Concerts in Barcelona

Check out happening concerts events all around Barcelona, CT

Flamenco Thursday

Thu Jun 30 2022 at 07:00 pm El Trope bar de Tapas

BLUES A LES ALÇADES

Sun Jul 03 2022 at 07:00 pm Casa Lazar

Sebastián Yatra

Fri Jul 01 2022 at 09:30 pm Palau Sant Jordi

Barcelona Rainbow Singers: CONCERT "TODES"

Sat Jul 09 2022 at 07:00 pm CASINO L'ALIANÇA DEL POBLENOU

Martín buscaglia en Barcelona - Marula Café

Sat Jul 09 2022 at 10:00 pm Marula BCN

LA JUGANERA

Sat Jul 09 2022 at 06:00 pm Nau Bostik

Música. Grup IFSAN (Juliol a la fresca'22)

Thu Jul 14 2022 at 09:30 pm Ateneu Barcelonès EUR 0 to 6

Música. Anna Blasco (Juliol a la fresca'22)

Tue Jul 19 2022 at 09:30 pm Ateneu Barcelonès EUR 0 to 6

Barna 'n' Roll WARM UP 2022 (Official Event)

Fri Jul 29 2022 at 07:00 pm Razzmatazz

Manolo García en Barcelona

Sat Nov 05 2022 at 10:00 pm Palau Sant Jordi

Tiago PZK en Barcelona

Wed Oct 12 2022 at 06:00 pm Razzmatazz

James Bay en Barcelona

Wed Nov 02 2022 at 08:30 pm Razzmatazz

The Cure en Barcelona

Thu Nov 10 2022 at 09:00 pm Palau Sant Jordi

Low Roar en Barcelona

Wed Oct 19 2022 at 07:30 pm Razzmatazz

Concierto Homenaje Manuel Alférez

Sat Sep 10 2022 at 06:00 pm Avenida Carrilet de Hospitalet de Llobregat

Morat en Barcelona

Fri Sep 02 2022 at 10:00 pm Palau Sant Jordi

The Watch plays Genesis - Barcelona

Fri Sep 30 2022 at 09:00 pm Bikini Barcelona EUR 26

Roses i cendres. Homenatge a Pier Paolo Pasolini (Juliol a la fresca'22)

Wed Jul 20 2022 at 09:30 pm Ateneu Barcelonès EUR 0 to 6

Barcelona Forró Festival Pisa Na Fulô 8

Thu Sep 01 2022 at 05:00 pm Valkiria Hub Events

Route RF 2022: Lionheart + Terror

Wed Oct 12 2022 at 05:30 pm Razzmatazz

Antònia Font

Sat Oct 15 2022 at 09:00 pm Palau Sant Jordi

Jon Hopkins en Barcelona

Sat Sep 24 2022 at 08:00 pm L'Auditori Barcelona

Route RF 2022: Finntroll (Barcelona)

Mon Nov 28 2022 at 08:30 pm Razzmatazz

BARNA 'N' ROLL 2022 (Official Event)

Sat Jul 30 2022 at 06:00 pm Barna 'n' Roll

Route RF: Lamb of God + Kreator (Barcelona, 2022)

Wed Dec 07 2022 at 05:30 pm Razzmatazz

Federico Terán en concierto!

