Tango In The Shadows

Wed Apr 17 2024 at 07:00 pm to 09:00 pm

Palladium | Warsaw

Eurosoul
Publisher/HostEurosoul
Tango In The Shadows

Mam ogromną przyjemność zaprosić Was na niezwykły wieczór pełen pasji emocji i tradycji. Już niebawem będziemy mieć okazję podziwiać niesamowity taneczny spektakl argentyńskiego tanga - "Tango in the Shadows" w wykonaniu utalentowanego Marcosa Ayala i jego grupy "The Tango Company".

Wielbicielom tańca i miłośnikom argentyńskiego klimatu Tango ten wieczór na pewno zapadnie w pamięć. Marcos Ayala to prawdziwy mistrz tanga który doskonale opanował każdy ruch i gest tej ekscytującej choreografii. Jego energiczne wykonanie połączone z głębokimi emocjami sprawi że przeniesiecie się w świat Buenos Aires.

"Tango in the Shadows" to spektakl który nie tylko zapiera dech w piersiach swoją piękną choreografią ale również porusza serce i wywołuje emocje. Przedstawienie łączy w sobie tradycję i nowoczesność a sam Marcos Ayala wraz z grupą "The Tango Company" tworzą magiczną aurę na scenie.

Jeśli chcecie doświadczyć magii tanga na żywo ten wieczór jest idealną okazją! Nie czekajcie dłużej i dołączcie do nas na spektakl "Tango in the Shadows" który odbędzie się 17.04.24 o 19:00 w Teatrze Palladium.

Niech to będzie wieczór pełen magicznych kroków radości i niezapomnianych wspomnień!

Do zobaczenia na spektaklu!


Event Venue

Palladium, Złota 9, 00-019 Warszawa, Польша, Warsaw, Poland

Tickets

PLN 99.00

Sharing is Caring: