Parties in Oslo

Check out happening parties events all around Oslo, OS

Lytt: Bård Berg / Lagunen

Sat Jun 19 2021 at 02:00 pm BLÅ

Dreya Mac / Uhørt / Pres. av Live Nation

Wed Aug 25 2021 at 06:00 pm Uhørt

Nils Petter Molvær Group // Rockefeller

Wed Sep 15 2021 at 07:00 pm Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene

¡BangBang Watergun! / BLÅ

Mon Jun 28 2021 at 07:00 pm BLÅ

Nightflight: Skatebård

Sat Jun 19 2021 at 07:00 pm Jaeger Oslo

Valkyrien Allstars med supp: Ævestaden

Sat Jun 26 2021 at 07:00 pm SALT art & music

4-Weeks Summer Course

Mon Jun 21 2021 at 05:00 pm Åpen Scene As

Pride-fest med Skeiv Verden

Thu Jun 24 2021 at 06:00 pm Dattera til Hagen

Amara på Brød & Sirkus

Wed Jun 23 2021 at 07:00 pm Tordenskiolds gate 3, 0160 Oslo, Norge

Midsommar på Voksenåsen

Fri Jun 25 2021 at 02:00 pm Voksenåsen

Kickslip 9 .juli @ Stratos

Fri Jul 09 2021 at 04:00 pm Stratos

KLUBB STILIG # 4

Fri Jul 16 2021 at 04:00 pm Stratos

Mae & Tommy Tee på SALT

Sat Aug 07 2021 at 07:00 pm SALT art & music

Happiness: Sorry for Party Rocking

Wed Jun 23 2021 at 08:30 pm SALT art & music

Gutteklubbens sommerlounge på SALT

Sun Jun 20 2021 at 02:00 pm SALT art & music

Women's Ceremonial Cacao Journey 2020/2021

Sat Jun 19 2021 at 03:00 pm Norsk Taiji Senter NOK 3,500

Cosmic Pride at MS BJØRVIKA

Sat Jun 19 2021 at 03:00 pm MS Bjørvika - Kulturbåten

Thov Wetterhus

Sat Jun 26 2021 at 06:00 pm SALT art & music

Sagittarii Acid - DJ/Live hybrid

Sat Jun 19 2021 at 09:00 pm KAFÉ HÆRVERK

Afterwork m/ grill på Tårnterrassen

Fri Jun 25 2021 at 04:00 pm Tårnet Kulturarena

Tons of Gris

Sat Jun 26 2021 at 02:00 pm Torshovdalen

THIRD ATTEMPT DJ-set // Fuglen Gamlebyen

Sat Jun 26 2021 at 06:00 pm Fuglen Coffee Roasters Oslo

The 'Rona Send 2021

Sat Jun 19 2021 at 03:00 pm Godthåb Bar&Café

The 'Rona Send Off

Sat Jun 19 2021 at 03:00 pm Godthåb Bar&Café

Tons of Gris

Fri Jun 25 2021 at 02:00 pm Torshovdalen

Oslo Dub Club & Get Ready! "Deeper Roots" #2

Sat Jun 19 2021 at 03:00 pm Hausmania Kulturhus

BAJA BUG – “Norway, Jose!”

Sat Jun 26 2021 at 07:00 pm Spikersuppa

Tom Waits-løpet 2021

Sat Sep 04 2021 at 01:00 pm Norge, Oslo

Dan Bravo & dj.egil

Fri Jun 25 2021 at 06:00 pm Stratos

Dog Pool Party 2021

Sat Jun 26 2021 at 11:00 am Lambertseter Senter

Balkan Summer Party

Sat Jun 26 2021 at 11:00 pm Lemongrass Caribbean Restaurant & Lounge

We Love The 2000s 2021 - Vallhall Arena

Mon Aug 02 2021 at 05:00 pm Vallhall Arena

Camp Skullerud på Skullerud aktivitetshus for 13-18 år

Sat Aug 28 2021 at 04:00 pm Skullerud Aktivitetshus

Åpent hus på Skøyern fritidsklubb for ungdom fra 13-18 år

Fri Aug 27 2021 at 05:30 pm Skøyer'n Ungdomsklubb

The 'Rona Send Off

Sat Jun 19 2021 at 03:00 pm Godthåb Bar&Café

Yasiin Bey (Mos Def) // Rockefeller

Tue Sep 21 2021 at 07:00 pm Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene

Iliza Shlesinger / Folketeateret/ 17. oktober – ekstrashow!

Sun Oct 17 2021 at 07:00 pm Folketeateret

Balkan Summer Party

Sat Jun 26 2021 at 11:00 pm Lemongrass Caribbean Restaurant & Lounge

Corona Afterparty Oslo - World Reunion Celebration

Fri Aug 06 2021 at 08:00 pm Oslo, Norway

OX2E SUMMER GRILL FEST

Sat Jul 24 2021 at 02:00 am Oslo, Norway

Tom Waits-løpet 2021

Sat Sep 04 2021 at 01:00 pm Grønlandsleiret, 0190 Oslo, Norge

Ny dato! - Cortex // Nasjonal jazzscene

Fri Sep 03 2021 at 09:00 pm Nasjonal jazzscene