Advertisement
Hans Op de Beeck en Dirk Roofthooft brengen met De vallei (een apocalyps) een beklemmende vertelling over verval, herinnering en onthechting. De voorstelling keert terug op KMSKA LAAT en sluit naadloos aan bij Op de Beecks solotentoonstelling Hans Op de Beeck: Nachtreis in het museum.In het midden van een kleine arena staat een man. Hij brengt een onwaarschijnlijk levensverhaal, een getuigenis van een tocht door een uitgestorven vallei waar een samenleving haar laatste dagen beleeft. Liefde en dood gaan er hand in hand, schoonheid en vergankelijkheid vloeien in elkaar over.
De tekst, geschreven en geregisseerd door Hans Op de Beeck, wordt gebracht door acteur Dirk Roofthooft. In een stijl die balanceert tussen het poëtische en het alledaagse, neemt hij het publiek mee in een ritmische stroom van beelden en herinneringen. Een verhaal dat even herkenbaar als vervreemdend aanvoelt.
Laat je op KMSKA LAAT meevoeren door deze indringende vertelling en ontdek hoe Op de Beecks visuele wereld zich ook in taal en theater ontvouwt.
Praktisch
- Deze activiteit maakt deel uit van KMSKA LAAT
- Voor wie? Voor iedereen met een ticket voor donderdagavond
- Prijs: Gratis mits museumticket, reserveren niet nodig, volzet is volzet!
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Leopold de Waelplaats, 2000 Antwerp, Belgium, Stories of Antwerp, Leopold de Waelplaats, 2000 Antwerpen, België,Antwerp, Belgium
Tickets