SOLD OUT: Three Days Grace + 10 Years / 7 X 2022 / Warszawa

Fri Oct 07 2022 at 06:30 pm

Progresja | Warsaw

Knock Out Productions
Publisher/HostKnock Out Productions
SOLD OUT: Three Days Grace + 10 Years \/ 7 X 2022 \/ Warszawa
Advertisement

? 18:30 - Drzwi
? 19:15-20:00 - 10 Years
? 20:30-... - THREE DAYS GRACE
---
⛔ KONCERT WYPRZEDANY / SOLD OUT SHOW ⛔
?? Three Days Grace przyjadą do Polski z nowym albumem "Explosions" (premiera: 6 maja od RCA Records) Występ Kanadyjczyków poprzedzi support w wykonaniu amerykańskiej grupy 10 Years.
?? Three Days Grace will come to Poland with their newest album "Explosions" (premiere: 6th of May via RCA Records). Canadians will be supported by an american band called 10 Years.

?THREE DAYS GRACE (CAN) alternative rock:
Mają w Polsce mnóstwo fanów i przyjmowani są u nas bardzo gorąco. Sprzedali miliony płyt na świecie i wylansowali wiele przebojów. Kanadyjczycy z Three Days Grace są na dobrej drodze, aby na rockowym firmamencie stanąć obok rodaków z Nickelback.
Muzyka powstałego w 1997 roku zespołu nieco różni się od tego, co tworzy grupa braci Kroegerów. Podobieństwem są świetne melodie, ale kompozycje Three Days Grace skręcają nieco bardziej w stronę alternatywy oraz metalowego uderzenia. Kapela, którą od 2013 roku tworzą Barry Stock, Brad Walst, jego brat Matt oraz Neil Sanderson, może pochwalić się trzema platynowymi płytami w USA, wieloma singlami na szczytach list przebojów, a także współpracą z takimi gigantami konsolety, jak Howard Benson (m.in. Motörhead, Body Count, Skillet, My Chemical Romance), który nadał brzmienie znakomitej płycie "Outsider" z 2018 roku. Na 2022 rok twórcy megahitu "I Hate Everything About You" zapowiedzieli siódmy studyjny materiał, zatytułowany "Explosions" (premiera, maj 2022).
? https://www.facebook.com/threedaysgrace
?

? https://www.instagram.com/threedaysgraceofficial/

? ?????? | ???????:
https://knockoutmusicstore.pl
(druki kolekcjonerskie | collector's tickets)

? Organizator | Host:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Progresja, ul. Fort Wola 22, Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: