Upcoming Oslo Events

Check out what's happening all around Oslo, OS

Kurs: Håndtering av hest

Sat Mar 13 2021 at 01:30 pm Nordmarka Rideskole

Ny dato: Jambinai / BLÅ

Fri May 21 2021 at 07:00 pm BLÅ

The Night Flight Orchestra John Dee, Oslo

Thu May 06 2021 at 06:00 pm Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene

boy pablo // Sentrum Scene

Fri Apr 09 2021 at 06:00 pm Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene

Wardruna // Sentrum Scene // Pres. av All Things Live

Sat Apr 10 2021 at 06:00 pm Sentrum Scene

Rocket From The Crypt // John Dee - Pres. av Luger

Sun May 09 2021 at 06:00 pm Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene

Ny dato! Clannad / Sentrum Scene / Pres. av Live Nation

Fri Mar 26 2021 at 07:00 pm Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene

Inge Bremnes // Rockefeller // + support: I See Rivers

Wed Apr 28 2021 at 06:00 pm Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene

Nils Petter Molvær Group // Rockefeller

Sat Apr 17 2021 at 07:00 pm Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene

Egil Olsen // Rockefeller

Wed May 12 2021 at 06:00 pm Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene

OnklP & De Fjerne Slektningene // Rockefeller

Wed Apr 21 2021 at 06:00 pm Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene

Lyse Netter / Sentrum Scene

Thu Apr 15 2021 at 06:00 pm Sentrum Scene

Acres Wild // John Dee

Fri Apr 30 2021 at 06:00 pm Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene

Dutchavelli // Blå // Pres. av All Things Live

Sat May 15 2021 at 05:00 pm BLÅ

John Olav Nilsen & Nordsjøen // Oslo: Sentrum Scene

Sat Apr 17 2021 at 07:00 pm Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene

Ny dato! Set It Off / John Dee / Pres. av Live Nation

Tue May 04 2021 at 06:00 pm Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene

Luke Elliot // Rockefeller

Thu Apr 15 2021 at 05:00 pm Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene

Sanskriti Shrestha til Global @ Deichman - AVLYST

Sat Feb 27 2021 at 02:00 pm Deichman Grünerløkka

Ny dato! Joe Satriani // Rockefeller // Pres. av All Things Live

Fri Apr 16 2021 at 06:00 pm Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene

Porridge Radio / Ingensteds / Pres. av FKP Scorpio

Thu Apr 08 2021 at 07:00 pm FKP Scorpio Norge

Tofte / Smelteverket

Sat Apr 17 2021 at 04:00 pm Smelteverket

Ny dato! - Extended Ground med Anja Lauvdal

Thu Apr 15 2021 at 07:00 pm Nasjonal jazzscene

A tonic for the troops // Nasjonal jazzscene

Sat Apr 17 2021 at 08:00 pm Nasjonal jazzscene

Online demonstrasjon for de ville dyrene

Wed Mar 03 2021 at 10:00 am Miljødirektoratet

Ulf Nilseng - Psalm for a slut

Wed Mar 24 2021 at 07:00 pm Dansens Hus, Oslo

Ett Glass festivalen 16. og 17. april

Fri Apr 16 2021 at 04:00 pm Oslo Spektrum Arena

Country Heroes / Smelteverket

Sat Mar 27 2021 at 05:00 pm Smelteverket

Ny dato! John Surman & Valhallas // Nasjonal jazzscene

Fri May 14 2021 at 08:00 pm Nasjonal jazzscene

Yoga and the Aging Brain

Sun Apr 25 2021 at 10:00 am YogaHaven

Trevor Noah // Oslo Spektrum // 23. Mai

Sun May 23 2021 at 06:00 pm Oslo Spektrum Arena

Ny dato! - Emmeluth's Amoeba // Nasjonal jazzscene

Wed Mar 24 2021 at 08:00 pm Nasjonal jazzscene

Sacred Sound konsert i Emanuel Vigeland museum

Sun May 02 2021 at 05:30 pm Emanuel Vigeland Museum

Ny! Mike Stern & Jan Gunnar Hoff Group // Nasjonal jazzscene

Sat May 01 2021 at 08:00 pm Nasjonal jazzscene

Ny dato! John Scofield Trio feat S Swallow & B Stewart // NJS

Sat May 15 2021 at 08:00 pm Nasjonal jazzscene

Vedhogst på Litteraturhuset. Saabye Christensen og Loe

Wed Mar 24 2021 at 07:00 pm Litteraturhuset

Amund Maarud // Live på Kulturbåten MS Bjørvika

Tue Apr 06 2021 at 05:00 pm MS Bjørvika - Kulturbåten

Captain Khalid’s “I Think I am Single 2 ”: Live In Oslo

Fri Mar 19 2021 at 08:00 pm Karl Johans gate 45, Oslo, Norway

NY DATO! - M Huncho // John Dee

Wed May 19 2021 at 06:00 pm Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene

Valpekurs Slependen 4/3 (Mandager)

Thu Mar 04 2021 at 05:30 pm Slependen Senter

Tove Bøygard med band.

Fri May 14 2021 at 07:00 pm Herr Nilsen Jazz Club

Giant Rooks • Oslo • BLÅ

Mon Apr 19 2021 at 06:00 pm BLÅ

Jeffrey´s Reverie

Fri Mar 12 2021 at 08:00 pm Herr Nilsen Jazz Club

Jimi Somewhere // Parkteatret // Pres. av All Things Live

Wed Apr 07 2021 at 06:00 pm Parkteatret

Improteater nybegynnerkurs

Sat Mar 06 2021 at 10:00 am Tøyen Impro

Ole Børud / Vulkan Arena

Sat May 08 2021 at 07:00 pm Vulkan Arena

Ready Jentecup 2021

Sat Mar 06 2021 at 08:00 am Gressbanen

Ingrid Berger Myhre: In Other Words

Wed May 12 2021 at 06:00 pm Black Box teater

Jonathans første eventyr - Tilbake til 80-tallet med OFK

Wed Apr 14 2021 at 05:00 pm Kulturhuset

Elise Storsveen / Elisabeth Mathisen / Jens Hamran

Thu Mar 04 2021 at 01:00 pm Kunstnerforbundet

Vippestylist 2021

Mon Mar 01 2021 at 10:00 am Nedre gate 2, 0551 Oslo, Norge

Tumble in the Jungle

Thu Mar 04 2021 at 10:00 am Dansens Hus, Oslo

Jon Balke med Vestnorsk Jazzensemble // Nasjonal jazzscene

Fri Mar 19 2021 at 09:00 pm Nasjonal jazzscene

Sauna Session Live: Super Heavy Metal

Tue Mar 09 2021 at 07:00 pm SALT art & music

Grunnkurs i Sjamanisme - Oslo

Sat Feb 27 2021 at 10:00 am Qigongsenteret

Mia Habib - How to Die - Inopiné

Tue Mar 16 2021 at 07:00 pm Dansens Hus, Oslo

Shine your Heart!

Mon Mar 08 2021 at 05:30 pm Ullensakergata 4, 0655 Oslo, Norge

Inferno Music Conference 2021

Thu Apr 01 2021 at 09:30 am Clarion Hotel The Hub

Inferno Metal Festival 2021

Thu Apr 01 2021 at 03:00 pm Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene

Jordopphimlesang

Thu Mar 04 2021 at 06:00 pm Nationaltheatret

Ny dato! Brockhampton / Sentrum Scene / Pres. av Live Nation

Fri Apr 30 2021 at 06:00 pm Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene

