at 06:00 pm Kayak Republic

The Pogo Problem - releasekoncert | Kayak Bar

Thu Sep 09 2021 at 08:00 pm Kayak Bar

Jam på kajen - CPH Jazzfestival 2021 | Kayak Bar

Fri Jul 09 2021 at 06:00 pm Kayak Bar

Snorre Kirk Quartet - CPH Jazz Festival 2021 | Kayak Bar

Thu Jul 08 2021 at 09:30 pm Kayak Bar

Ro Med #3.1 - (På opdagelse ad Den Blå Rute)

Tue Jul 27 2021 at 06:00 pm Kayak Republic

Ro Med #2.1 - (De ukendte havfruer)

Tue Jul 20 2021 at 06:00 pm Kayak Republic

Ro Med #4.1 - (Cruise til Lille Venedi)

Tue Aug 03 2021 at 06:00 pm Kayak Republic

Ro Med #5.1 - (På tidsrejse i havnen)

Tue Aug 10 2021 at 06:00 pm Kayak Republic

Ro Med #7.1 - (Lets Paddle)

Tue Aug 24 2021 at 06:00 pm Kayak Republic

Ro Med #8.1 - (Solnedgang over Trekroner)

Tue Aug 31 2021 at 06:00 pm Kayak Republic