Advertisement
Op zondag 19 april 2026 starten we om 13u30 in het Volxmuseum aan de Koraalplaats in Deurne met een drankje en een hapje in gezellige sfeer. Om 15u wonen we in het EWT Theater de komedie De Duplex bij, een sluwe en heerlijke burenkomedie.De familie Vandenbergh droomt ervan hun kleine appartement om te vormen tot een ruime duplex door ook de verdieping onder hen in te nemen. Alleen woont daar al jaren een bejaard koppel dat niet van plan is te verkopen. Wat volgt is een reeks plannen en valstrikken om hen alsnog te doen zwichten. De voorstelling is geschreven door Didier Caron, geregisseerd door Van Boeckel en gespeeld door Frank De Kaey, Liliane Dorekens, Anne Mie Gils en Theo Van Baarle.
We beschikken over 50 kaarten voor deze voorstelling. De prijs bedraagt 40 euro per persoon. Inbegrepen zijn de inkom voor de voorstelling en een drankje met versnapering in het Volxmuseum. Met je deelname geniet je van een fijne culturele namiddag en steun je tegelijk de werking van de club.
Parking kan aan het districtshuis van Deurne, op het Rodekruisplein of aan het Rivierenhof. Tram 10 en bus 40 stoppen vlak bij het theater. Inschrijven kan via Fifty One Antwerpen Brabo EWT. Sociale projecten steunen vanuit vriendschap, respect en verdraagzaamheid.
Advertisement
Event Venue
VolXmuseum Deurne, Koraalplaats 2,Antwerp, Belgium
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.











