Music Events in Oslo

Check out happening music events all around Oslo, OS

Epiphany On The Roof | Kora

Sat Jul 02 2022 at 04:00 pm Schweigaards gate 34E, 0190 Oslo, Norge NOK 200 to 250

Göran Fristorp // Roseslottet, Oslo

Fri Jul 08 2022 at 07:00 pm Roseslottet

Frida Ånnevik på SALT

Fri Jul 08 2022 at 09:00 pm SALT art & music

Convulse / BLÅ

Sat Jul 09 2022 at 07:00 pm BLÅ

EXTRAORDINARY ENTHEOGENIC EXPERIENCE IN OSLO

Thu Jul 14 2022 at 07:00 pm Oslo

Lars Martin Myhre m/ Terje Johannesen // Roseslottet, Oslo

Sat Jul 09 2022 at 07:00 pm Roseslottet

Unge musikkhjerter // Roseslottet, Oslo

Sat Jul 16 2022 at 06:00 pm Roseslottet

Moscow Death Brigade // John Dee

Thu Jun 30 2022 at 07:00 pm Rockefeller / John Dee / Sentrum Scene

Stöner: Brant Bjork – Ryan Güt – Nick Oliveri // John Dee

Fri Jul 01 2022 at 08:00 pm Rockefeller / John Dee / Sentrum Scene

Valient Thorr // Rockefeller

Thu Jul 21 2022 at 07:00 pm Rockefeller / John Dee / Sentrum Scene

Rolling the Stones tilbake til Stopp Pressen - elektrisk

Sat Jul 02 2022 at 05:00 pm Stopp Pressen Scene

ParisLatino x Oslo Rockefeller 2022

Sat Jul 16 2022 at 08:00 pm Rockefeller Music Hall Oslo

Hederos & Hellberg på SALT / Pres. av Luger

Mon Jul 25 2022 at 08:00 pm SALT art & music

Bonita & The Blues Shacks.

Fri Sep 02 2022 at 09:00 pm Herr Nilsen Jazz Club

Andreas Ulvo // "Trust"

Wed Sep 07 2022 at 07:00 pm Kulturkirken JAKOB

Sing Anywhere - Festival OSLO

Sun Aug 28 2022 at 10:00 am Oslo

Nubiyan Twist // Cosmopolite

Thu Oct 20 2022 at 07:00 pm Cosmopolite Scene

Cosmopolite 30 år: The Turbans

Sat Nov 19 2022 at 09:00 pm Cosmopolite Scene

Grunnkurs i Sjamanisme - Oslo

Sat Sep 03 2022 at 10:00 am Medisinsk Yoga og Mindfulness Oslo

Robert Owens (flytta til 27.08)

Sat Aug 27 2022 at 10:00 pm THE VILLA

Oslo World: Matata + Boko! Boko!

Sat Nov 05 2022 at 10:00 pm BLÅ

Helene Bøksle på SALT

Sat Aug 13 2022 at 08:00 pm SALT art & music

Doyle / BLÅ

Mon Aug 01 2022 at 08:00 pm BLÅ

Hot Club de Norvège på Gressholmen

Sun Aug 14 2022 at 03:00 pm Nye Gressholmen Kro

Arab Strap / Øyanatt / John Dee

Thu Aug 11 2022 at 10:00 pm Rockefeller / John Dee / Sentrum Scene

The Minds of 99 / BLÅ / Pres. av Luger

Wed Aug 31 2022 at 08:00 pm BLÅ

Hannah Gadsby - Body of Work // Folketeateret

Mon Nov 07 2022 at 04:30 pm Folketeateret

Céline Bonacina Fly Fly // Nasjonal jazzscene

Thu Sep 08 2022 at 08:00 pm Nasjonal jazzscene

Oslo World: Acid Mothers Temple + WaqWaq Kingdom

Thu Nov 03 2022 at 08:00 pm BLÅ

Ultima 2022 - ANNA&CO & Nils Petter Molvær: SÅLE

Fri Sep 16 2022 at 03:00 pm Holocost Senteret, Villa Grande

Sondre Justad / Oslo Spektrum

Fri Nov 18 2022 at 07:30 pm Oslo Spektrum Arena

Red Bull Cliff Diving Oslo, NOR

Sat Aug 13 2022 at 02:00 pm Oslo Opera House

Jonas Fjeld i 70-sonen // Operaen

Sun Sep 18 2022 at 07:00 pm Den Norske Opera & Ballett

Wenche Myhre 75 år på Chat Noir!

Fri Sep 30 2022 at 07:30 pm Chat Noir Teater

Daniel Eriksen & Stig Sjøstrøm.

Fri Sep 09 2022 at 09:00 pm Herr Nilsen Jazz Club

Uhørt! Trio Heinz Herbert + Dafnie // Nasjonal jazzscene

Wed Sep 07 2022 at 08:00 pm Nasjonal jazzscene

Nina Persson, Martin Hederos & Nils Berg - Nina letar jazz

Tue Oct 18 2022 at 08:00 pm Kulturkirken JAKOB

Lisa Ekdahl // Oslo Konserthus // Pres. av All Things Live

Fri Oct 07 2022 at 07:00 pm Oslo Konserthus

Cecilie Grundt Trio / Fuglen Gamlebyen

Sat Sep 10 2022 at 08:00 pm Fuglen Coffee Roasters Oslo

Spesialkonsert: Arild Andersen Quintet med Emilie Christensen

Thu Aug 25 2022 at 08:00 pm Røverstaden

Cosmopolite 30 år: Bestillingskonsert m/ Kristin Asbjørnsen

Wed Nov 16 2022 at 08:00 pm Cosmopolite Scene

Lee Ritenour // Cosmopolite

Fri Oct 28 2022 at 07:00 pm Cosmopolite Scene

Oslo Tribute Festival 2022 // Rockefeller & John Dee

Sat Oct 08 2022 at 06:00 pm Rockefeller / John Dee / Sentrum Scene

Margo Cilker / Belleville / Pres. av FKP Scorpio

Tue Sep 27 2022 at 07:00 pm Cosmopolite Scene

Lettuce // Cosmopolite

Mon Oct 03 2022 at 07:00 pm Cosmopolite Scene

Nosferatu // Cinemateket & Ravenheart internasjonale filmfestival

Wed Aug 24 2022 at 08:00 pm Kulturkirken JAKOB

Ny dato igjen: Smokie // Oslo Konserthus

Fri Oct 21 2022 at 07:30 pm Oslo Konserthus

Ask Carol.

Fri Sep 16 2022 at 09:00 pm Herr Nilsen Jazz Club

Backstreets — a tribute to Bruce Springsteen

Sat Sep 24 2022 at 08:00 pm Oslo

EARTHGANG / Vulkan Arena / Pres. av Live Nation

Tue Dec 20 2022 at 08:00 pm Vulkan Arena

Lagwagon // John Dee

Mon Aug 01 2022 at 07:00 pm Rockefeller / John Dee / Sentrum Scene

Rock the Opera II - Oslo

Sun Oct 16 2022 at 08:00 pm Oslo Konserthus

Ekstrakonsert - Lee Ritenour // Cosmopolite

Sat Oct 29 2022 at 07:00 pm Cosmopolite Scene

Future Islands // Sentrum Scene // Pres. av All Things Live

Mon Aug 22 2022 at 07:00 pm Rockefeller / John Dee / Sentrum Scene

Olav Larsen // 30.09.2022 Røverstaden

Fri Sep 30 2022 at 07:00 pm Røverstaden

Ny dato! 070 Shake / Vulkan Arena / Pres. av Live Nation

Fri Sep 09 2022 at 08:00 pm Vulkan Arena

Our Planet: Live in Concert // Oslo Spektrum // Pres. av All Things Live

Sun Oct 16 2022 at 07:00 pm Oslo Spektrum Arena

Tedeschi Trucks Band // Sentrum Scene // Pres. av All Things Live

Fri Oct 21 2022 at 07:00 pm Sentrum Scene

Ny Dato! Brit Floyd / Oslo Konserthus / Pres. av Live Nation

Sun Oct 09 2022 at 07:30 pm Oslo Konserthus NOK 585 to 625

Valpekurs i Ekeberg (Oslo) - Helgekurs

Sat Jul 02 2022 at 09:00 am Ekeberg skole

The Other Favorites & Reina del Cid with Toni Lindgren - Oslo, Norway

Thu Sep 08 2022 at 12:00 pm Rockefeller / John Dee / Sentrum Scene

Jazz på Kampen: Gianni Gagliardi Trio

Sat Jul 02 2022 at 07:00 pm Kampen kirke

Ny dato: Max Raabe & Palast Orchester / Oslo Konserthus / Live Nation

Sun Oct 02 2022 at 07:30 pm Oslo Konserthus NOK 635 to 740

Gary Olson (Ladybug Transistor) Kafe Hærværk Oslo, Juli 1

Fri Jul 01 2022 at 08:00 pm KAFÉ HÆRVERK

DJ: Daeva

Sat Jul 09 2022 at 11:00 pm Khartoum Contemporary Art Center مركز الخرطوم للفن المعاصر

