Trips & Adventurous Activities in Budapest

Check out happening trips & adventurous activities events all around Budapest, BU

The Budapest Ripper

Sat Sep 25 2021 at 09:00 am Budapest

Mundruczó Kornél/Proton Színház: Látszatélet

Wed Aug 04 2021 at 08:00 pm Trafó House

KKM Day Off - JÚNIUS 25.: Mountain Night Trail vol3

Fri Jun 25 2021 at 07:00 pm Normafa Síház

Felkészültem! 0+ baba elsősegély tanfolyam

Sat Jun 26 2021 at 09:00 am Andrássy út 98, Budapest 1062, Magyarország

Duda Éva Társulat - RAMAZURI (Jegyek hamarosan!)

Sat Sep 04 2021 at 07:00 pm Nemzeti Táncszínház

Duda Éva Társulat - RAMAZURI (Jegyek hamarosan!)

Fri Sep 03 2021 at 07:00 pm Nemzeti Táncszínház

3H - Családi terepfutó és túra nap

Sun Jun 27 2021 at 07:30 am Barlangterasz - Pál Söröző

Afterschool Angol Nyári Tábor 9-13 éveseknek

Mon Jun 28 2021 at 08:00 am Babérliget Általános Iskola

I bike Budapest bringás felvonulás

Sat Jun 26 2021 at 02:00 pm Budai Alsó Rakpart

Sport és nyári élménytábor a Rómain

Mon Jun 21 2021 at 09:00 am Indián vízitúra

Holiday-Maker Napközis evezős táborok 2021

Mon Jun 21 2021 at 08:00 am Margitsziget, Budapest 1138, Magyarország

Teddy Bear Picnic

Mon Jun 21 2021 at 09:30 am Britannica International School Budapest

Mester Dániel Trió

Fri Jul 09 2021 at 08:00 pm Opus Jazz Club

Levendulaszüret Kőröshegyen

Sat Jul 03 2021 at 07:30 am Blaha Lujza tér, Budapest 1085, Magyarország

Crossing Budapest 2021

Sat Sep 04 2021 at 10:00 am SUP Budapest EUR 20 to 100

Szerda Délután Kezdő Kajak ízelítő

Wed Jun 30 2021 at 05:30 pm Kajakszafari.hu

Szerda Délután Kezdő Kajak ízelítő

Wed Aug 04 2021 at 05:30 pm Kajakszafari.hu

Szerda Délután Kezdő Kajak ízelítő

Wed Jul 14 2021 at 05:30 pm Kajakszafari.hu

Szerda Délután Kezdő Kajak ízelítő

Wed Jun 23 2021 at 05:30 pm Kajakszafari.hu

Kedd délutáni kajakklub Soroksár naplemente nézős.

Tue Jul 13 2021 at 05:30 pm Kajakszafari.hu

Nyári Acro Intenzív

Mon Aug 02 2021 at 05:30 pm Abraka-Dabra Mozgásműhely

Csütörtök délutáni Luppa-sziget Kerülés kajak klub

Thu Jul 08 2021 at 05:30 pm Római part, Budapest 1031, Magyarország

Soroksári Duna Feszt 2021

Sun Jul 04 2021 at 09:00 am Tündérkert - Molnár-sziget, Soroksár

Kedd délutáni kajakklub Soroksár naplemente nézős.

Tue Jul 06 2021 at 05:30 pm Kajakszafari.hu

Kedd délutáni kajakklub Soroksár naplemente nézős.

Tue Jun 29 2021 at 05:30 pm Kajakszafari.hu

Joel Perez Garcia // TRIP Terasz

Fri Jul 02 2021 at 08:00 pm TRIP

5 Tage Sommerferien Camp auf dem Hármashatár-Hügel

Mon Jul 05 2021 at 08:00 am Etsi lippuja

Levendulaszüret Kőröshegyen

Sat Jun 19 2021 at 07:30 am Blaha Lujza tér

Fedezd fel Albániát! ★ előadás és Balkán klubest

Wed Jun 30 2021 at 07:00 pm A Grund

Dörgicse levendárium, romtemplomok és Balatonfüred

Sun Jun 20 2021 at 07:30 am Blaha Lujza tér, Budapest 1085, Magyarország

Everesting - Mount Everest

Thu Jul 01 2021 at 05:00 am Magyarország

Által-ér a Magyar Moldva Kajak- és Rafting Túra

Sat Oct 02 2021 at 10:00 am Kajakszafari.hu

Encyclopedia Paludaria II. w/ Electrypnose / Slip Hypnotic / Barket / Cord

Sat Aug 21 2021 at 06:00 pm OUTDOOR (60 KM FROM BUDAPEST)

Summer adventure camp on the hill Hármashatár

Mon Aug 09 2021 at 08:00 am Erdőajándéka Erdei Iskola

Holiday-Maker Napközis evezős táborok 2021

Mon Jul 05 2021 at 08:00 am Margitsziget, Budapest 1138, Magyarország

Szerda Délután Kezdő Kajak ízelítő

Wed Jul 07 2021 at 05:30 pm Kajakszafari.hu