STREFA JELENIA: OLIWKA BRAZIL

Fri Jul 08 2022 at 06:00 pm to Sat Jul 09 2022 at 03:00 am

Strefa Jelenia | Warsaw

Going.
Publisher/HostGoing.
STREFA JELENIA: OLIWKA BRAZIL
Advertisement
Tego koncertu nie możecie przegapić! Mocny kobiecy głos w line-upie, i jedyna w swoim rodzaju postać na polskiej scenie rapowej: ladies & gentlemen, please welcome… Oliwka Brazil!
Oliwka Brazil, choć w świadomości odbiorców pojawiła się stosunkowo niedawno, nikogo nie pozostawia obojętnym. Jej wyrazisty styl, odważne wersy i mocny wizerunek przywodzą na myśl raperki dotychczas znane nam głównie zza oceanu. Nie bez przyczyny - od pierwszego singla, czyli “Big Mommy” Oliwka porusza bez pruderii kwestie związane z seksualnością, czym wzbudza niemałe zainteresowanie, i kontrowersje.
Oliwka popularność zaczęła budować jednak już nieco wcześniej , Dzięki współpracy ze Smolastym oraz nagranym wspólnie na jego płytę “Ghetto Playboy” kawałkom “Oh Daddy” czy właśnie tytułowy “Playboy”. Raperka pojawiła się również na debiutanckiej EP-ce “Hulanki” Young Leosi, gdzie dograła zwrotkę do numeru i “Stonerki”. Kolejnym singlem Oliwki Brazil była równie szeroko komentowana "Kokieterka", jej ostry język usłyszeć można było także w singlu “Karaluchy” nagranym razem z Białasem czy “Toxic baby” Smolastego.
Artystka cały czas pracuje nad swoim debiutanckim, solowym albumem. Czy podczas koncertu w Strefie Jelenia usłyszymy jego zapowiedź? To może być jeden z mocniejszych koncertów lipca! Jesteście gotowi?
?????????? ??? ??Ó? ??+
Details:
Adres - Wał Miedzeszyński 379, 03-980 Warszawa
18:00 - otwarcie bram
20:00 - KONCERT
22:00 - 03:00 - na AFTERPARTY zagrają ????? ?????, ????????? ????? (WEJŚCIE FREE);
Wstęp - 39 PLN / bilety wymienicie na zmrożonego shota przy Jäger Barze
Bilety i karnety - https://goingapp.pl/strefajelenia

***
Strefa Jelenia to powrót najlepszej rapowej rozrywki w Warszawie: mocny koncertowy line-up, imprezy z DJ-ami, kreatywne warsztaty DIY, strefa chillu, food-trucki i niespodzianki od Jelenia. Otwieramy już 11 czerwca i działamy do 20 sierpnia!

Miejscówka działa w piątki i soboty. Startujemy zawsze od 18:00, od 22:00 wstęp jest ZA FREE, a od 22:30 czeka na Was Jäger Hour! Wbijajcie do Strefy, której gospodarzem jest Jeleń i razem z nim twórzcie wspomnienia! #StrefaJelenia2022
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Strefa Jelenia, Wał Miedzeszyński 379,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: