Warsztaty Dimitris & Yolena - Warsaw Mambo Academy 13.05

Sat May 13 2023 at 11:00 am to 01:00 pm

Salsa Libre | Warsaw

Edyta Czagowiec official
Publisher/HostEdyta Czagowiec official
Warsztaty Dimitris & Yolena - Warsaw Mambo Academy 13.05
Advertisement
Wasz ulubiony event mambo powraca i to w wielkim stylu! W sobotę 13.05 zagości u nas wyjątkowa para tancerzy z Grecji: Dimitris Psychogyios & Yolena Kapoli. Poprowadzą oni dla Was warsztaty salsy nowojorskiej na poziomie średnio zaawansowanym. W planie część solowa oraz partnerwork (oparty na autorskim programie Dimitrisa!). Dodatkowo nasi goście zatańczą dla Was specjalny pokaz na wieczornej imprezie Bomba Latina. UWAGA!! Pierwsze 10 passów w specjalnej cenie (update na 17.03 - próg wyczerpany). Nie czekaj i zarezerwuj miejsce już dziś!
Warsztaty odbędą się w ramach projektu Warsaw Mambo Academy autorstwa Edyty Czagowiec oraz Salsa Libre.
W tym roku do ekipy WMA dołączył Adrian Stańko!!!
Więcej informacji na jego temat znajdziesz tutaj:
https://www.salsalibre.pl/news/463479/warsaw-mambo-academy
LOKALIZACJA
Żelazna 59, II piętro
Zajęcia skierowane są do osób tańczących i będą realizowane na poziomie średnio zaawansowanym.
ROZKŁAD
11:00-13:00 (część solowa)
- salsa fusion
- choreography class
przerwa obiadowa
14:30-16:30 (druga część partnerwork)
- leading and following techniques
Dimitris Psychogyios jest pionierem Salsy NY w Grecji, gdzie prowadzi szkołę La Secta oraz znaną formację taneczną Dimitris y su Secta. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród (zwycięzca World Salsa Meeting, siedmiokrotny mistrz Grecji, finalista Euroson Latino i World Latin Dance Cup). Jest znany z oryginalnego stylu z dużymi wpływami tańców afrokubańskich i boogaloo, innowacyjnych choreografii scenicznych oraz skutecznej metodyki nauczania.
Yolena Kapoli to wszechstronnie wykształcona tancerka, specjalizująca się w salsie, bachacie oraz commercial heels, towarzysząca gwiazdom muzyki w wideoklipach i występach scenicznych. Występowała na największych światowych festiwalach salsy, od 3 lat współpracuje z Dimitrisem Psychogyiosem występując i ucząc na międzynarodowych kongresach tańca.
Zapisy na warsztaty
Recepcja Salsa Libre
[email protected]
UWAGA! Ilość miejsc na warsztatach ograniczona.
Warsztatom towarzyszy wyjątkowa, sobotnia impreza Bomba Latina z pokazem zaproszonych artystów. Przy zakupie warsztatów impreza w cenie :) Więcej informacji: https://www.salsalibre.pl/news/522205/bomba-latina-especial-feat-dimitris-yolena
Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.salsalibre.pl/news/519865/warsztaty-dimitris-yolena-warsaw-mambo-academy
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Salsa Libre, Żelazna 59,Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: