Praktyka Slow - Paweł Najgebauer [drop-in class]

Mon, 11 May, 2026 at 10:30 am to Mon, 18 May, 2026 at 10:30 am UTC+02:00

Szkoła Impro (Piwnica Resortu) | Warsaw

Szko\u0142a Impro
Publisher/HostSzkoła Impro
Praktyka Slow - Pawe\u0142 Najgebauer [drop-in class]
Advertisement
💜PRAKTYKA SLOW COMEDY - drop-in
💜Pojedyncze zajęcia ze slow comedy zarówno dla tych, którzy chcą sobie przypomnieć jak to się robi jak i tych, co nigdy nie mieli okazji pójśc na kurs a czują, że to może być dla nich. Co będziemy robić? Pojawią się ćwiczenia, pojawią się delikatne feedbacki, ale głównie będziemy grali sceny z dużą uważnością na to co jest między słowami. Zapraszamy zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane.
👉👉👉 MASZ PYTANIE?
[email protected]
⭐️ PAWEŁ NAJGEBAUER ⭐️ Improwizator, autor skeczy i scenariuszy. Gra w teatrach improwizacji Klancyk, Hofesinka, Dziubauer. Występuje na scenach Resortu Komedii, Klubu Komediowego, Teatru Komedia. Współzałożyciel Szkoły Impro i Warsaw Improv Festival. Prowadzi warsztaty w Polsce i zagranicą. Wystąpił na festiwalach w całej Polsce oraz w Chicago, Nowym Jorku, Austin, Bremie, Kopenhadze, Budapeszcie, Gyor i Manili. Współautor książki „Duży pies nie szczeka” napisanej w oparciu o ogólnopolski projekt walki z mową nienawiści wśród gimnazjalistów za pomocą improwizacji. Improwizacji i pisania skeczy uczył się w teatrach iO, Annoyance, Second City, UCB (USA), a także na kursach Davida Pasquesi, TJa Jagodowskiego, Jimmiego Carrane’a, Micka Napiera, Susan Messing, Patti Stiles i in. Uczył się również technik teatru fizycznego metodą Jacques’a Lecoq’a w szkole Movement Theater Studio, NYC. Ukończył kurs scenopisarstwa w Atelier Scenariuszowym.
📣📣📣 UWAGA 📣📣📣
Warunkiem udziału jest akceptacja Regulaminu: www.szkolaimpro.pl/regulamin-szkoly-impro. Uczestnik, zapisując się na kurs/zajęcia, oświadcza, że zapoznał się z Regulaminem oraz zobowiązuje się do jego przestrzegania.
TERMIN: 18|05 godz. 10:30-12:00 [PONIEDZIAŁEK]
🔴 ZAPISY: https://portal.szkolaimpro.pl/workshops/1314
CENA: 60 zł
DOŚWIADCZENIE: A1: Sceny dwuosobowe
LICZBA MIEJSC: 14
Szkoła Impro, ul. Bielańska 1, sala 401
🦙🦙🦙
Szkoła Impro działa w Warszawie od 2012 roku. To pierwsza w Polsce i najdłużej istniejąca jednostka, prowadząca działalność w zakresie szkoleń zawodowych z improwizacji teatralnej i komediowej. Prowadzą je doświadczeni artyści warszawskich scen oraz aktywni trenerzy improwizacji — aktorzy, komicy, wokaliści, pisarze, scenarzyści — posiadający wieloletnie doświadczenie, którzy uczyli się od renomowanych nauczycieli i inicjatorów światowej sceny improwizacji (iO Theatre Chicago, Second City Chicago, UCB New York).
Advertisement

Event Venue

Szkoła Impro (Piwnica Resortu), Bielańska 1,Warsaw, Poland

Tickets

Icon
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.

Discover more events by tags:

Comedy in WarsawWorkshops in Warsaw

Ask AI if this event suits you:

More Events in Warsaw

Foil Arms & Hog
Sun, 10 May at 08:00 pm Foil Arms & Hog

Klub Progresja

Weatherday
Sun, 10 May at 08:00 pm Weatherday

Hydrozagadka

Jarboe in Warszawa
Sun, 10 May at 08:00 pm Jarboe in Warszawa

Niebo

Konkurs Piosenki z Ulicy 2026
Mon, 11 May at 09:00 am Konkurs Piosenki z Ulicy 2026

Park Sielecki w Warszawie

"Dyplomacja w czasie geopolitycznych wyzwa\u0144" - priorytety polskiej polityki zagranicznej - Spotkanie
Mon, 11 May at 11:30 am "Dyplomacja w czasie geopolitycznych wyzwań" - priorytety polskiej polityki zagranicznej - Spotkanie

s.1.3, Lipowa 4, CI II, Uniwersytet Warszawski

Projekt Video: Bachata Ladies Spring Edition z Roksan\u0105 Gontarczyk poziom Open
Mon, 11 May at 05:00 pm Projekt Video: Bachata Ladies Spring Edition z Roksaną Gontarczyk poziom Open

ABRA Studio (al. Jana Pawła II 11, Warsaw, Poland)

Kola\u017cowa Antologia Poezji: John Lennon
Mon, 11 May at 05:00 pm Kolażowa Antologia Poezji: John Lennon

Wolska 75, 01-229 Warsaw, Poland

Depopulacja: co dalej z mniejszymi miastami i wsi\u0105?
Mon, 11 May at 05:00 pm Depopulacja: co dalej z mniejszymi miastami i wsią?

ul. Krakowskie Przedmieście 30, 00-927 Srodmiescie, Poland

Mocna posta\u0107 \u2014 Joanna Pawlu\u015bkiewicz
Mon, 11 May at 06:00 pm Mocna postać — Joanna Pawluśkiewicz

Szkoła Impro (Piwnica Resortu)

Spotkanie ze \u015bwiat\u0142em w relacjach
Mon, 11 May at 06:00 pm Spotkanie ze światłem w relacjach

Parafia św. Dominika w Warszawie

Warsaw is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Warsaw Events