Ny dato! Mayhem // USF Verftet

Sat Feb 27 2021 at 07:00 pm Radar Booking

Extreme Metal Drum and Bass Workshop

Sat Apr 03 2021 at 11:00 am Inferno Music Conference

Men I Trust // Parkteatret // Pres. av All Things Live

Sun Feb 28 2021 at 07:00 pm Parkteatret

Kurs i avgrensning og grensesetting

Tue Mar 02 2021 at 09:00 am Sinius

Trevor Noah // Oslo Spektrum // 23. Mai

Sun May 23 2021 at 06:00 pm Oslo Spektrum Arena

TangoAkutten

Tue Mar 02 2021 at 06:30 pm Tangoskolen

Konsert: Skarbø Skulekorps

Thu Apr 29 2021 at 08:00 pm SALT art & music

Grønlandsūtraen

Thu Mar 18 2021 at 07:30 pm Nationaltheatret

8.mars i Oslo 2021

Mon Mar 08 2021 at 06:00 pm Youngstorget

PREP-kurs i Filadelfiakirken

Sat Feb 27 2021 at 10:00 am Filadelfiakirken Oslo

Volum vippeextension

Thu Mar 11 2021 at 10:00 am LASH BAR As

Donny Benét / BLÅ

Wed May 12 2021 at 06:00 pm BLÅ

Violet Road / Kulturkirken Jakob

Fri Mar 19 2021 at 06:00 pm Kulturkirken JAKOB

Jolly Jumper & Big Moe and The Jimbo Jambo Band.

Fri Apr 30 2021 at 07:00 pm Herr Nilsen Jazz Club

Yoga for livsmestring i skolen (Online)

Fri Mar 12 2021 at 02:00 pm Oslo Yoga

Indie Recordings Labelnight - Inferno 2021

Wed Mar 31 2021 at 07:00 pm Youngs Oslo

1.Mai konserter med Bjølsen Valsemølle og opera.

Sat May 01 2021 at 02:00 pm Herr Nilsen Jazz Club

JORDBÆR/ KAKE // Ann Sam Bell

Wed May 19 2021 at 05:00 pm VEGA SCENE

Inferno Metal Festival 2021

Thu Apr 01 2021 at 06:00 am Torggata (Oslo)

Reiki Workshop med Liv Seiff - helt magisk

Mon Mar 15 2021 at 06:00 pm Tantrasenteret i Oslo

Konsert: Kristian Kristensen Solo (Få billetter!)

Tue Apr 13 2021 at 08:00 pm SALT art & music

Skuddsikker vest // Brageteatret

Mon Mar 08 2021 at 06:00 pm VEGA SCENE

Live Inferno Metal Festival 2021

Sat Apr 03 2021 at 03:00 pm INFERNO METAL FESTIVAL NORWAY

Bli best til å debattere!

Thu Mar 04 2021 at 06:00 pm Aker Unge Høyre

Knut Anders Sørum: Straumlaus trio

Fri Apr 09 2021 at 07:00 pm Kulturkirken JAKOB

Timetravels ESN Bergen Trip to Tromso

Sun Mar 28 2021 at 09:00 am Tromso

2021 Inferno Music Conference Online

Thu Apr 01 2021 at 01:30 pm Clarion Hotel The Hub

Global Oslo Music presenterer Open String Department

Wed Mar 31 2021 at 07:30 pm SALT art & music

En kveld med og Musikkteaterprisen 2021

Mon May 03 2021 at 06:00 pm Chat Noir Teater

KROMs dagskonferanse i Oslo

Thu May 27 2021 at 09:00 am Litteraturhuset

Konsert: Thea & The Wild

Thu Mar 18 2021 at 09:00 pm SALT art & music

SUNNA'S MUSIKKBINGO

Wed Mar 03 2021 at 07:00 pm Hasle Linie Gastropub

Silverstein // John Dee // Pres. av All Things Live

Fri May 07 2021 at 06:00 pm Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene

OM til Kulturkirken Jakob // Høstsabbat presenterer

Thu May 20 2021 at 06:00 pm Kulturkirken JAKOB

Songs That Changed the World feat. Vreid 2021

Wed Mar 31 2021 at 09:00 pm Nobel Peace Center

Lehmantrilogien

Sat Mar 06 2021 at 04:30 pm Det Norske Teatret

UTSOLGT! Morten Abel // Live på Kulturbåten MS Bjørvika

Sun Apr 25 2021 at 05:00 pm MS Bjørvika - Kulturbåten

Iver Kleive & Knut Reiersrud: Påsketid

Fri Mar 26 2021 at 07:30 pm Kulturkirken JAKOB

Værsågod 23.mars

Tue Mar 23 2021 at 08:00 pm Nordic Black Theatre & Cafeteatret

Klassisk Vippeextension Grunnkurs

Thu Mar 04 2021 at 10:00 am Nedre gate 2, 0551 Oslo, Norge