Thu Jun 30 2022 at 08:30 pm Cueva de Lobos - Peña Bar EUR 6

Davy Lyons & Nacho López

Fri Jul 01 2022 at 08:30 pm Atelier Güell Art Gallery Free

Dario Sansone (Foja) en concierto - Barcelona

Thu Jun 30 2022 at 08:00 pm Tinta Roja

Concierto en sala slow

Fri Jul 08 2022 at 09:00 pm Carrer de París, 186 EUR 6

Concierto Aniversario de la Camerata Internacional de Barcelona

Sat Jul 02 2022 at 09:00 pm Basílica de Santa Maria del Pi EUR 12

EL TAIGER EN BARCELONA

Thu Jul 21 2022 at 07:00 pm Razzmatazz

Eva Ayllon en Barcelona

Thu Jul 28 2022 at 09:00 pm Sala Apolo EUR 36 to 65

Tierra Santa | Barcelona

Sat Dec 03 2022 at 08:45 pm Razzmatazz

Cantate Catalunya Barcelona

Fri Oct 14 2022 at 11:00 am Barcelona, Catalunya

CONCIERTO GENTE DE ZONA BARCELONA

Fri Jul 15 2022 at 08:00 pm Sant Jordi Club Free

Grandbrothers live in Barcelona

Thu Nov 24 2022 at 09:00 pm Razzmatazz

James en Barcelona

Thu Sep 15 2022 at 09:00 pm Sala Apolo

LUTHARO + ANCIENT SETTLERS EN BARCELONA

Fri Aug 19 2022 at 07:00 pm Sala Upload Barcelona EUR 15

La alegría de cantar : canciones ibéricas y latinoamericanas

Sat Jul 16 2022 at 08:30 pm Reial Cercle Artístic de Barcelona Free

Soul II Soul . Inauguración mas i mas Festival

Thu Jul 28 2022 at 10:00 pm Palau de la Música Catalana

Alter Bridge + Halestorm + Mammoth WVH (Barcelona)

Sun Nov 20 2022 at 07:30 pm Razzmatazz

Sing Along Concert Barcelona 2022

Thu Sep 01 2022 at 09:00 am Palau de la Música Catalana

Samara Joy

Mon Oct 24 2022 at 08:30 pm Fundació Conservatori Liceu

Dead Kennedys en Barcelona

Thu Oct 13 2022 at 12:00 pm Razzmatazz

Sigur Rós en Barcelona (evento oficial)

Sat Oct 01 2022 at 08:00 pm Club Sant Jordi

ROCKING HARD TRIBUTE - BARCELONA

Sat Sep 10 2022 at 08:00 pm Sala Bóveda EUR 20

CYMANDE en Barcelona

Thu Jul 21 2022 at 09:30 pm Sala Apolo EUR 22 to 28

Maiden uniteD - Powerslave European Tour | Barcelona

Fri Dec 02 2022 at 08:30 pm Razzmatazz

Música. Marchica (Juliol a la fresca'22)

Thu Jul 21 2022 at 09:30 pm Ateneu Barcelonès EUR 0 to 6

Passenger en Barcelona

Tue Aug 30 2022 at 07:30 pm Razzmatazz

The Quireboys en Barcelona

Thu Dec 01 2022 at 09:00 pm La Nau

Seminario Hacer la Canción por @emilia.salum

Sat Jul 02 2022 at 11:00 am @lademoclub Free

Rulo y la Contrabanda en Barcelona

Fri Oct 07 2022 at 10:00 pm Razzmatazz

Robe en Barcelona

Sat Oct 08 2022 at 10:00 pm Forum Barcelona 2004

Sebastian Yatra en Barcelona

Fri Jul 01 2022 at 09:30 pm Palau Sant Jordi EUR 42

The Black Crowes

Sun Oct 16 2022 at 09:00 pm Club Sant Jordi

Dani Martín

Sat Dec 03 2022 at 10:00 pm Palau Sant Jordi

Route RF 2022: Testament (Barcelona)

Sat Aug 06 2022 at 06:30 pm Razzmatazz

Serrat

Thu Dec 22 2022 at 09:00 pm Palau Sant Jordi

Kase.O

Sat Nov 12 2022 at 10:30 pm Palau Sant Jordi

Route RF: Frank Carter & The Rattlesnakes (Barcelona, 2022)

Tue Nov 29 2022 at 08:00 pm Razzmatazz

Rise Against - Concierto en Barcelona (2022)

Wed Jun 29 2022 at 06:00 pm Razzmatazz

HVOB Concert Tour • Barcelona

Fri Oct 07 2022 at 08:00 pm Sala Apolo

Resurrection Fest

Sun Oct 09 2022 at 06:00 pm Club Sant Jordi

Noize MC @ Barcelona, Sala Apolo

Sat Jul 09 2022 at 07:00 pm Sala Apolo

Iron Maiden "Legacy of the Beast Tour" (Barcelona)

Fri Jul 29 2022 at 05:30 pm Estadi Olímpic de Montjuïc-3

Lucía Pulido y Marta Gómez - CANTOS DE RAÍZ

Sat Jul 23 2022 at 08:00 pm Centre Artesà Tradicionarius EUR 15

Vespres de rumba amb Salsa Punk Orquestra

Sun Aug 21 2022 at 07:30 pm Poble Espanyol

URIAH HEEP en Barcelona

Sun Oct 23 2022 at 09:00 pm Razzmatazz

Antonio de la Flor en Cueva de Lobos

Thu Jul 07 2022 at 09:00 pm Cueva de Lobos - Peña Bar EUR 5 to 10

Amon Amarth + Machine Head + The Halo Effect (Barcelona)

Thu Oct 06 2022 at 05:30 pm Club Sant Jordi

Cien donzellas: canciones sefarditas

Thu Jul 14 2022 at 08:30 pm Biblioteca de Catalunya Free

Memòria de la llum: cançons amb poesies de Carles Duarte

Fri Jul 08 2022 at 08:30 pm Biblioteca de Catalunya Free

Los Hermanos Cubero + Fetén Fetén - 24 Festival Mil·lenni

Wed Oct 12 2022 at 09:00 pm Teatro Coliseum Barcelona

Lil Tecca en Nitsa

Fri Oct 14 2022 at 11:59 pm Carrer Nou de la Rambla, 113, 08004 Barcelona, Spain

BOURBON KINGS + XPRESIDENTX EN BARCELONA

Sat Sep 03 2022 at 08:00 pm Razzmatazz

ZOO AL PALAU ST JORDI (BCN)

Sat Dec 10 2022 at 10:00 pm Palau Sant Jordi

Vespres de rumba amb Dijous Paella

Sun Jul 03 2022 at 07:30 pm Poble Espanyol

Un món de cançons - Canciones artísticas latinoamericanas e ibéricas

Fri Jul 15 2022 at 08:30 pm Biblioteca de Catalunya Free

Gala Final LCI BARCELONA FASHION FILM FESTIVAL 2022

Fri Nov 25 2022 at 07:30 pm Museu del Disseny de Barcelona EUR 16 to 20

Los de Marras en Barcelona

Sat Nov 05 2022 at 10:30 pm Vic Barcelona Spain

Vespres de rumba amb Derrumband

Sun Jul 10 2022 at 07:30 pm Poble Espanyol

Vespres de rumba amb Sabor de Gràcia (trio)

Sun Jul 24 2022 at 07:30 pm Poble Espanyol

IV Festival Sor - International Guitar Festival | Barcelona

Tue Jul 05 2022 at 05:00 pm Conservatorio Municipal de Música de Barcelona

Federico Terán en concierto!

Thu Jun 30 2022 at 08:30 pm 23 Carrer de Francisco Giner,Barcelona,08012,ES

Concierto Maykel Blanco y Su Salsa Mayor

Sun Sep 18 2022 at 07:00 pm BARTS

Nits de Blues - Wax & Boogie feat Drew Davis

Wed Aug 17 2022 at 08:00 pm Poble Espanyol

Sopa de Cabra al Palau Sant Jordi

Sat Nov 26 2022 at 09:00 pm Palau Sant Jordi

Nits de blues - Johnny Big Stone & The Blues Workers

Wed Aug 24 2022 at 08:00 pm Poble Espanyol

THE CURE en Barcelona

Thu Nov 10 2022 at 10:00 pm Palau Sant Jordi

Nits de Blues - Big Mama Montse & Burguez Bross

Wed Aug 10 2022 at 08:00 pm Poble Espanyol

Nits de Blues - Bratia

Wed Aug 31 2022 at 08:00 pm Poble Espanyol

Xavier Rudd en Barcelona

Mon Sep 12 2022 at 08:30 pm Razzmatazz

OMEGA & NOX en concierto + dj invitado

Fri Jul 08 2022 at 09:30 pm Carrer de la Providència, 30, 08024 Barcelona (Barcelona), Espanya

Ecos del Rocío en Concierto en Barcelona

Sat Jul 23 2022 at 07:00 pm L'Auditori Barcelona

Manolo García

Sat Nov 05 2022 at 10:00 pm Palau Sant Jordi

The Cure

Thu Nov 10 2022 at 10:00 pm Palau Sant Jordi

METAL ASSAULT - BRITISH HEAVY METAL TRIBUTE - BARCELONA

Sat Dec 03 2022 at 07:30 pm Sala Bóveda EUR 23