DJ: Fardin

Sat Jul 16 2022 at 11:00 pm Khartoum Contemporary Art Center مركز الخرطوم للفن المعاصر

Valpekurs i Nydalen (Oslo)

Wed Aug 10 2022 at 06:00 pm Nydalen videregående skole

Bedroom Eyes (SE) + Avind

Thu Aug 25 2022 at 08:00 pm Last Train, Oslo

Stensland: Releasekonsert

Thu Sep 15 2022 at 08:00 pm MIR

The Afghan Whigs | Parkteatret | Pres. av Lüger

Mon Aug 01 2022 at 08:00 pm Parkteatret

Afterwork / Etter jobb på Tullin

Thu Aug 25 2022 at 04:00 pm Becco

Urbex treff i Oslo!

Sat Aug 27 2022 at 03:00 pm Oslo

Oslo World: Lucas Santtana + Cata Raybaud

Fri Nov 04 2022 at 09:00 pm Nasjonal jazzscene

KUOF 2022 - Kizomba & Urban Oslo Festival

Fri Nov 04 2022 at 08:00 pm Sentralen

Oslo World: Ingrid Jasmin (releasekonsert!)

Thu Nov 03 2022 at 08:00 pm Nasjonal jazzscene

Wolfgang Plagges 50-årsjubileum

Sun Aug 21 2022 at 06:00 pm Universitetets Aula

Øyanatt: Pekula Vol. 6 - SOLARA | Parkteatret

Thu Aug 11 2022 at 10:30 pm Parkteatret

Sterke kvinner

Sat Aug 13 2022 at 04:00 pm Frogner Hovedgård

Trevor Watts, John Edwards & Tollef Østvang + DJ Andreas Røysum

Mon Jul 18 2022 at 08:00 pm KAFÉ HÆRVERK

Trio no Treble Jubileumskonsert // Sentralen

Sun Oct 30 2022 at 02:00 pm Sentralen

Stardust // Edderkoppen Scene

Thu Nov 10 2022 at 07:30 pm Edderkoppen Scene

SUMMER METAL FEST 2022

Fri Sep 02 2022 at 06:00 pm Røverstaden

Oslo Kulturnatt: Der krypto skaper kunst og verdier

Fri Sep 16 2022 at 06:00 pm Verse gallery nft

Ferry Corsten presents What the F hosted by Sot Events

Sat Sep 24 2022 at 09:00 pm Røverstaden

TORA – Releasekonsert | Parkteatret

Wed Sep 28 2022 at 07:00 pm Parkteatret

Oslo World: Lido Pimienta + Ghetto Kumbé + Bacalao (DJ-set)

Sat Nov 05 2022 at 08:00 pm Munchmuseet

Rose Tattoo / Rockefeller / Pres av Live Wire Concerts

Tue Jul 19 2022 at 07:00 pm Rockefeller / John Dee / Sentrum Scene

Oslojazz 2022: Pat Metheny Trio

Sat Aug 13 2022 at 07:30 pm Oslo Konserthus

Ugress Live Cinema | Parkteatret

Tue Nov 22 2022 at 08:00 pm Parkteatret

Klubbdagen: Hedda Mae – Bård Berg – Mia Berg | Parkteatret

Tue Aug 09 2022 at 06:00 pm Parkteatret

NY DATO! Emma Steinbakken | Parkteatret

Wed Nov 23 2022 at 08:00 pm Parkteatret

Avlyst / All Them Witches / Vulkan Arena / Pres. av Live Nation

Tue Nov 01 2022 at 08:00 pm Vulkan Arena

Perturbator / Vulkan Arena

Thu Nov 03 2022 at 08:30 pm Vulkan Arena

Alex Harry (UK) + Support

Wed Sep 28 2022 at 08:00 pm Uhørt

Orchestra Baobab // Cosmopolite

Thu Aug 25 2022 at 07:00 pm Cosmopolite Scene

Jon Hopkins - Polarity Tour - Oslo // Utsolgt

Sat Sep 10 2022 at 07:00 pm Rockefeller / John Dee / Sentrum Scene

Francesco Piu.

Fri Oct 21 2022 at 09:00 pm Herr Nilsen Jazz Club

Elena Gabrielle - Addickted in Oslo

Fri Sep 02 2022 at 08:00 pm SALT art & music