Upcoming Oslo Events

Check out what's happening all around Oslo, OS

Céu // Cosmopolite

Sat May 07 2022 at 07:00 pm Cosmopolite Scene

Karolina Stie: Transculturalism and hybridity in Japanese Butoh

Thu Jan 20 2022 at 06:00 pm Interkulturelt Museum

Helven / BLÅ

Fri Jan 21 2022 at 08:00 pm BLÅ

Førpremiere: Drive My Car

Thu Jan 20 2022 at 07:00 pm VEGA SCENE

Mokri + Cantenac Dagar / BLÅ

Sat Jan 29 2022 at 08:00 pm BLÅ

TOOL / Oslo Spektrum / Pres. av Live Nation

Mon Apr 25 2022 at 06:30 pm Oslo Spektrum Arena

RuPaul's Drag Race: Werq The World - Oslo

Mon Apr 25 2022 at 07:00 pm Folketeateret

Current Joys // Blå // Pres. av All Things Live

Thu Mar 24 2022 at 07:00 pm BLÅ

Electric Six // John Dee

Tue Jun 14 2022 at 06:00 pm Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene

The Yum Yums / BLÅ

Fri Jan 28 2022 at 08:00 pm BLÅ

Big | Brave + Fågelle / BLÅ

Tue Apr 26 2022 at 07:00 pm BLÅ

Ny dato: Jambinai / BLÅ

Fri Jun 03 2022 at 06:00 pm BLÅ

Kælan Mikla + KANGA / BLÅ

Fri Apr 29 2022 at 07:00 pm BLÅ

Shonen Knife / BLÅ

Wed Mar 09 2022 at 08:00 pm BLÅ

Ny dato! Teenage Fanclub / Vulkan Arena / Pres. av Live Nation

Sun Apr 24 2022 at 07:00 pm Vulkan Arena

Selvhenter / BLÅ

Wed Feb 09 2022 at 08:00 pm BLÅ

Damien Jurado // Kulturkirken Jakob // Pres. av All Things Live

Fri Mar 25 2022 at 07:00 pm Kulturkirken JAKOB

Kiwi jr. / BLÅ

Sat Feb 19 2022 at 08:00 pm BLÅ

Stig Brenner // Oslo Spektrum // Pres. av All Things Live Norway

Sat Mar 12 2022 at 07:00 pm Oslo Spektrum Arena

Claudio Simonetti's Goblin / BLÅ

Sat Feb 05 2022 at 06:00 pm BLÅ

AVLYST! Laughing Stock // 35 TApes

Sat Jan 22 2022 at 08:00 pm Uhørt

Skatebård - hele natta

Fri Feb 11 2022 at 10:00 pm THE VILLA

A Place To Bury Strangers // John Dee // Pres. av Luger

Sun Apr 10 2022 at 06:00 pm Badstugata 2, Oslo, Norway

Blanks / BLÅ / Pres. av Live Nation

Tue Jun 07 2022 at 06:00 pm BLÅ

Cocktail Slippers / BLÅ

Wed Jan 26 2022 at 08:00 pm BLÅ

Dua Lipa / Special guest: Tove Lo / Oslo Spektrum / Pres. av Live Nation

Sun Jun 26 2022 at 06:30 pm Oslo Spektrum Arena

Trillekonsert for småbarnsforeldre

Mon Jan 17 2022 at 12:00 pm Oslo Konserthus

Medhane // BLÅ // Pres. av All Things Live

Tue Mar 22 2022 at 08:00 pm BLÅ

Få bill.! Tash Sultana / Oslo Spektrum / Pres. av FKP Scorpio

Sat Apr 02 2022 at 05:00 pm Oslo Spektrum Arena

Karolinski LIVE & Nils Noa // Utekatt

Sat Apr 02 2022 at 09:00 pm THE VILLA

Live Skull / BLÅ

Thu Apr 07 2022 at 07:00 pm BLÅ

Girjegumpi. Det samiske i norsk kunst- og arkitekturhistorie

Thu Jan 20 2022 at 05:30 pm Nasjonalmuseet – Arkitektur Bankplassen 3, 0151 Oslo

HDONIST: Yndling (release)

