ONE OK ROCK + Paledusk / 27.10.25 / COS Torwar, Warszawa

Mon Oct 27 2025 at 07:00 pm to 10:00 pm UTC+01:00

COS Torwar | Warsaw

WiniaryBookings
Publisher/HostWiniaryBookings
ONE OK ROCK + Paledusk \/ 27.10.25 \/ COS Torwar, Warszawa
Advertisement
🤘One Ok Rock powracają do Polski! Japońska grupa wystąpi 27 października w hali COS Torwar w Warszawie w ramach trasy promującej najnowszy krążek “Detox”, gdzie towarzyszyć jej będą rodacy z Paledusk!
Przez dwie dekady działalności One Ok Rock zbudowali silną więź ze swoimi fanami za sprawą wysoce przebojowej mieszanki emo, alternatywnego rocka i popu. Zadebiutowali w 2007 roku i bardzo szybko zdobyli dużą popularność w swoim kraju, czego efektem były koncerty na japońskich stadionach i w halach, w tym w legendarnej Nippon Budokan. Światową ekspansję rozpoczęli chwilę później podpisując międzynarodowy kontrakt wydawniczy, co otworzyło im drogę do scen w Stanach Zjednoczonych, Azji i Europie oraz na szczyty list przebojów. W 2022 roku wydali album “Luxury Disease”, po którym zagrali duże trasy, m.in. jako support Muse, The Smashing Pumpkins czy Eda Sheerana oraz największą dotychczas po swojej ojczystej Japonii. Zeszły rok upłynął pod kątem kolejnego sukcesu - zespół zagrał 8 koncertów w 7 miastach, na których zgromadził blisko 190 000 fanów. 21 lutego premierę miała nowa płyta One Ok Rock, “Detox”, wyprodukowana przez nagrodzonych i nominowanych do nagrody Grammy Roba Cavallo, Dana Lancastera i Pete’a Nappiego. W ramach jej promocji oraz jubileuszu dwudziestolecia kariery Japończycy powrócą do Polski, gdzie 27 października wystąpią w hali COS Torwar w Warszawie!
Przed One Ok Rock na scenie zamelduje się ekipa Paledusk, czyli kolejna siła z Japonii, która z każdym rokiem zyskuje na mocy. Muzyka podopiecznych wytwórni SharpTone jest niczym jazda rollercoasterem - główną rolę gra tu metalcore, ale znajdziemy w niej też wpływy wielu innych, różnych gatunków. Brali udział w organizowanej przez zespół Slipknot japońskiej edycji festiwalu Knotfest, zagrali trasy u boku Bring Me the Horizon i Deftones, a ich koncerty naładują energią każdego. Jeśli szukacie świeżości w nowoczesnym graniu, to sprawdzajcie ich ostatnią płytę “Palehell” i nie spóźnijcie się na ich występ 27 października!
ONE OK ROCK
Support: Paledusk
📅27.10.2025 / Warszawa, COS Torwar
🎟BILETY: https://bit.ly/ONE_OK_ROCK_WWA
🎫Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster
⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️
❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
Wzór zgody: https://bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica
📄Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/
🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.
➡ ONE OK ROCK (Japonia / Fueled by Ramen) - emo, alternative rock, pop punk
🌐https://www.facebook.com/ONEOKROCK
🌐https://www.instagram.com/oneokrockofficial
🌐https://www.tiktok.com/@oneokrock_official
🔊”Tropical Therapy”:

🔊”Clock Strikes”:

🔊”Stand Out Fin In”:

➡ PALEDUSK (Japonia / SharpTone) - metalcore
🌐https://www.facebook.com/Paledusk
🌐https://www.instagram.com/paledusk_jpn/
🌐https://www.paledusk.com/
🔊”PALEHELL”:

🔊”AREA PD”:

🔊”BLACK ICE”:

---------------------------------------
Wpadaj na Instagram➡http://bit.ly/Nasz-instagram
Polub nasz profil➡http://bit.ly/Nasz--Facebook
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

COS Torwar, ulica Łazienkowska 6A, 00-449 Śródmieście, Polska, Warsaw, Poland

Tickets
Icon
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.

Ask AI if this event suits you:

More Events in Warsaw

cosmos | Ten pierwszy rzut oka | Warszawa
Mon, 27 Oct at 06:00 pm cosmos | Ten pierwszy rzut oka | Warszawa

Hydrozagadka

Urodzinowy Klub Ksi\u0105\u017ckowy: Andrzej Bobkowski
Mon, 27 Oct at 06:00 pm Urodzinowy Klub Książkowy: Andrzej Bobkowski

Państwowy Instytut Wydawniczy

KONSTRUOWANIE LUDOWO\u015aCI | Panel dyskusyjny: E. Klekot, K. Pob\u0142ocki, T. Rakowski, M. Rauszer
Mon, 27 Oct at 06:00 pm KONSTRUOWANIE LUDOWOŚCI | Panel dyskusyjny: E. Klekot, K. Pobłocki, T. Rakowski, M. Rauszer

ul. Kredytowa 1, 00-056 Warsaw, Poland

Frank Turner in Warsaw
Mon, 27 Oct at 06:00 pm Frank Turner in Warsaw

Progresja

Do\u0142\u0105cz do ch\u00f3ru Camerata Varsovia!
Mon, 27 Oct at 06:15 pm Dołącz do chóru Camerata Varsovia!

Narbutta 85, Warsaw, Poland

 Reggaeton
Mon, 27 Oct at 07:10 pm Reggaeton

Ignacego Kłopotowskiego 5, 03-718 Warsaw, Poland

LUNATYCY. KINO I ROZMOWA | DOM DOBRY | seans+spotkanie z Wojciechem Smarzowskim
Mon, 27 Oct at 07:30 pm LUNATYCY. KINO I ROZMOWA | DOM DOBRY | seans+spotkanie z Wojciechem Smarzowskim

Marszałkowska 28, 00-576 Warsaw, Poland

Pota\u0144c\u00f3wka z DjAr\u0105 w Hulakula
Mon, 27 Oct at 07:30 pm Potańcówka z DjArą w Hulakula

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

Dropkick Murphys in Warsaw
Mon, 27 Oct at 08:00 pm Dropkick Murphys in Warsaw

Progresja

Dropkick Murphys in Warsaw
Mon, 27 Oct at 08:00 pm Dropkick Murphys in Warsaw

Progresja

Warsaw is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Warsaw Events