Advertisement
📅 11 kwietnia 2026 r. zapraszamy na wykład z prof. dr hab. Dariuszem Dyczewskim🕛 Godz. 16.00 - Refleksje o chóralistyce. Wykład poprzedzający koncert Chóru „Don Diri Don”
👨🏻 prof. dr hab. Dariusz Dyczewski – profesor Akademii Sztuki w Szczecinie, były rektor tej uczelni, chórmistrz, dyrygent, absolwent Wydziału Wychowania Muzycznego Akademii Muzycznej w Poznaniu. Założyciel i dyrygent Chóru Dziecięcego Politechniki Szczecińskiej Don-Diri-Don i Chóru Chłopięco-Męskiego TVP-Szczecin PueriCantores. Uczestniczył w festiwalach, konkursach i kongresach muzycznych w Europie, a także w USA, Kanadzie, na Wyspach Bahama, w Chinach, Brazylii, Wenezueli, w Indiach, Malezji, Singapurze, Hong-Kongu, w Australii, Japonii, Emiratach Arabskich, zdobywając wiele nagród i wyróżnień. Prowadził wykłady w Austrii, we Włoszech i na Wyspach Kanaryjskich. Aktywnie udziela się jako juror w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach chóralnych. Pełni funkcję Prezesa Polskiego Związku Chórów i Orkiestr w Polsce. W roku 2006 został powołany na dyrektora artystycznego Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Chóralnej w Międzyzdrojach. Jest dyrektorem prywatnych szkół muzycznych Leonarda Piwoni w Szczecinie.
Wstęp na wszystkie wykłady jest wolny.
Advertisement
Event Venue
Międzypokoleniowe Centrum Edukacji, ul. Radosna 11, 02-956 Warsaw, Poland, ulica Radosna 11, 02-956 Wilanów, Polska, Warsaw, Poland
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.





![Koszykowa: jej kamienice, podw\u00f3rka i "zjawiska krasowe" [spacer bez zapis\u00f3w]](https://cdn-ip.allevents.in/s/rs:fill:500:250/g:sm/sh:100/aHR0cHM6Ly9jZG4tYXouYWxsZXZlbnRzLmluL2V2ZW50czIvYmFubmVycy8yN2Y3NTAzODZjZjRjNWJiM2I3ODdkMmY3NGRiNjFiZTZjN2UzNGUyODIxMGYzNjM1YjljOTIxMWYzYThhODc4LXJpbWctdzEyMDAtaDYyOC1kYzc3N2M3Ni1nbWlyP3Y9MTc3NTc3MTg0MQ.avif)