Sat Feb 12 2022 at 08:00 pm Ingensteds

The Chainsmokers / Oslo Spektrum / Pres. av Live Nation

Fri Apr 22 2022 at 06:30 pm Oslo Spektrum Arena

Donny Benét / BLÅ

Thu May 12 2022 at 06:00 pm BLÅ

Sugar Candy Mountain / BLÅ

Fri May 13 2022 at 07:00 pm BLÅ

Unionen // Nasjonal jazzscene

Sat Jan 29 2022 at 08:00 pm Nasjonal jazzscene

Les Freres Smith // Cosmopolite

Fri Mar 11 2022 at 08:00 pm Cosmopolite Scene

Orchestra Baobab // Cosmopolite

Thu Mar 17 2022 at 07:00 pm Cosmopolite Scene

Warsaw Village Band // Cosmopolite

Fri May 06 2022 at 06:00 pm Cosmopolite Scene

Joy Crookes // Parkteatret // Pres. av All Things Live

Tue Feb 22 2022 at 07:00 pm Parkteatret

Yoga & Brunsj x Kulturhuset

Sat Jan 29 2022 at 10:00 am Kulturhuset

Lee Fields & The Expressions // Cosmopolite

Sun Apr 03 2022 at 06:00 pm Cosmopolite Scene

João Bosco & Hamilton de Holanda // Cosmopolite

Sat May 28 2022 at 07:00 pm Cosmopolite Scene

Eberson // Nasjonal jazzscene

Fri Feb 18 2022 at 08:00 pm Nasjonal jazzscene

PLOHO / BLÅ

Thu Feb 03 2022 at 08:00 pm BLÅ

Sinne Eeg // Nasjonal jazzscene

Sat Feb 05 2022 at 08:00 pm Nasjonal jazzscene

Dummy / BLÅ

Mon Jan 24 2022 at 08:00 pm BLÅ

Harald Lassen // Nasjonal jazzscene

Sat Mar 05 2022 at 08:00 pm Nasjonal jazzscene

Håkon Høye på Smelteverket

Sat Apr 30 2022 at 04:00 pm Smelteverket

Barnas Jazzscene // Nasjonal jazzscene

Sat Jan 29 2022 at 01:00 pm Nasjonal jazzscene

Jake Mare and the Return of the Babylonians // Belleville

Sat Feb 26 2022 at 08:00 pm Cosmopolite Scene

Frode Haltli Avant Folk // Nasjonal jazzscene

Fri Mar 04 2022 at 08:00 pm Nasjonal jazzscene

Ny dato! - Elephant9 // Nasjonal jazzscene

Fri Feb 25 2022 at 08:00 pm Nasjonal jazzscene

Dahl Toldam Bruun Trio // Nasjonal jazzscene

Thu Feb 10 2022 at 08:00 pm Nasjonal jazzscene

Ny venue! Gojira // Oslo Spektrum // Pres. av Live Nation

Wed Jan 19 2022 at 06:30 pm Oslo Spektrum Arena

Velkommen til vårsesongen 2022!

Wed Jan 26 2022 at 06:00 pm Black Box teater

Ingrid Berger Myhre: In Other Words

Wed Jan 26 2022 at 07:00 pm Black Box teater

Avishai Cohen ‘Big Vicious’ //Cosmopolite

Wed Apr 27 2022 at 06:00 pm Cosmopolite Scene

UTSOLGT: Einar Selvik // Kulturkirken Jakob // Pres. av All Things Live

Wed Jan 19 2022 at 07:00 pm Kulturkirken JAKOB

Ole Børud / Vulkan Arena

Sat Feb 19 2022 at 08:00 pm Vulkan Arena

An Introduction to Natural Wine

Fri Jan 21 2022 at 05:00 pm Esaias Vinbar

Agabas på SALT // Support: Oberst

Fri Jan 21 2022 at 08:00 pm SALT art & music

Out of Office After Work - Season Premiere

Fri Jan 28 2022 at 05:00 pm LaWo Oslo

Få bill. Halva Priset / Vulkan Arena

Sat Mar 19 2022 at 08:00 pm Vulkan Arena

Lotta Våde | Bokbad i Kreftforeningens Vitensenter

Mon Feb 07 2022 at 11:30 am Kreftforeningen

Olga Konkova Trio + Per Mathisen Trio // Nasjonal jazzscene

Fri Feb 11 2022 at 08:00 pm Nasjonal jazzscene

Få billetter / Madison Beer / Vulkan Arena

Thu Apr 28 2022 at 05:30 pm Vulkan Arena

Finslipte diamanter

Thu Feb 03 2022 at 07:00 pm Oslo Konserthus

Håker Flaten & Nilssen-Love’s Guts and Skins Octet // NJS

Wed May 11 2022 at 07:00 pm Nasjonal jazzscene

EARTHGANG / Vulkan Arena / Pres. av Live Nation

Thu Mar 31 2022 at 06:00 pm Vulkan Arena

Iggy Pop / Oslo Konserthus / pres. av Live Nation

Wed Jun 08 2022 at 05:00 pm Oslo Konserthus

Vinni / Vulkan Arena

Fri Feb 11 2022 at 08:00 pm Vulkan Arena

Bill Frisell Trio // Nasjonal jazzscene

Sat May 07 2022 at 07:00 pm Nasjonal jazzscene

Bobo Stenson Trio // Nasjonal jazzscene

Sat Apr 02 2022 at 07:00 pm Nasjonal jazzscene

Building Instrument // Nasjonal jazzscene

Sat Feb 19 2022 at 08:00 pm Nasjonal jazzscene

Ny dato! Blomst 10 år / Vulkan Arena

Sat Feb 05 2022 at 08:00 pm Vulkan Arena

The Lumineers + Special Guest: Gregory Alan Isakov // Oslo Spektrum // Pres. av All Things Live

Tue Feb 08 2022 at 07:00 pm Oslo Spektrum Arena NOK 535 to 890

The Arsen Petrosyan Quartet // Cosmopolite

Fri Feb 25 2022 at 07:00 pm Cosmopolite Scene

Ola Kvernbergs Steamdome / Vulkan Arena

Sat Feb 12 2022 at 08:00 pm Vulkan Arena

6th Mambomania Congress - Official

Fri Jan 21 2022 at 06:00 pm Sentralen

Melingo// Cosmopolite

Fri Mar 25 2022 at 08:00 pm Cosmopolite Scene

Inge Bremnes | Parkteatret | Pres. av TimeOut Agency

Thu Apr 28 2022 at 07:00 pm Parkteatret

Jeff Dunham - Seriously!? // Spektrum // Oslo

Fri May 27 2022 at 06:30 pm Oslo Spektrum Arena

Scribble Showdown // Folketeateret // 19. April

Tue Apr 19 2022 at 07:00 pm Folketeateret

Lindsey Buckingham / Folketeateret / Pres. av Live Nation

Tue May 31 2022 at 06:30 pm Folketeateret

Ny dato! - Maria Kannegaard Trio // Nasjonal jazzscene

Sat Mar 19 2022 at 08:00 pm Nasjonal jazzscene

YANIS MARSHALL WORKSHOPS IN OSLO

Sat Feb 12 2022 at 04:00 pm Dancecity

Sheila Jordan & Cameron Brown // Nasjonal jazzscene

Fri Apr 08 2022 at 07:00 pm Nasjonal jazzscene

Familie yoga 3-6 år

Sun Jan 16 2022 at 10:30 am YogaHaven

Albin Lee Meldau // Parkteatret // Pres. av All Things Live

Wed Mar 30 2022 at 06:00 pm Parkteatret

The Greatest Love of All

Tue Apr 26 2022 at 06:30 pm Oslo Konserthus

Brad Mehldau Trio - ekstrakonsert! // Nasjonal jazzscene

Sun May 22 2022 at 07:00 pm Nasjonal jazzscene